Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Stoiska Na Światowych Targach Dla Toyoty

The Wave

Projekt Stoiska Na Światowych Targach Dla Toyoty Inspirowany japońską zasadą „aktywnego spokoju” projekt łączy elementy racjonalne i emocjonalne w jedną całość. Architektura z zewnątrz wygląda minimalistycznie i spokojnie. Wciąż możesz poczuć promieniującą z niego ogromną siłę. Pod jego urokiem zaciekawiony wślizgujesz się do wnętrza. Będąc w środku, znajdziesz się w zaskakującym, pełnym energii środowisku, wypełnionym wielkimi ścianami medialnymi, pokazującymi energetyczne, abstrakcyjne animacje. W ten sposób stoisko staje się niezapomnianym przeżyciem dla zwiedzających. Koncepcja przedstawia asymetryczną równowagę, którą odnajdujemy w naturze i stanowi sedno japońskiej estetyki.

Sklep

Family Center

Sklep Jest kilka powodów, dla których zamknąłem długą (30 metrów) przednią ścianę. Po pierwsze, elewacja istniejącego budynku była naprawdę nieprzyjemna i nie miałem pozwolenia, aby jej dotknąć! Po drugie, zamykając frontową fasadę, zyskałem wewnątrz 30 metrów ściany. Według moich codziennych obserwacyjnych badań statystycznych większość kupujących zdecydowała się wejść do sklepu tylko z ciekawości i zobaczyć, co dzieje się za tą fasadą. Ciekawe formy.

Restauracja

Lohas

Restauracja The Revolt Counter to the Urban Beat. Baza znajduje się na ruchliwym skrzyżowaniu. Ogólny plan przestrzenny ma na celu stworzenie łagodnego i ustalonego tempa, jakby chciał spowolnić czas, aw tym szybkim życiu miejskim cieszyć się każdą chwilą tu i teraz. Otwarta przestrzeń, tak jak się ją kształtuje, poprzez średnie planowanie, dzieli przestrzeń w oparciu o różne funkcjonalności. Ekrany przypominające totemy dodają łagodnej, przestrzennej atmosferze pewnej sympatycznej zabawy.

Restauracja

pleasure

Restauracja Przyjemność życia w sztuce. Rozszerzenie i kontynuacja. Poprzez rozszerzenie kształtów sufitu i powierzchni podłogi oraz ich spójną falę konturową, która wznosi się tutaj lub zasłania się tam, odzwierciedlając siłę działania, która obejmuje szczyty i doliny w życiu. Podczas gdy wielowarstwowa atmosfera płynie i przekształca się w akcję, obrazy piękna są wyczarowywane w przestrzeni. Kabina kosmiczna jest płynna i przezroczysta, zachowując podziały na różne przedziały. Dzięki pomysłowej aranżacji przestrzeni, między przedziałami może istnieć prywatność.

Rezydencja

nature

Rezydencja Ten dom jest przeznaczony dla dwojga, powrót do natury. Ludzie chcą więcej wychodzić na zewnątrz, przebywać na świeżym powietrzu lub pozwolić naturze być częścią ich życia, pozwolić naturze wzbogacać słownictwo domu. Po prostu wpuść naturę i ruszaj w jej stronę. Bogate i różnorodne elementy, które pokazują, jak oderwanie może istnieć obok gęstej złożoności, podobnie jak wiele aspektów kwiatów, które ostatecznie oddadzą się, aż do ostatecznych selekcji po długich rozważaniach.

Przestrzeń Biurowa

Samlee

Przestrzeń Biurowa Biuro Samlee bez wyszukanych szczegółów zostało zaprojektowane z prostotą, orientalną estetyką. Ta koncepcja pasuje do szybko rozwijającego się miasta. W tym wysoce funkcjonującym społeczeństwie informacyjnym projekt przedstawia interaktywną relację między miastem, pracą i ludźmi - rodzaj intymnej relacji aktywności i bezwładności; przezroczysta nakładka; puste miejsce przenikania.