Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja Artystyczna

The Future Sees You

Instalacja Artystyczna The Future Sees You przedstawia piękno optymizmu młodego kreatywnego dorosłego - przyszłych myślicieli, innowatorów, projektantów i artystów z Twojego świata. Dynamiczna wizualna opowieść, wyświetlona przez 30 okien na 5 poziomach, oczy błyszczą przez żywe spektrum kolorów, a czasami wydają się podążać za tłumem, spoglądając z ufnością w noc. Tymi oczami widzą przyszłość, myśliciel, innowator, projektant i artysta: twórcy jutra, którzy zmienią świat.

Filtr Papierosowy

X alarm

Filtr Papierosowy Alarm X jest alarmem dla palaczy, aby uświadomić im, co robią sobie podczas robienia tego. Ten projekt to nowa generacja filtrów papierosowych. Ten projekt może być dobrym zamiennikiem drogich reklam przeciwko paleniu i ma większy wpływ na umysły palaczy niż jakakolwiek inna negatywna reklama.Ma bardzo prostą konstrukcję, filtry są oznakowane niewidocznym atramentem, który pokrywa negatywny obszar szkicu i z każdym zaciągnięciem szkic będzie wydawał się wyraźniejszy, więc z każdym zaciągnięciem zobaczysz, że twoje serce ciemnieje i wiesz, co się z tobą dzieje.

Opakowanie Magnezowe

Kailani

Opakowanie Magnezowe Prace Agencji Arome nad identyfikacją graficzną i linią artystyczną opakowań Kailani opierają się na minimalistycznym i czystym designie. Ten minimalizm jest zgodny z produktem, który ma tylko jeden składnik - magnez. Wybrana typografia jest mocna i napisana. Charakteryzuje zarówno siłę minerału magnezu, jak i siłę produktu, który przywraca witalność i energię konsumentom.

Butelka Wina

Gabriel Meffre

Butelka Wina Aroma tworzy tożsamość graficzną miski kolekcjonerskiej Gabriel Meffre, która obchodzi 80-lecie. Pracowaliśmy nad charakterystycznym projektem lat 30-tych tamtych czasów, symbolizowanym graficznie przez kobietę z lampką wina. Zastosowane kolorowe płyty są akcentowane przez tłoczenie i tłoczenie folią na gorąco, aby podkreślić kolekcjonerską stronę kolekcji.

Opakowanie Żywności

Chips BCBG

Opakowanie Żywności Wyzwanie dla realizacji opakowań chipowych marki BCBG polegało na wykonaniu serii opakowań adekwatnych do uniwersum znaku. Opakowania musiały być zarówno minimalistyczne, jak i nowoczesne, a jednocześnie mieć ten rzemieślniczy dotyk chipsów oraz tę przyjemną i sympatyczną stronę, która przywodzi na myśl postacie narysowane piórem. Aperitif to miła chwila, którą trzeba poczuć na opakowaniu.

Instalacja Na Pulpicie

Wood Storm

Instalacja Na Pulpicie Wood Storm to instalacja stacjonarna zapewniająca przyjemność wizualną. Turbulencja przepływu powietrza jest urzeczywistniana przez drewnianą kurtynę, wzmocnioną przez rzucane z dołu światła, aby stworzyć świat bez grawitacji. Instalacja zachowuje się jak niekończąca się pętla dynamiczna. Prowadzi linię wzroku wokół niego, aby znaleźć punkt początkowy lub końcowy, podczas gdy publiczność faktycznie tańczy z burzą.