Magazyn Design
Magazyn Design
Umywalka

Serel Wave

Umywalka Umywalka SEREL Wave ze swoją nominatywną linią, funkcjonalnymi rozwiązaniami i imponującą jakością wkracza do nowoczesnych łazienek. Umywalka SEREL Wave; zmieniając dotychczasowy sposób postrzegania umywalek podwójnych swoją wyjątkową formą misy, obejmuje również użytkowanie dorosłego i dziecka wraz z estetyczną formą. Oprócz użytku jako umywalka dla dzieci, zapewnia funkcję ablucji i czyszczenia butów, które są używane w kulturze islamu. Ogólne podejście w projektowaniu umywalki to modernizm i funkcjonalizm. To podejście ma tak istotny wpływ na projekt.

Zestaw Łazienkowy

LOTUS

Zestaw Łazienkowy Odbicie do łazienek kwiatów lotosu… Łazienka lotosu została zaimplementowana, czerpiąc inspirację z kształtu liści kwiatu lotosu. Zhou Dunyi, który naucza filozofii Konfucjusza, powiedział: „Lubię kwiat lotosu, ponieważ rośnie w błocie i nigdy się nie brudzi”. jego dyskurs. Liście lotosu są odpychaczami brudu, jak podano w niniejszym dokumencie. W produkcji serii odwzorowano strukturę liści kwiatu lotosu

Oświetlenie Wewnętrzne

Jordan Apotheke

Oświetlenie Wewnętrzne Wspierając wyrazistą architekturę wnętrza apteki, funkcjonalne oprawy prezentują się dyskretnie, zwracając uwagę na efekt świetlny, a nie konstrukcję oprawy. Oprawy do oświetlenia podstawowego są albo zintegrowane z oprawami zwieszanymi, które odzwierciedlają kształt mebla, albo są montowane po bokach sufitu podwieszanego, tak aby był jak najbardziej wolny od opraw typu downlight. Dzięki temu użytkownicy mogą skupić się na torze światła prowadzącym przez aptekę, składającym się z płytek podświetlanych diodami RGB, które pasują do koloru podobnie dynamicznie podświetlanych lad.

To Jest Miska Ustępowa Wisząca,

SEREL Purity

To Jest Miska Ustępowa Wisząca, Miska ustępowa Purity wkracza w dominację miękkich przejść, ale jednocześnie pozostawia w otoczeniu proste i minimalne powiewy. Nie tylko oddziałuje estetyką na użytkownika, ale spotyka się z czystością i niewinnością oraz szanuje naturę. Ogólnym podejściem do konstrukcji pokrowców desek sedesowych jest łatwe w demontażu zestawy desek sedesowych z mechanizmem blokującym, polegające na umieszczeniu przycisków sterujących funkcjami w wewnętrznej części zestawu. Przyciski, z którymi styka się użytkownik, umieszczone są w miejscach najtrudniej brudzących się, co daje dodatkową korzyść higieniczną.

Zestaw Łazienkowy

FRACTURE

Zestaw Łazienkowy Niepowtarzalny styl ceramiki sanitarnej, nietuzinkowy projekt pękniętych linii szklanych Komentarz Dekonstruktywizm… Pęknięcie Dezintegracja integralności elementów konstrukcji, gry na powierzchniach, w celu wykonania geometrycznych elementów konstrukcyjnych, takich jak elementy zewnętrzne produktów i przesunięcie stylu dekonstruktywistycznego w oparciu o Seria jako przykład Fracture Bien napotkała jedną z najbardziej niezwykłych serii.

Szafka Na Zestawy Obiadowe

Baan

Szafka Na Zestawy Obiadowe „baan” to rodzaj kredensu, który został specjalnie zaprojektowany do użytku obiadowego. Jego wyjątkowy wygląd i siła to narracja powiązana funkcją. Istnieje kilka wyróżniających cech systemów szaf. Różne funkcje i cechy szafki oddzielone kondygnacją, takie jak wkład na sztućce i pudełko chusteczek, są reprezentowane przez kominek i komin. Ponadto kieliszki do wina są reprezentowane przez żyrandol, a stojak na naczynia jest symbolizowany przez schody. Istnieją cztery główne elementy domu, w których znajdują się pomysły narracyjne.