Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda

dog-commode

Komoda Ta komoda jest zewnętrznie podobna do psa. Jest bardzo radosny, ale jednocześnie bardzo funkcjonalny. Wewnątrz tej komody znajduje się trzynaście pudeł różnej wielkości. Ta komoda składa się z trzech oddzielnych części, które są ze sobą połączone, tworząc jedną niepowtarzalną rzecz. Oryginalne nogi dają złudzenie stojącego psa.

Jacht Cruiser

WAVE CATAMARAN

Jacht Cruiser Myśląc o morzu jako o świecie w ciągłym ruchu, przyjęliśmy „falę” jako jej symbol. Wychodząc z tego pomysłu, wymodelowaliśmy linie kadłubów, które wydają się łamać łuk. Drugim elementem leżącym u podstaw pomysłu projektu jest koncepcja przestrzeni życiowej, którą chcieliśmy narysować w swego rodzaju ciągłości między wnętrzem a zewnętrzem. Przez duże szklane okna otrzymujemy widok prawie 360 stopni, co pozwala na wizualną ciągłość z otoczeniem. Nie tylko, przez duże szklane drzwi otwarte życie wewnątrz jest rzutowane na przestrzenie zewnętrzne. Łuk. Visintin / Arch. Foytik

Opakowanie Kompostowalne

cellulose net tube

Opakowanie Kompostowalne Ślad śmieci wielkości Niemiec dryfuje po Pacyfiku. Stosowanie opakowań, które ulegają biodegradacji, nie tylko ogranicza odpływ zasobów kopalnych, ale także umożliwia wprowadzenie do łańcucha dostaw substancji biodegradowalnych. Verpackungszentrum Graz z powodzeniem poczynił krok w tym kierunku, opracowując sieci rurowe z wykorzystaniem kompostowalnych włókien modalu celulozowych pochodzących z trzebieży rodzimych lasów. Siatki po raz pierwszy pojawiły się na półkach supermarketów w Rewe Austria w grudniu 2012 roku. 10 ton plastiku może zaoszczędzić tylko Rewe, po prostu zmieniając opakowanie na ekologiczne ziemniaki, cebulę i owoce cytrusowe.

Stolik Kawowy

1x3

Stolik Kawowy 1x3 jest inspirowany przez zazębiające się łamigłówki. Jest zarówno meblem, jak i łamigłówką. Wszystkie części pozostają razem bez konieczności stosowania jakichkolwiek mocowań. Zasada blokowania obejmuje tylko ruchy ślizgowe, co zapewnia bardzo szybki proces montażu i sprawia, że 1x3 jest odpowiednie do częstej zmiany miejsca. Poziom trudności nie zależy od zręczności, ale przede wszystkim od widzenia przestrzennego. Instrukcje są dostarczane na wypadek, gdyby użytkownik potrzebował pomocy. Nazwa - 1x3 to wyrażenie matematyczne, które reprezentuje logikę konstrukcji drewnianej - jeden element, trzy części.

Wentylowane Drzwi Obrotowe

JPDoor

Wentylowane Drzwi Obrotowe JPDoor to przyjazne dla użytkownika drzwi obrotowe, które łączą się z systemem okien żaluzjowych, co pomaga stworzyć przepływ wentylacji i jednocześnie oszczędzić miejsce. Projektowanie polega na akceptowaniu wyzwań i rozwiązywaniu ich dzięki indywidualnym eksploracjom, technikom i wierze. Nie ma dobrych ani złych projektów, jest to rzeczywiście bardzo subiektywne. Jednak świetne projekty spełniają potrzeby i wymagania użytkowników końcowych lub mają duży wpływ na społeczność. Świat jest pełen innego podejścia do projektowania w każdym zakątku, więc nie rezygnuj z odkrywania, „bądź głodny, bądź głupi - Steve Job”.

Stół Wielofunkcyjny

Bean Series 2

Stół Wielofunkcyjny Ten stół został zaprojektowany przez głównych projektantów Bean Buro, Kenny'ego Kinugasa-Tsui i Lorene Faure. Projekt został zainspirowany falistymi kształtami French Curves i układankami puzzli i służy jako centralny element biurowej sali konferencyjnej. Ogólny kształt jest pełen drgań, co stanowi dramatyczne odejście od tradycyjnego formalnego stołu konferencyjnego firmy. Trzy części stołu można przekonfigurować, uzyskując różne ogólne kształty, aby dostosować układ siedzeń; ciągły stan zmian tworzy zabawną atmosferę w biurze kreatywnym.