Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Piwa

Okhota Strong

Opakowanie Piwa Ideą tego przeprojektowania jest pokazanie wysokiego ABV produktu za pomocą wizualnie rozpoznawalnego trwałego materiału - blachy falistej. Tłoczenie z blachy falistej staje się głównym motywem szklanej butelki, jednocześnie czyniąc ją dotykową i łatwą do trzymania. Graficzny wzór przypominający blachę falistą przeniesiony na aluminiową puszkę uzupełnia powiększone ukośne logo marki oraz zmodernizowany wizerunek myśliwego, nadający nowemu projektowi dynamizmu. Rozwiązanie graficzne zarówno dla butelki, jak i puszki jest proste i łatwe do wdrożenia. Odważne kolory i masywne elementy projektu przemawiają do docelowych odbiorców i zwiększają widoczność półek.

Opakowanie

Stonage

Opakowanie Kreatywnie łączone napoje alkoholowe z koncepcją „opakowania rozpuszczającego”, Melting Stone wnosi wyjątkową wartość w przeciwieństwie do tradycyjnych opakowań na alkohol. Zamiast normalnej procedury otwierania opakowania, Melting Stone rozpuszcza się samoczynnie w kontakcie z powierzchnią o wysokiej temperaturze. Gdy opakowanie alkoholu zostanie zalane gorącą wodą, „marmurowe” opakowanie rozpuści się, a klient będzie gotowy do delektowania się napojem z własnym, wykonanym na zamówienie produktem. To nowy sposób na delektowanie się napojami alkoholowymi i docenienie ich tradycyjnej wartości.

Książka Kucharska

12 Months

Książka Kucharska Stolik kawowy Węgierska książka kucharska 12 miesięcy, debiutującej autorki Evy Bezzegh, została wydana w listopadzie 2017 roku przez wydawnictwo Artbeet Publishing. To wyjątkowy, malowniczy tytuł artystyczny, który w miesięcznym ujęciu prezentuje sezonowe sałatki ze smakami kilku kuchni z całego świata. Rozdziały śledzą zmiany pór roku na naszych talerzach oraz w przyrodzie przez cały rok w 360 pp, rejestrując sezonowe przepisy i odpowiadające im potrawy, lokalny krajobraz i portrety życia. Oprócz tego, że nie jest tak tematycznym zbiorem przepisów, obiecuje trwałe doświadczenie książkowe.

Opakowanie Kawy

The Mood

Opakowanie Kawy Projekt przedstawia pięć różnych ręcznie rysowanych, inspirowanych stylem vintage i nieco realistycznych małpich twarzy, z których każda reprezentuje inną kawę z innego regionu. Na głowie stylowa, klasyczna czapka. Ich łagodny wyraz budzi zaciekawienie. Te eleganckie małpy sugerują jakość, a ich ironiczne wyrafinowanie przemawia do miłośników kawy zainteresowanych złożonymi cechami smakowymi. Ich ekspresja żartobliwie przedstawia nastrój, ale także nawiązuje do profilu smakowego kawy, łagodny, mocny, kwaśny lub łagodny. Projekt jest prosty, a jednocześnie subtelnie sprytny, kawa na każdy nastrój.

Kieliszek Do Koniaku

30s

Kieliszek Do Koniaku Praca przeznaczona do picia koniaku. Jest dmuchany swobodnie w szklanej pracowni. To sprawia, że każdy kawałek szkła jest indywidualny. Szkło jest łatwe do uchwycenia i wygląda interesująco pod każdym kątem. Kształt kieliszka odbija światło pod różnymi kątami, zapewniając dodatkową przyjemność z picia. Ze względu na spłaszczony kształt filiżanki, możesz postawić szklankę na stole tak, jak chcesz, opierając się na którejkolwiek z jego stron. Nazwa i idea dzieła upamiętniają starzenie się artysty. Projekt odzwierciedla niuanse starzenia i nawiązuje do tradycji starzenia koniaku poprawiającego jakość.

Opakowanie Do Pielęgnacji Skóry

Bionyalux

Opakowanie Do Pielęgnacji Skóry Koncepcja przywracania skóry w nowych produktach do pielęgnacji skóry zbiega się z zerowym obciążeniem recyklingiem bagassy, ochroną środowiska i koncepcją ekologiczną. Spośród cech produktu 60-dniowego ograniczonego okresu przydatności do spożycia w ramach 30-dniowego procesu leczenia poprawy skóry, 30 i 60 są wybrane jako wizualny symbol rozpoznawczy produktu oraz trzy etapy użytkowania, 1, 2, 3 są zintegrowane z wizją.