Magazyn Design
Magazyn Design
Ekologiczna Oliwa Z Oliwek

Epsilon

Ekologiczna Oliwa Z Oliwek Oliwa z oliwek Epsilon to produkt z limitowanej edycji z ekologicznych gajów oliwnych. Cały proces produkcji odbywa się ręcznie, tradycyjnymi metodami, a oliwa jest butelkowana niefiltrowana. Zaprojektowaliśmy to opakowanie, chcąc mieć pewność, że wrażliwe składniki wysoce odżywczego produktu zostaną odebrane przez konsumenta z młyna bez żadnych zmian. Używamy butelki Quadrotta zabezpieczonej folią, zawiązanej skórą i umieszczonej w ręcznie wykonanym drewnianym pudełku, zaklejonym woskiem. Dzięki temu konsumenci wiedzą, że produkt pochodzi bezpośrednio z młyna bez żadnej interwencji.

Kalendarz

calendar 2013 “Safari”

Kalendarz Safari to papierowy kalendarz zwierząt. Wystarczy wycisnąć części, złożyć i zabezpieczyć, aby zakończyć. Uczyń rok 2011 swoim rokiem spotkań z dziką przyrodą! Życie z designem: projekty wysokiej jakości mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane zgodnie z koncepcją „Life with Design”.

Stół Wejściowy

organica

Stół Wejściowy ORGANICA to filozoficzna wizja każdego systemu organicznego, w którym wszystkie części są ze sobą połączone, by dać istnienie. Projekt został oparty na złożoności ludzkiego ciała i przed poczęciem człowieka. Widz zostaje wprowadzony w wzniosłą podróż. Bramą do tej podróży są dwie masywne drewniane formy, które są postrzegane jako płuca, a następnie aluminiowy trzon z łącznikami przypominającymi kręgosłup. Widz może znaleźć skręcone pręty, które wyglądają jak tętnice, kształt, który można zinterpretować jako narząd, a finałem jest piękne szkło szablonowe, mocne, ale kruche, podobnie jak ludzka skóra.

Kalendarz

calendar 2013 “Farm”

Kalendarz The Farm to papierowy kalendarz dla zwierząt w zestawie. W pełni zmontowany tworzy cudowną miniaturową farmę z sześcioma różnymi zwierzętami. Życie z designem: projekty wysokiej jakości mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane zgodnie z koncepcją „Life with Design”.

Kalendarz

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendarz Fotel bujany to wolnostojący kalendarz biurkowy w kształcie miniaturowego krzesła. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby złożyć fotel bujany, który kołysze się w przód iw tył jak prawdziwy. Wyświetl bieżący miesiąc na oparciu krzesła, a następny miesiąc na siedzeniu. Życie z designem: projekty wysokiej jakości mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane zgodnie z koncepcją „Life with Design”.