Magazyn Design
Magazyn Design
Zabawny Domek Dla Dzieci

Fun house

Zabawny Domek Dla Dzieci Ten projekt budynku jest przeznaczony dla dzieci do nauki i zabawy, co jest całkowicie zabawnym domem od super ojca. Projektant połączył zdrowe materiały i bezpieczne kształty, aby stworzyć wspaniałą i ciekawą przestrzeń. Starali się stworzyć wygodny i ciepły dom zabaw dla dzieci oraz zintensyfikować relacje rodzic - dziecko. Klient polecił projektantowi osiągnąć 3 cele, którymi były: (1) naturalne i bezpieczne materiały, (2) uszczęśliwienie dzieci i rodziców oraz (3) wystarczająca ilość miejsca do przechowywania. Projektant znalazł prostą i przejrzystą metodę na osiągnięcie celu, jakim jest dom, czyli sam początek przestrzeni dziecięcej.

Dom Wewnętrzny

Spirit concentration

Dom Wewnętrzny Jaka jest przestrzeń na dom? Projektant uważa, że projekt wywodzi się z wymagań właściciela, przenoszącego duszę do przestrzeni. Dlatego projektantka kierowała się ich przestrzenią przez uroczą parę. Obaj właściciele uwielbiają materiały i rozwiązania projektowe nawiązujące do kultury japońskiej. Aby przedstawić wspomnienia między ich umysłami, postanowili użyć różnych faktur drewna, aby stworzyć dom dusz. W konsekwencji ustalili 3 wspólne cele tego idealnego domu, którymi były (1) spokojna atmosfera, (2) elastyczne i urokliwe przestrzenie publiczne oraz (3) wygodne i niewidoczne przestrzenie prywatne.

Dom Na Wspomnienia

Memory Transmitting

Dom Na Wspomnienia Ten dom przedstawia obraz domu za pomocą drewnianych belek i ułożonego schodkowo stosu białych cegieł. Światło wychodzi z przestrzeni z białych cegieł wokół domu, tworząc wyjątkową atmosferę dla klienta. Projektant zastosował kilka metod, aby rozwiązać ograniczenia tego budynku dla klimatyzatorów i pomieszczeń magazynowych. Połącz również materiały z pamięcią klienta i zaprezentuj ciepłą i elegancką estetykę poprzez konstrukcję, łącząc niepowtarzalny styl tego domu.

Dom Wewnętrzny

Seamless Blank

Dom Wewnętrzny To dom prezentujący wyjątkowy styl życia hostessy, czyli dom grafika i przedsiębiorcy. Projektantka prezentuje naturalne materiały, aby zilustrować preferencje gospodyni i zachować puste miejsca, aby wypełnić rzeczy członka rodziny. Kuchnia jest centrum domu, specjalnie zaprojektowana z widokiem dookoła dla gospodyni i upewnić się, że rodzice mogą zobaczyć wszędzie. Dom wyposażony w posadzkę bezszwową z białego granitu, włoskie malowanie mineralne, przezroczyste szkło i białą powłokę proszkową, która uwidacznia eleganckie detale materiałów.

Dom Wewnętrzny

Warm loft

Dom Wewnętrzny Dom w stylu industrialnym z ciepłymi materiałami. Ten dom przygotowuje dla klientów kilka funkcji promujących cechy życiowe. Projektant próbował podłączyć rury do każdej przestrzeni i połączyć rury drewniane, stalowe i laryngologiczne, aby zilustrować historię życia klientów. Nie to samo, co zwykły industrialny styl, ten dom ma tylko kilka kolorów i przygotowuje dużo miejsca do przechowywania.

Szatnia

Sopron Basket

Szatnia Sopron Basket to profesjonalna drużyna koszykówki kobiet z siedzibą w Sopron na Węgrzech. Ponieważ są jedną z najbardziej utytułowanych węgierskich drużyn z 12 pucharami w mistrzostwach kraju i zajmującą drugie miejsce w Eurolidze, kierownictwo klubu zdecydowało się zainwestować w nowy kompleks szatni, aby mieć dość prestiżowy obiekt jak na klub, odpowiadający potrzebom gracza. lepiej, motywuj ich i promuj ich jedność.