Magazyn Design
Magazyn Design
Naszyjnik

Extravaganza

Naszyjnik Elegancki collier inspirowany kryzami, starodawnymi zdobieniami na szyję, które można zobaczyć na wielu pięknych obrazach z XVI i XVII wieku. Charakteryzuje się współczesnym i nowoczesnym designem, upraszczającym typowy styl kryz, starając się, aby był nowoczesny i współczesny. Wyrafinowany efekt, który dodaje noszącemu elegancji, używając czerni lub bieli, pozwala na wiele kombinacji z nowoczesnym i czystym designem. Naszyjnik jednoczęściowy, elastyczny i lekki. Nieszlachetny materiał, ale o imponującym fasonie, który sprawia, że ta collier jest nie tylko klejnotem, ale także nową ozdobą ciała.

Program Wydarzeń Projektowych

Russian Design Pavilion

Program Wydarzeń Projektowych wystawy, konkursy projektowe, warsztaty, edukacyjne doradztwo projektowe i projekty wydawnicze mające na celu promocję rosyjskich projektantów i marek za granicą. Nasze działania stymulują rosyjskojęzycznych projektantów do doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności poprzez międzynarodowe projekty i pomagają im zrozumieć ich rolę w społeczności projektantów, jak promować i zwiększać konkurencyjność ich produktów oraz tworzyć prawdziwe innowacje.

Paravent

Positive and Negative

Paravent To produkt, który jednocześnie pełni funkcję i piękno, doprawiony nutą kultury i korzeni. Paravant „pozytywny i negatywny” działa jak regulowana i mobilna bariera prywatności, która nie wystaje ani nie zakłóca przestrzeni. Motyw islamski daje efekt przypominający koronkę, który jest odejmowany i odwrotnie od materiału Corian / Resin. Podobnie jak w przypadku yin yang, zawsze jest trochę dobra w złym i zawsze trochę zła w dobrym. Kiedy słońce zachodzi na „pozytywne i negatywne”, jest to naprawdę jego świetny moment, a geometryczne cienie malują pomieszczenie.

Koktajl Bar

Gamsei

Koktajl Bar Kiedy Gamsei zostało otwarte w 2013 roku, hiperlokalizm został wprowadzony do dziedziny praktyki, która do tej pory ograniczała się głównie do sceny kulinarnej. W Gamsei składniki do koktajli są albo dziko pozyskiwane, albo uprawiane przez lokalnych artezyjskich rolników. Wnętrze baru jest wyraźną kontynuacją tej filozofii. Podobnie jak koktajle, Buero Wagner pozyskiwał wszystkie materiały lokalnie i ściśle współpracował z lokalnymi producentami, aby stworzyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Gamsei to całkowicie zintegrowana koncepcja, która sprawia, że wypicie koktajlu staje się nowym doświadczeniem.

Opakowania Na Owoce Morza

PURE

Opakowania Na Owoce Morza Koncepcja tej nowej serii produktów to „Wolne od”. Mówiąc prościej, stworzyliśmy niezwykle luźny projekt. Zazwyczaj w przypadku owoców morza w puszce są to ciemne i zagracone opakowania, nasz projekt jest „wolny” od jakiegokolwiek statecznika optycznego. Z drugiej strony, asortyment przeznaczony jest również dla alergików i osób wrażliwych na żywność. Więc wydaje się to niemal celowo jakaś medycyna. Sprzedaż rozpoczęła się w styczniu 2013 roku i jest niezwykle udana. Informacje zwrotne od handlu detalicznego są następujące: Bardzo długo czekaliśmy na dobrze wyglądającą i przemyślaną koncepcję. Klient to pokocha.