Magazyn Design
Magazyn Design
Hala Wystawiennicza

City Heart

Hala Wystawiennicza Od architektury miasta po indeks, aby zrozumieć i zważyć równowagę projektu, ekspresja miasta skondensowana w trzech narożnych przestrzeniach, poprzez budowę i rozwój urbanistyczny w celu promowania przedsiębiorstw, perspektywę miasta i ludzi w zakresie zmiany miasta i jego cech miejskich oraz urbanistyki. składający się klimat w zamian za wyrażenie zrozumienia miasta przez projektanta, zobacz więcej przeszłości miasta, aby zobaczyć jego przyszłość.

Lampa Stołowa

Oplamp

Lampa Stołowa Oplamp składa się z ceramicznego korpusu i solidnej drewnianej podstawy, na której umieszczono źródło światła LED. Dzięki swojemu kształtowi, uzyskanemu poprzez połączenie trzech stożków, korpus Oplamp można obracać do trzech charakterystycznych pozycji, które tworzą różne rodzaje światła: wysoka lampa stołowa ze światłem ambientowym, niska lampa stołowa ze światłem ambientowym lub dwa światła ambientowe. Każda konfiguracja stożków lampy pozwala przynajmniej jednej wiązce światła na naturalną interakcję z otoczeniem architektonicznym. Oplamp został zaprojektowany i wykonany ręcznie we Włoszech.

Regulowana Lampa Stołowa

Poise

Regulowana Lampa Stołowa Akrobatyczny wygląd Poise, lampy stołowej zaprojektowanej przez Roberta Dabiego z Unform.Studio zmienia postawę statyczną i dynamiczną oraz postawę dużą lub małą. W zależności od proporcji między jego podświetlanym pierścieniem a trzymającym go ramieniem powstaje linia przecinająca lub styczna do okręgu. Po umieszczeniu na wyższej półce pierścień może wystawać poza półkę; lub przechylając pierścień, może dotknąć otaczającej ściany. Celem tej regulacji jest kreatywne zaangażowanie właściciela i zabawa źródłem światła w stosunku do innych otaczających go obiektów.

Plakat Wystawowy

Optics and Chromatics

Plakat Wystawowy Tytuł Optics and Chromatic nawiązuje do debaty Goethego i Newtona na temat natury kolorów. Tę debatę reprezentuje zderzenie dwóch kompozycji w formie liter: jedna obliczona, geometryczna, o ostrych konturach, druga oparta na impresjonistycznej grze kolorowych cieni. W 2014 roku ten projekt posłużył jako okładka Pantone Plus Series Artist Covers.

Pierścień

Gabo

Pierścień Pierścień Gabo został zaprojektowany, aby zachęcić ludzi do ponownego odwiedzenia wesołej strony życia, którą zwykle traci się wraz z nadejściem dorosłości. Projektantkę zainspirowały wspomnienia obserwacji syna bawiącego się swoją kolorową magiczną kostką. Użytkownik może bawić się pierścieniem obracając dwa niezależne moduły. W ten sposób zestawy kolorów kamieni szlachetnych lub pozycje modułów mogą być dopasowane lub niedopasowane. Poza aspektem zabawy, użytkownik ma możliwość codziennego noszenia innego pierścionka.

Rozrywka

Free Estonian

Rozrywka W tym wyjątkowym dziele Olga Raag wykorzystała estońskie gazety z roku, w którym samochód został pierwotnie wyprodukowany w 1973 roku. Żółte gazety w Bibliotece Narodowej zostały sfotografowane, wyczyszczone, poprawione i zredagowane w celu wykorzystania w projekcie. Efekt końcowy został wydrukowany na specjalnym materiale używanym w samochodach, który utrzymuje się przez 12 lat, a jego zastosowanie zajęło 24 godziny. Free Estonian to samochód, który przykuwa uwagę, otaczając ludzi pozytywną energią i nostalgicznymi, dziecięcymi emocjami. Zaprasza do ciekawości i zaangażowania wszystkich.