Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Umywalkowe

Eva

Meble Umywalkowe Projektant zainspirował się minimalistycznym projektem i zastosowaniem go jako cichej, ale orzeźwiającej funkcji w łazience. Wyłonił się z badań form architektonicznych i prostej objętości geometrycznej. Zagłębienie może być potencjalnie elementem definiującym różne przestrzenie wokół i jednocześnie punktem centralnym przestrzeni. Jest bardzo łatwy w użyciu, czysty i trwały. Istnieje kilka odmian, w tym wolnostojąca, siedząca i ścienna, a także pojedyncza lub podwójna umywalka. Różnice w kolorze (kolory RAL) pomogą zintegrować projekt z przestrzenią.

Pojęcie Opakowania

Faberlic Supplements

Pojęcie Opakowania We współczesnym świecie ludzie są stale narażeni na agresywne działanie zewnętrznych czynników negatywnych. Zła ekologia, ruchliwy rytm życia w megalopoliach czy stresy prowadzą do zwiększonych obciążeń organizmu. Aby znormalizować i poprawić stan funkcjonalny organizmu, stosuje się suplementy. Główną metaforą tego projektu stał się schemat poprawy samopoczucia człowieka za pomocą suplementów. Również główny element graficzny powtarza kształt litery F - pierwszej litery w nazwie marki.

Dom

Dezanove

Dom Inspiracją dla architekta było odzyskane drewno eukaliptusowe „bateas”. Są to platformy do produkcji małży w ujściu rzeki, które stanowią bardzo ważny lokalny przemysł w „Ria da Arousa” w Hiszpanii. Na platformach tych używane jest drewno eukaliptusowe, aw regionie znajdują się rozszerzenia tego drzewa. Wiek drewna nie jest ukryty, a różne zewnętrzne i wewnętrzne powierzchnie drewna służą do wywoływania różnych wrażeń. Dom stara się zapożyczać tradycję otoczenia i ujawniać je poprzez historię opowiedzianą w projekcie i detalach.

Restauracja

Xin Ming Yuen

Restauracja Wejście to parada kontrastowych materiałów, struktur i kolorów. Recepcja to przestrzeń spokojnego komfortu. Pomyślne wzory spotykają się z zabawnymi dekoracjami. Za to dynamiczny obszar paska w kontekście spoczynku. Tradycyjne chińskie diody LED z wzorem Hui dodają poczucia futuryzmu. Przechodząc przez delikatnie zdobiony, zadaszony krużganek prowadzi do jadalni. Udekorowany kwiatowymi obrazami ryb, tłoczonymi witrażami i szafkami starożytnego zielarza Bai Zi, jest wizualną podróżą przez czas i kulturowe relikty w modzie.

Przestrzeń Handlowa

Portugal Vineyards

Przestrzeń Handlowa Concept store Portugal Vineyards to pierwszy fizyczny sklep firmy specjalizującej się w winach online. Zlokalizowany w sąsiedztwie siedziby firmy, od strony ulicy i zajmujący 90m2, składa się z otwartego planu pozbawionego ścianek działowych. Wnętrze to oślepiająco biała i minimalna przestrzeń z cyrkulacją kołową - białe płótno, na którym portugalskie wino lśni i jest eksponowane. Półki są wykute w ścianach w nawiązaniu do tarasów winiarskich na 360-stopniowym immersyjnym doświadczeniu detalicznym bez lady.

Sztuka

Metamorphosis

Sztuka Zakład znajduje się w regionie Keihin Industrial na obrzeżach Tokio. Dym nieustannie unoszący się z kominów ciężkich fabryk przemysłowych może przedstawiać negatywny obraz, taki jak zanieczyszczenie i materializm. Jednak fotografie skupiały się na różnych aspektach fabryk, ukazując ich funkcjonalne piękno. W ciągu dnia rury i konstrukcje tworzą geometryczne wzory z liniami i teksturami, a skala na zwietrzałych obiektach tworzy atmosferę godności. Nocą obiekty zamieniają się w tajemniczą kosmiczną fortecę rodem z filmów science fiction z lat 80-tych.