Magazyn Design
Magazyn Design
Dywan

feltstone rug

Dywan Dywan z filcu z kamienia daje złudzenie optyczne prawdziwego kamienia. Użycie różnego rodzaju wełny dopełnia wygląd i styl dywanu. Kamienie różnią się między sobą wielkością, kolorem i wysokością - powierzchnia wygląda jak w naturze. Niektóre z nich mają efekt mchu. Każdy kamyk ma piankowy rdzeń otoczony 100% wełną. Na bazie tego miękkiego rdzenia każda skała ściska się pod ciśnieniem. Spód dywanika to przezroczysta mata. Kamienie są zszywane razem i z matą.

Sofa Modułowa

Laguna

Sofa Modułowa Designerskie siedzenia Laguna to obszerna współczesna kolekcja sof modułowych i ławek. Zaprojektowany przez włoską architekt Elenę Trevisan z myślą o firmowych miejscach do siedzenia, jest odpowiednim rozwiązaniem dla dużej lub małej recepcji i przestrzeni wypoczynkowych. Zakrzywione, okrągłe i proste moduły sofy z ramionami lub bez będą bezproblemowo łączyć się ze sobą z dopasowanymi stolikami kawowymi, zapewniając elastyczność w tworzeniu kilku projektów wnętrz.

Kran

Moon

Kran Organiczny wygląd i ciągłość krzywizn tej baterii zostały zainspirowane fazą półksiężyca. Bateria łazienkowa Moon łączy w sobie korpus i uchwyt w unikalnym kształcie. Okrągły przekrój wznosi się od spodu baterii do wylewki wylotowej, tworząc profil Moon Faucet. Czysty krój oddziela korpus od rękojeści, zachowując kompaktową objętość.

Lampa

Jal

Lampa Just Another Lamp, Jal, opiera się na trzech głównych zasadach: prostocie, jakości i czystości. Obejmuje prostotę konstrukcji, jakość materiałów i czystość przeznaczenia produktu. To było podstawowe, ale w równym stopniu przywiązywało wagę zarówno do szkła, jak i światła. Z tego powodu Jal może być używany na różne sposoby, w różnych formatach i kontekstach.

Robot Pomocniczy

Spoutnic

Robot Pomocniczy Spoutnic to robot wspomagający przeznaczony do edukacji kur nieśnych w ich budkach lęgowych. Kury wstają i wracają do gniazda. Zwykle hodowca musi obchodzić wszystkie swoje budynki co godzinę lub nawet pół godziny w szczycie nieśności, aby kury nie składały jaj na ziemi. Mały autonomiczny robot Spoutnic z łatwością przechodzi pod łańcuchami dostaw i może krążyć po całym budynku. Jego bateria wystarcza na cały dzień i ładuje się w ciągu jednej nocy. Uwalnia hodowców od żmudnych i długich zadań, umożliwiając lepszy plon i ograniczając liczbę jaj wycofywanych z eksploatacji.

Gitara Wielofunkcyjna

Black Hole

Gitara Wielofunkcyjna Czarna dziura to wielofunkcyjna gitara oparta na stylach muzyki hard rock i metal. Kształt ciała daje gitarzystom poczucie komfortu. Jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny na podstrunnicy do generowania efektów wizualnych i programów do nauki. Znaki Braille'a umieszczone za szyjką gitary mogą pomóc osobom niewidomym lub niedowidzącym w grze na gitarze.