Magazyn Design
Magazyn Design
Rebranding Firmy

Astra Make-up

Rebranding Firmy Siła marki tkwi nie tylko w jej zdolnościach i wizji, ale także w komunikacji. Łatwy w użyciu katalog pełen mocnych zdjęć produktowych; zorientowana na konsumenta i atrakcyjna strona internetowa, która zapewnia usługi on-line i przegląd produktów marki. Opracowaliśmy również język wizualny w przedstawianiu sensacji marki z modowym stylem fotografii i linią świeżej komunikacji w mediach społecznościowych, nawiązując dialog między firmą a konsumentem.

Krój Pisma

Monk Font

Krój Pisma Monk szuka równowagi między otwartością i czytelnością humanistycznych bezszeryfowych liter i bardziej uregulowanym charakterem kwadratu bezszeryfowego. Chociaż pierwotnie zaprojektowany jako czcionka łacińska, wcześnie zdecydowano, że potrzebuje szerszego dialogu, aby uwzględnić wersję arabską. Zarówno łacina, jak i arabski przedstawiają nam to samo uzasadnienie i ideę wspólnej geometrii. Siła równoległego procesu projektowania umożliwia obu językom zrównoważoną harmonię i wdzięk. Zarówno arabski, jak i łaciński współpracują ze sobą bezproblemowo, mając wspólne liczniki, grubość łodygi i zakrzywione kształty.

Opakowanie

Winetime Seafood

Opakowanie Projekt opakowania dla serii Winetime Seafood powinien pokazywać świeżość i niezawodność produktu, korzystnie odróżniać go od konkurencji, być harmonijny i zrozumiały. Zastosowane kolory (niebieski, biały i pomarańczowy) tworzą kontrast, podkreślają ważne elementy i odzwierciedlają pozycjonowanie marki. Opracowana pojedyncza, unikalna koncepcja odróżnia serię od innych producentów. Strategia informacji wizualnej pozwoliła na identyfikację różnorodności produktowej serii, a wykorzystanie ilustracji zamiast zdjęć uatrakcyjniło opakowanie.

Projekt Opakowania

Milk Baobab Baby Skin Care

Projekt Opakowania Inspiruje się mlekiem, głównym składnikiem. Unikalna konstrukcja pojemnika typu opakowanie na mleko odzwierciedla cechy produktu i jest zaprojektowana tak, aby była znana nawet początkującym konsumentom. Dodatkowo materiał wykonany z polietylenu (PE) i gumy (EVA) oraz miękkie właściwości pastelowego koloru podkreślają, że jest to łagodny produkt dla dzieci o słabej skórze. Okrągły kształt naniesiony na narożnik dla bezpieczeństwa mamy i dziecka.

Kampania Reklamowa

Feira do Alvarinho

Kampania Reklamowa Feira do Alvarinho to coroczna impreza winiarska, która odbywa się w Moncao w Portugalii. Aby zakomunikować wydarzenie, stworzono starożytne i fikcyjne królestwo. Posiadające własną nazwę i cywilizację Królestwo Alvarinho, tak nazwane, ponieważ Moncao jest znane jako kolebka wina Alvarinho, zostało zainspirowane prawdziwą historią, miejscami, kultowymi ludźmi i legendami Moncao. Największym wyzwaniem tego projektu było przeniesienie prawdziwej historii terytorium do projektu postaci.

Projektowanie Identyfikacji Wizualnej

ODTU Sanat 20

Projektowanie Identyfikacji Wizualnej Z okazji 20. roku ODTU Sanat, corocznego festiwalu sztuki organizowanego przez Middle East Technical University, prośba polegała na zbudowaniu języka wizualnego, który podkreślałby kolejne 20 lat festiwalu. Zgodnie z życzeniem, 20. rok festiwalu podkreślono, podchodząc do niego jak do odsłoniętego zakrytego dzieła sztuki. Cienie tych samych kolorowych warstw, które tworzą cyfry 2 i 0, stworzyły iluzję 3D. Ta iluzja daje poczucie ulgi, a liczby wyglądają, jakby wtapiały się w tło. Wyrazisty wybór kolorów tworzy subtelny kontrast ze spokojem falujących 20.