Magazyn Design
Magazyn Design
Regulowana Lampa Stołowa

Poise

Regulowana Lampa Stołowa Akrobatyczny wygląd Poise, lampy stołowej zaprojektowanej przez Roberta Dabiego z Unform.Studio zmienia postawę statyczną i dynamiczną oraz postawę dużą lub małą. W zależności od proporcji między jego podświetlanym pierścieniem a trzymającym go ramieniem powstaje linia przecinająca lub styczna do okręgu. Po umieszczeniu na wyższej półce pierścień może wystawać poza półkę; lub przechylając pierścień, może dotknąć otaczającej ściany. Celem tej regulacji jest kreatywne zaangażowanie właściciela i zabawa źródłem światła w stosunku do innych otaczających go obiektów.

Orkiestra Głośnikowa

Sestetto

Orkiestra Głośnikowa Orkiestrowy zespół głośników grających razem jak prawdziwi muzycy. Sestetto to wielokanałowy system audio do odtwarzania indywidualnych ścieżek instrumentów w oddzielnych głośnikach z różnych technologii i materiałów dedykowanych do konkretnej obudowy dźwiękowej, między innymi z czystego betonu, rezonujących drewnianych płyt rezonansowych i ceramicznych rogów. Miksowanie utworów i części wraca do fizycznego miejsca słuchania, jak na prawdziwym koncercie. Sestetto jest orkiestrą kameralną nagrywanej muzyki. Sestetto jest produkowane bezpośrednio przez projektantów Stefano Ivana Scarascia i Francesco Shyam Zonca.

Publiczne Krzesło Ogrodowe

Para

Publiczne Krzesło Ogrodowe Para to zestaw publicznych krzeseł ogrodowych zaprojektowanych w celu zapewnienia ograniczonej elastyczności na zewnątrz. Zestaw krzeseł, który ma wyjątkowo symetryczną formę i całkowicie odbiega od nieodłącznej wizualnej równowagi konwencjonalnego projektu krzeseł Zainspirowany prostym kształtem huśtawki, ten zestaw krzeseł ogrodowych jest odważny, nowoczesny i zachęca do interakcji. Oba z ciężkim dnem, Para A obsługuje obrót o 360 wokół podstawy, a Para B obsługuje obrót w obu kierunkach.

Stół

Grid

Stół The Grid to stół zaprojektowany z systemu kratowego inspirowanego tradycyjną chińską architekturą, w której rodzaj drewnianej konstrukcji o nazwie Dougong (Dou Gong) jest używany w różnych częściach budynku. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej, drewnianej konstrukcji, montaż stołu to również proces poznawania konstrukcji i przeżywania historii. Konstrukcja nośna (Dou Gong) jest wykonana z modułowych części, które można łatwo zdemontować w celu przechowywania.

Seria Mebli

Sama

Seria Mebli Sama to autentyczna seria mebli, która dzięki minimalistycznym, praktycznym formom i mocnemu efektowi wizualnemu zapewnia funkcjonalność, doznania emocjonalne i wyjątkowość. Inspiracja kulturowa zaczerpnięta z poezji wirujących kostiumów noszonych podczas ceremonii Sama jest reinterpretowana w jej projekcie poprzez grę geometrii stożkowej i technik gięcia metalu. Rzeźbiarska postawa serii łączy się z prostotą materiałów, form i technik produkcji, aby zaoferować funkcjonalność i korzyści estetyczne. Rezultatem jest nowoczesna seria mebli zapewniająca charakterystyczny akcent w pomieszczeniach mieszkalnych.

Inteligentny Młyn Kuchenny

FinaMill

Inteligentny Młyn Kuchenny FinaMill to potężny młynek kuchenny z wymiennymi i wielokrotnymi zasobnikami przypraw. FinaMill to łatwy sposób na podniesienie poziomu gotowania dzięki odważnemu smakowi świeżo zmielonych przypraw. Po prostu napełnij kapsułki wielokrotnego użytku suszonymi przyprawami lub ziołami, zatrzaśnij saszetkę i zmiel dokładnie taką ilość przypraw, jakiej potrzebujesz, naciskając przycisk. Wymień kapsułki przypraw kilkoma kliknięciami i gotuj dalej. To jedyny młynek do wszystkich Twoich przypraw.