Magazyn Design
Magazyn Design
Bateria Umywalkowa Kranu

Smooth

Bateria Umywalkowa Kranu Konstrukcja baterii umywalkowej Smooth została zainspirowana najczystszą formą cylindra, będącego naturalnym następstwem rury, w której płynie, aż dotrze do użytkownika. Chcieliśmy zdekonstruować zwykłe złożone formy, które ma tego rodzaju produkt, uzyskując gładką cylindryczną i dość minimalistyczną formę. Smukły wygląd spowodowany liniami staje się dość zaskakujący, gdy ten obiekt przejmuje funkcję interfejsu użytkownika, ponieważ jest to model, który łączy dynamiczny design z doskonałą funkcjonalnością baterii umywalkowej.

Przenośna Obudowa Baterii

Parallel

Przenośna Obudowa Baterii Podobnie jak iPhone 5, Parallel ma zamiar przyciągnąć konsumentów super baterią o pojemności 2500 mAh - to aż 1,7 razy dłuższa żywotność. Jest to niezwykle wygodne dla konsumentów, którzy są zawsze w ruchu i w pełni wykorzystują możliwości iPhone'a. Parallel to odłączana bateria z uzupełniającą wytrzymałą obudową z poliwęglanu. Włącz, gdy wymagana jest większa moc. Usuń, aby zmniejszyć wagę. Jest ergonomicznie zaprojektowany, aby dobrze pasował do dłoni. Dzięki wbudowanemu kablowi błyskawicy i etui ochronnemu w 5 kolorach ma taką samą długość jak iPhone 5.

Stół Z Regulowanym Blatem

Dining table and beyond

Stół Z Regulowanym Blatem Ten stół ma możliwość dostosowania swojej powierzchni do różnych kształtów, materiałów, faktur i kolorów. W przeciwieństwie do tradycyjnego stołu, którego blat służy jako stała powierzchnia dla akcesoriów do serwowania (talerze, półmiski itp.), Elementy tego stołu pełnią rolę zarówno powierzchni, jak i akcesoriów do serwowania. Akcesoria te mogą składać się z elementów o różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od potrzeb kulinarnych. Ten wyjątkowy i innowacyjny projekt przekształca tradycyjny stół jadalny w dynamiczny element centralny poprzez ciągłe przestawianie zakrzywionych akcesoriów.

Hipersamochód

Shayton Equilibrium

Hipersamochód Shayton Equilibrium reprezentuje czysty hedonizm, perwersję na czterech kołach, abstrakcyjną koncepcję dla większości ludzi i realizację marzeń dla nielicznych szczęśliwców. Reprezentuje najwyższą przyjemność, nowe postrzeganie przejścia z jednego punktu do drugiego, w którym cel nie jest tak ważny jak doświadczenie. Shayton zamierza odkryć granice możliwości materiałowych, przetestować nowe alternatywne ekologiczne proporcje i materiały, które mogłyby poprawić osiągi, zachowując jednocześnie rodowód hipersamochodu. Następnym etapem jest znalezienie inwestora / ów i urzeczywistnienie równowagi Shaytona.

Biometryczne Urządzenie Dostępowe Do Otwierania Drzwi

Biometric Facilities Access Camera

Biometryczne Urządzenie Dostępowe Do Otwierania Drzwi Urządzenie biometryczne wbudowane w ściany lub kioski, które rejestruje tęczówkę i całą twarz, a następnie odwołuje się do bazy danych w celu określenia uprawnień użytkownika. Zapewnia dostęp poprzez odblokowanie drzwi lub zalogowanie się użytkowników. Wbudowane funkcje opinii użytkowników ułatwiają samoczynne ustawianie. Diody led niewidocznie oświetlają oko, a lampa błyskowa zapewnia słabe światło. Przód posiada 2 plastikowe części, które pozwalają na dwukolorowe kolory. Mniejsza część przyciąga wzrok drobnymi szczegółami. Forma upraszcza 13 elementów skierowanych do przodu w bardziej estetyczny produkt. Jest przeznaczony dla rynków korporacyjnych, przemysłowych i domowych.

Bateria Z Czujnikiem

miscea KITCHEN

Bateria Z Czujnikiem System miscea KITCHEN to pierwsza na świecie prawdziwie bezdotykowa bateria kuchenna do dozowania wielu płynów. Połączenie 2 dozowników i baterii w jeden unikalny i łatwy w użyciu system eliminuje potrzebę stosowania oddzielnych dozowników w obszarze roboczym w kuchni. Bateria jest całkowicie bezdotykowa i zapewnia maksymalne korzyści w zakresie higieny rąk i ogranicza rozprzestrzenianie się szkodliwych bakterii. W systemie można stosować różnorodne, wysokiej jakości i skuteczne mydła, detergenty i środki dezynfekujące. Zawiera najszybszą i najbardziej niezawodną technologię czujników dostępną na rynku, zapewniającą precyzyjne działanie.