Magazyn Design
Magazyn Design
Legowisko Dla Kota

Catzz

Legowisko Dla Kota Projektując legowisko dla kota Catzz, inspirację czerpaliśmy z potrzeb kotów i właścicieli, a także potrzeby połączenia funkcjonalności, prostoty i piękna. Obserwując koty, ich unikalne geometryczne cechy zainspirowały czystą i rozpoznawalną formę. Niektóre charakterystyczne wzorce zachowań (np. Ruchy uszu) zostały włączone do doświadczenia kota. Mając na uwadze właścicieli, celem było również stworzenie mebla, który mogliby dostosować i dumnie wyeksponować. Ponadto ważne było zapewnienie łatwej konserwacji. Wszystko to umożliwia elegancki, geometryczny projekt i modułowa konstrukcja.

Klub Rekreacyjny

Central Yosemite

Klub Rekreacyjny Wróć do prostoty życia, słońca wpadającego przez okno, światła i cienia krzyżują się. Aby lepiej oddać naturalny smak w całej przestrzeni, wykorzystaj w pełni logiczny projekt, prosty i stylowy, humanistyczny komfort, podkreśl artystyczną atmosferę przestrzeni. Orientalny ton uroku, z niepowtarzalnym przestrzennym nastrojem. To kolejny wyraz wnętrza, jest naturalny, czysty, zmienny.

Opakowanie Suchej Herbaty

SARISTI

Opakowanie Suchej Herbaty Projekt jest cylindrycznym pojemnikiem o żywych kolorach. Innowacyjne i rozświetlające użycie kolorów i kształtów tworzy harmonijny projekt, który odzwierciedla ziołowe napary SARISTI. To, co wyróżnia nasz projekt, to umiejętność nadania nowoczesnego charakteru opakowaniom suchej herbaty. Zwierzęta użyte w opakowaniu reprezentują emocje i warunki, których często doświadczają ludzie. Na przykład ptaki Flamingo reprezentują miłość, a miś Panda - relaks.

Opakowanie Oliwy Z Oliwek

Ionia

Opakowanie Oliwy Z Oliwek Ponieważ starożytni Grecy malowali i projektowali osobno każdą amforę (pojemnik) z oliwą z oliwek, postanowili to zrobić dzisiaj! Wskrzesili i zastosowali tę starożytną sztukę i tradycję we współczesnej nowoczesnej produkcji, w której każda z 2000 wyprodukowanych butelek ma inny wzór. Każda butelka jest projektowana indywidualnie. Jest to jedyny w swoim rodzaju liniowy wzór, inspirowany starożytnymi greckimi wzorami z nowoczesnym akcentem, który celebruje dziedzictwo starej oliwy z oliwek. To nie jest błędne koło; to prosta, rozwijająca się linia kreatywna. Każda linia produkcyjna tworzy 2000 różnych projektów.

Branding

1869 Principe Real

Branding 1869 Principe Real to pensjonat położony w najmodniejszym miejscu Lizbony - Principe Real. Madonna właśnie kupiła dom w tej okolicy. Ten pensjonat B&B mieści się w starym pałacu z 1869 roku, łącząc urok starego ze współczesnymi wnętrzami, nadając mu luksusowy wygląd. Ta marka była wymagana, aby uwzględnić te wartości w swoim logo i aplikacjach marki, aby odzwierciedlić filozofię tego wyjątkowego zakwaterowania. Efektem jest logo, które łączy klasyczną czcionkę, przypominającą stare numery drzwi, z nowoczesną typografią i detalem stylizowanej ikony łóżka w L of Real.

Rezydencja

Panorama Villa

Rezydencja Nawiązując do struktury typowej wioski Mani, koncepcja jest pomyślana jako seria pojedynczych fragmentów kamienia obracających się wokół atrium, wejścia i przestrzeni mieszkalnej. Surowe bryły rezydencji otwierają dialog z naturalnym otoczeniem, a rytm ich otwarcia albo zapewnia prywatność, albo zaprasza w panoramiczne widoki horyzontu, konstruując bezpośrednie doświadczenie kolejnych i różnorodnych narracji. Willa znajduje się w Navarino Residences, kolekcji luksusowych willi na własność prywatną w samym sercu kurortu Navarino Dunes.