Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

MouMou Club

Restauracja Będąc Shabu Shabu, projekt restauracji przyjmuje kolory drewna, czerwieni i bieli, aby nadać jej tradycyjny charakter. Zastosowanie prostych konturów pozwala zwrócić uwagę klientów na wyświetlane komunikaty żywieniowe i dietetyczne. Ponieważ jakość jedzenia jest najważniejsza, restauracja jest rozplanowana z elementami rynku świeżej żywności. Materiały budowlane, takie jak ściany i podłoga z cementu, są używane do budowy tła targowego dużego stoiska ze świeżą żywnością. Ta konfiguracja symuluje rzeczywiste czynności zakupowe na rynku, w których klienci mogą zobaczyć jakość żywności przed dokonaniem wyboru.

Art Store

Kuriosity

Art Store Kuriosity to internetowa platforma sprzedaży detalicznej połączona z pierwszym sklepem stacjonarnym, prezentująca wybór mody, wzornictwa, ręcznie robionych produktów i dzieł sztuki. Bardziej niż typowy sklep detaliczny, Kuriosity jest zaprojektowany jako wyselekcjonowane doświadczenie odkrywania, w którym prezentowane produkty są uzupełniane dodatkową warstwą multimediów interaktywnych służących do przyciągania i angażowania klienta. Kultowy wyświetlacz okienny Infinity Box firmy Kuriosity zmienia kolor, aby przyciągnąć uwagę, a kiedy klienci przechodzą obok, ukryte produkty w pudełkach za pozornie nieskończonym szklanym portalem zapalają się, zapraszając ich do wejścia.

Budynek Wielofunkcyjny

GAIA

Budynek Wielofunkcyjny Gaia znajduje się w pobliżu nowo proponowanego budynku rządowego, który obejmuje stację metra, duże centrum handlowe i najważniejszy park miejski w mieście. Budynek wielofunkcyjny ze swoim rzeźbiarskim ruchem działa jako kreatywny przyciągacz zarówno dla mieszkańców biur, jak i przestrzeni mieszkalnych. Wymaga to zmodyfikowanej synergii między miastem a budynkiem. Zróżnicowane programy aktywnie angażują lokalną tkankę przez cały dzień, stając się katalizatorem tego, co nieuchronnie wkrótce stanie się gorącym punktem.

Biuro Sprzedaży

The Curtain

Biuro Sprzedaży Projekt tego projektu ma wyjątkowe podejście do wykorzystania siatki metalowej jako rozwiązania ze względów praktycznych i estetycznych. Przezroczysta metalowa siatka tworzy warstwę zasłony, która może zacierać granicę między przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną - szarą przestrzenią. Głębia przestrzeni stworzona przez półprzezroczystą zasłonę tworzy bogaty poziom jakości przestrzennej. Polerowana siatka metalowa ze stali nierdzewnej zmienia się w zależności od warunków pogodowych i różnych pór dnia. Odbicie i przezroczystość siatki z eleganckim krajobrazem tworzą spokojną przestrzeń ZEN w chińskim stylu.

Dom Mieszkalny

Boko and Deko

Dom Mieszkalny To właśnie dom pozwala mieszkańcom na poszukiwanie własnego miejsca pobytu, zgodnego z ich emocjami, a nie ustalanie miejsca pobytu w zwykłych domach, na które z góry wyznaczają meble. Podłogi o różnej wysokości są instalowane w długich przestrzeniach w kształcie tuneli na północy i południu i łączone na kilka sposobów, tworząc bogatą przestrzeń wewnętrzną. W rezultacie będzie generować różne zmiany atmosferyczne. Ten innowacyjny projekt zasługuje na uznanie, ponieważ szanuje, że ponownie uwzględnia komfort w domu, jednocześnie stwarzając nowe problemy w konwencjonalnym życiu.

Restauracja Bistro

Gatto Bianco

Restauracja Bistro Zabawna mieszanka historii retro w tym ulicznym bistro, obejmująca różnorodne meble w kultowych stylach: klasyczne fotele Windsor, duńskie fotele retro, francuskie krzesła przemysłowe i skórzane hokery Loft. Budynek składa się z kolumn z cegły w stylu shabby-chic obok okien z obrazami, które zapewniają rustykalną atmosferę w nasłonecznionym otoczeniu, a wiszące pod sufitem z blachy falistej wspierają nastrojowe oświetlenie. Metalowy kociak stąpający po murawie i biegający, by ukryć się pod drzewem, przyciąga uwagę, odbijając się echem w kolorowym tle z teksturą drewna, żywym i animowanym.