Magazyn Design
Magazyn Design
Limitowana Seria Ekskluzywnych Win

Echinoctius

Limitowana Seria Ekskluzywnych Win Ten projekt jest wyjątkowy pod wieloma względami. Projekt musiał oddawać niepowtarzalny charakter omawianego produktu - ekskluzywnego wina autorskiego. Poza tym istniał wymóg przekazania głębokiego znaczenia w nazwie produktu - superlative, przesilenie, kontrast między nocą a dniem, czarno-białe, otwarte i niejasne. Projekt miał na celu odzwierciedlenie tajemnicy ukrytej w nocy: piękna nocnego nieba, które tak bardzo nas zadziwia, oraz mistycznej zagadki ukrytej w konstelacjach i Zodiaku.

Książka

Brazilian Cliches

Książka „Brazilian Clichés” zostało skomponowane przy użyciu obrazów ze starego katalogu brazylijskich klisz typograficznych. Ale powodem jej tytułu są nie tylko klisze użyte przy komponowaniu jej ilustracji. Na każdej stronie napotykamy na inne typy brazylijskich klisz: historyczne, jak przybycie Portugalczyków, katechizacja rdzennych Indian, kawowe i złote cykle gospodarcze ... zawiera nawet współczesne brazylijskie klisze, pełne korków, długi, zamknięte wspólnoty mieszkaniowe i alienacja - przedstawione w lekceważącej współczesnej narracji wizualnej.

Ekologiczna Oliwa Z Oliwek

Epsilon

Ekologiczna Oliwa Z Oliwek Oliwa z oliwek Epsilon to produkt z limitowanej edycji z ekologicznych gajów oliwnych. Cały proces produkcji odbywa się ręcznie, tradycyjnymi metodami, a oliwa jest butelkowana niefiltrowana. Zaprojektowaliśmy to opakowanie, chcąc mieć pewność, że wrażliwe składniki wysoce odżywczego produktu zostaną odebrane przez konsumenta z młyna bez żadnych zmian. Używamy butelki Quadrotta zabezpieczonej folią, zawiązanej skórą i umieszczonej w ręcznie wykonanym drewnianym pudełku, zaklejonym woskiem. Dzięki temu konsumenci wiedzą, że produkt pochodzi bezpośrednio z młyna bez żadnej interwencji.

Kalendarz

calendar 2013 “Safari”

Kalendarz Safari to papierowy kalendarz zwierząt. Wystarczy wycisnąć części, złożyć i zabezpieczyć, aby zakończyć. Uczyń rok 2011 swoim rokiem spotkań z dziką przyrodą! Życie z designem: projekty wysokiej jakości mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane zgodnie z koncepcją „Life with Design”.

Stół Wejściowy

organica

Stół Wejściowy ORGANICA to filozoficzna wizja każdego systemu organicznego, w którym wszystkie części są ze sobą połączone, by dać istnienie. Projekt został oparty na złożoności ludzkiego ciała i przed poczęciem człowieka. Widz zostaje wprowadzony w wzniosłą podróż. Bramą do tej podróży są dwie masywne drewniane formy, które są postrzegane jako płuca, a następnie aluminiowy trzon z łącznikami przypominającymi kręgosłup. Widz może znaleźć skręcone pręty, które wyglądają jak tętnice, kształt, który można zinterpretować jako narząd, a finałem jest piękne szkło szablonowe, mocne, ale kruche, podobnie jak ludzka skóra.