Magazyn Design
Magazyn Design
Odnowa Miejska

Tahrir Square

Odnowa Miejska Plac Tahrir jest kręgosłupem egipskiej historii politycznej, dlatego ożywienie jego urbanistyki jest politycznym, środowiskowym i społecznym dezyderatem. Plan generalny zakłada zamknięcie części ulic i połączenie ich z istniejącym placem bez zakłócania ruchu. Następnie powstały trzy projekty, które miały pomieścić funkcje rekreacyjne i handlowe, a także pomnik upamiętniający współczesną historię polityczną Egiptu. W planie uwzględniono dostateczną przestrzeń do spacerów i miejsc wypoczynkowych oraz wysoki wskaźnik terenów zielonych, aby wprowadzić kolor do miasta.

Plac Publiczny

Brieven Piazza

Plac Publiczny Inspiracją stojącą za tym projektem jest zamiłowanie do prostoty i wnikliwości abstrakcji i symboliki Mondriana z nutą charakteru i autentyczności, które zostały opisane w historycznej kaligrafii Square Kufic. Projekt ten jest przejawem spójnej fuzji stylów głoszących przesłanie, że istnieje możliwość mieszania różnych pozornie sprzecznych stylów obserwacji gołym okiem, podczas gdy zagłębiając się w filozofię stojącą za nimi, pojawią się podobieństwa, które zaowocują spójnym dziełem sztuki, pociąga poza oczywistym zrozumieniem.

Agencja Nieruchomości

The Float

Agencja Nieruchomości W tym projekcie projektujemy architekturę, wnętrza i krajobraz. Sprawa to „Agencja Nieruchomości”, nazwa nieruchomości to [Sky villa], więc wyobraź sobie koncepcję z nazwą przypadku jako punktem wyjścia. A projekt jest zlokalizowany w centrum Xiamen, warunki wokół bazy są niekorzystne, są stare mieszkania i plac budowy, naprzeciwko szkoła, żaden krajobraz nie jest otoczony. Na koniec, stosując koncepcję [Float], podnieś centrum sprzedaży na wysokość 2F i stwórz własny krajobraz, basen na poziomie stosu, tak aby centrum sprzedaży lubiło unosić się w wodzie, a odwiedzający przechodzili przez duży obszar stawu i przez parter biura sprzedaży przejdź do tylnych schodów i przejdź do hali sprzedaży. Konstrukcja to konstrukcja stalowa, projekt budowlany i aranżacja wnętrz dążą do integracji i jedności w technice.

Dom

Geometry Space

Dom Ten projekt jest projektem willi zlokalizowanym w [SAC Beigan Hill International Arts Centre] na przedmieściach Szanghaju, w społeczności znajduje się centrum sztuki, zapewniające wiele wydarzeń kulturalnych, willa może być biurem, pracownią lub domem, centrum krajobrazowe społeczności ma duże jezioro chirurgiczne , ten model znajduje się bezpośrednio nad jeziorem. Cechą szczególną budynku jest przestrzeń wewnętrzna bez kolumn, co daje największą zmienność i kreatywność w projektowaniu przestrzeni wewnętrznej, ale także ze względu na swobodę i zmienność przestrzeni, struktura wnętrza, technika projektowania jest bardziej zmienna, rozszerzalna geometria tworzy przestrzeń wewnętrzną, również zgodnie z pomysłami twórczymi [Centrum Sztuki]. Konstrukcja dwupoziomowa i główna klatka schodowa znajdują się pośrodku przestrzeni wewnętrznej, podczas gdy lewa i prawa strona to klatki schodowe dwupoziomowe, a więc w sumie pięć różnych wewnętrznych klatek schodowych łączących przestrzeń.

Agencja Nieruchomości

The Ribbon

Agencja Nieruchomości Takich jak „Dance of the Ribbon”, z otwartą skalą przestrzenną, ogólna przestrzeń jest biała, wykorzystują koncepcję słupków meblowych, kształtują relację łączącą się z przestrzenią, najbardziej wyjątkowa jest relacja między ścianą a szafką, integruje biurko z sufitem i podłogą, celowo wyłamane przekrój przez nieregularną geometrię, nie tylko zakrywa nadmierną ilość defektów belki, ale także pokazuje nowoczesną rzeczywistą koncepcję, pokazując abstrakcyjną koncepcję wstęgi w stylu krzywej poprzez odbicie światła.

Centrum Sprzedaży Nieruchomości

MIX C SALES CENTRE

Centrum Sprzedaży Nieruchomości to centrum sprzedaży nieruchomości. Oryginalną formą architektoniczną jest szklana kwadratowa skrzynka. Ogólny projekt wnętrza można zobaczyć z zewnątrz budynku, a projekt wnętrza jest całkowicie odzwierciedlony przez elewację budynku. Istnieją cztery obszary funkcyjne, obszar wyświetlania multimediów, obszar wyświetlania modeli, obszar negocjacyjny sofy i obszar wyświetlania materiałów. Cztery obszary funkcyjne wyglądają na rozproszone i odizolowane. Zastosowaliśmy więc wstęgę, aby połączyć całą przestrzeń, aby uzyskać dwie koncepcje projektowe: 1. połączenie obszarów funkcjonalnych 2. Uformowanie elewacji budynku.