Magazyn Design
Magazyn Design
Okap

Black Hole Hood

Okap Ta seria kapturów zaprojektowana przez Black Hole i Worm Hole sprawia, że produkt jest piękny i nowoczesny w formie, która wywołuje emocjonalne uczucia i jest przystępna cenowo. Sprawia, że podczas gotowania chwile pełne emocji są łatwe w użyciu. Jest lekki, łatwy w montażu, łatwy w czyszczeniu i przeznaczony do nowoczesnych kuchni iland.

Głośnik

Black Hole

Głośnik Black Hole zaprojektowany w oparciu o nowoczesną inteligentną technologię i jest to przenośny głośnik Bluetooth. Można go podłączyć do dowolnego telefonu komórkowego z różnymi platformami, a port USB umożliwia podłączenie do zewnętrznej pamięci przenośnej. Wbudowane światło może służyć jako lampka biurkowa. Ponadto atrakcyjny wygląd Black Hole sprawia, że tak atrakcyjne artykuły gospodarstwa domowego mogą być używane w aranżacji wnętrz.

Przenośny Głośnik Bluetooth

Black Box

Przenośny Głośnik Bluetooth To jest przenośny głośnik Bluetooth. Jest lekki i mały oraz ma formę emocjonalną. Zaprojektowałem formę głośnika Black Box, upraszczając kształt fal. Aby słuchać dźwięku stereo, ma dwa głośniki, lewy i prawy. Również te dwa głośniki są częścią przebiegu. Jeden to pozytywny kształt fali i jeden negatywny kształt fali. do korzystania, to urządzenie może łączyć się parą z innymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak telefon komórkowy i komputer przez Bluetooth i odtwarza dźwięk. Ma również współdzielenie baterii. Po złożeniu dwóch głośników na stole pojawia się czarna skrzynka, gdy nie jest używana.

Przenośny Głośnik

Seda

Przenośny Głośnik Seda to funkcjonalne urządzenie bazujące na technologii inteligencji. Centralny uchwyt na długopis służy jako organizer przestrzeni. Ponadto funkcje cyfrowe, takie jak port USB i połączenie Bluetooth, sprawiają, że jest to przenośny odtwarzacz i głośnik z adaptacją do użytku domowego. Listwa świetlna osadzona w korpusie zewnętrznym działa jak lampka biurkowa. Również atrakcyjny wygląd luksusu sprawia, że tak atrakcyjne artykuły domowe można wykorzystać w aranżacji wnętrz. Również lepsze wykorzystanie przestrzeni jest jedną z podstawowych cech Sedy.

Filiżanka I Spodek

WithDelight

Filiżanka I Spodek Podawanie słodkich przekąsek wielkości kęsa na boku kawy jest częścią wielu różnych kultur, ponieważ w Turcji podaje się filiżankę kawy z turecką rozkoszą, biscotti we Włoszech, churros w Hiszpanii i daktylami w Arabii. Jednak na konwencjonalnych spodkach smakołyki przesuwają się w kierunku filiżanki z gorącą kawą i przyklejają się lub zamoczą w wyniku rozlania kawy. Aby temu zapobiec, ta filiżanka kawy ma spodek z dedykowanymi otworami, które utrzymują kawowe smakołyki na miejscu. Ponieważ kawa jest jednym z kwintesencji gorących napojów, poprawa jakości picia kawy ma znaczenie w codziennym życiu.

Stół

Codependent

Stół Współzależność łączy psychologię i projekt, szczególnie koncentrując się na fizycznej manifestacji stanu psychicznego, współzależności. Te dwie splecione tabele muszą na sobie wzajemnie polegać, aby mogły funkcjonować. Te dwie formy nie są w stanie stać samodzielnie, ale razem tworzą jedną funkcjonalną formę. Stół finałowy to potężny przykład, którego całość jest większa niż suma jej części.