Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat Filmowy

Mosaic Portrait

Plakat Filmowy Film artystyczny „Mosaic Portrait” został wydany jako plakat koncepcyjny. Opowiada głównie historię dziewczyny, która padła ofiarą napaści seksualnej. Biały zwykle ma metaforę śmierci i symbol czystości. Plakat ten decyduje się ukryć przesłanie „śmierci” za cichym i łagodnym stanem dziewczyny, aby podkreślić silniejsze emocje kryjące się za ciszą. Jednocześnie projektant wkomponował w obraz elementy artystyczne i sugestywne symbole, powodując szersze myślenie i eksplorację dzieł filmowych.

Pas Do Prania W Pomieszczeniach

Brooklyn Laundreel

Pas Do Prania W Pomieszczeniach To jest pas do prania do użytku wewnętrznego. Kompaktowy korpus, który jest mniejszy niż japońska miękka okładka, wygląda jak taśma miernicza, gładkie wykończenie bez śrub na powierzchni. Pas o długości 4 m ma łącznie 29 otworów, każdy otwór może pomieścić i pomieścić wieszak na ubrania bez spinaczy do bielizny, działa szybko wysychając. Pasek wykonany z antybakteryjnego i przeciwpleśniowego poliuretanu, bezpiecznego, czystego i mocnego materiału. Maksymalne obciążenie 15 kg. 2 szt. Haczyka i obrotowego korpusu umożliwiają wielokrotne użycie. Mały i prosty, ale bardzo przydatny do prania w pomieszczeniach. Łatwa obsługa i inteligentna instalacja będą pasować do każdego rodzaju pomieszczenia.

Szpital

Warm Transparency

Szpital Tradycyjnie szpital to przestrzeń, która ma słaby naturalny kolor lub materiał ze względu na sztuczną strukturę materiału w celu poprawy funkcjonalności i wydajności. Dlatego pacjenci czują, że są oddzieleni od ich codziennego życia. Należy wziąć pod uwagę wygodne środowisko, w którym pacjenci mogą spędzać czas i być wolni od stresu. Architekci TSC zapewniają otwartą, wygodną przestrzeń, ustawiając otwartą przestrzeń sufitu w kształcie litery L i duży okap przy użyciu dużej ilości drewna. Ciepła przejrzystość tej architektury łączy ludzi i usługi medyczne.

Kolczyki

Van Gogh

Kolczyki Kolczyki inspirowane drzewem migdałowym w kwiatach namalowanym przez Van Gogha. Delikatność gałęzi odtwarzają delikatne łańcuchy typu Cartier, które, podobnie jak gałęzie, kołyszą się na wietrze. Różne odcienie różnych kamieni szlachetnych, od prawie białego do bardziej intensywnego różu, reprezentują odcienie kwiatów. Skupisko kwitnących kwiatów jest reprezentowane różnymi żetonami. Wykonane z 18-karatowego złota, różowych diamentów, morganitów, różowych szafirów i różowych turmalinów. Polerowane i teksturowane wykończenie. Niezwykle lekkie i doskonale dopasowane. To nadejście wiosny w formie klejnotu.

Dom Mieszkalny

Slabs House

Dom Mieszkalny The Slab House został zaprojektowany z myślą o zestawieniu materiałów budowlanych, łącząc drewno, beton i stal. Projekt jest jednocześnie hiper-nowoczesny i dyskretny. Ogromne okna są natychmiastowym punktem centralnym, ale są chronione przed warunkami atmosferycznymi i widokiem ulicy przez betonowe płyty. Ogrody są mocno wkomponowane w posesję, zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze, dzięki czemu mieszkańcy mogą poczuć więź z naturą, wchodząc w interakcję z nieruchomością, tworząc niepowtarzalny przepływ, gdy przemieszczamy się od wejścia do części mieszkalnej.

Dom

VH Green

Dom Dom jest zielony w płaszczyźnie i stereoskopowo, co stwarza dobre środowisko zarówno dla mieszkańców, jak i miasta. W słonecznym regionie Azji Breeze Soleil używa tej zieleni to bardzo skuteczny sposób myślenia. Można uzyskać nie tylko funkcję osłony przeciwsłonecznej w okresie letnim, ale także ochronę prywatności, uniknięcie hałasu ulicznego i efekt chłodzenia dzięki automatycznemu nawadnianiu.