Magazyn Design
Magazyn Design
Baseny

Termalija Family Wellness

Baseny Termalija Family Wellness to najnowszy z serii projektów, które Enota zbudowała w Terme Olimia w ciągu ostatnich piętnastu lat i kończy całkowitą transformację kompleksu uzdrowiskowego. Widziany z daleka kształt, kolor i skala nowej, skupionej struktury czworościennych brył jest kontynuacją skupiska okolicznych wiejskich budynków, wizualnie rozciągających się w samo serce kompleksu. Nowy dach działa jak duży letni cień i nie przywłaszcza sobie żadnej cennej przestrzeni zewnętrznej.

Projektowanie Wnętrz

Eataly

Projektowanie Wnętrz Eataly Toronto jest dostosowana do niuansów naszego rozwijającego się miasta i ma na celu wzmocnienie i rozszerzenie wymiany społecznej za pośrednictwem uniwersalnego katalizatora wspaniałego włoskiego jedzenia. To tylko trafne, że tradycyjna i trwała „passeggiata” jest inspiracją dla projektu Eataly Toronto. Ten ponadczasowy rytuał polega na tym, że Włosi każdego wieczoru udają się na główną ulicę i plac, aby spacerować i towarzysko, a od czasu do czasu zatrzymywać się w barach i sklepach po drodze. Ta seria doświadczeń wymaga nowej, kameralnej skali ulicznej w Bloor and Bay.

Kaplica

Coast Whale

Kaplica Bioniczna forma wieloryba stała się językiem tej kaplicy. Na wybrzeżu Islandii wylądował wieloryb. Człowiek może wejść do swojego ciała przez niski ogon rybny i doświadczyć perspektywy wieloryba spoglądającego na ocean, gdzie ludziom łatwiej jest zastanowić się nad zaniedbaniem degradacji środowiska. Konstrukcja nośna spada na plażę, aby zapewnić minimalne szkody dla środowiska naturalnego. Naturalne i przyjazne dla środowiska materiały sprawiają, że projekt ten jest celem turystycznym, który wymaga ochrony środowiska.

Light Portal Future Rail City

Light Portal

Light Portal Future Rail City Light Portal to plan generalny Yibin Highspeed Rail City. Reforma stylu życia poleca wszystkim w każdym wieku przez cały rok. Obok stacji szybkiej kolei Yibin, która działa od czerwca 2019 r., Yibin Greenland Center składa się z 160-metrowych wież wielofunkcyjnych Twin Towers, które integrują architekturę i naturę z kilometrowym bulwarem krajobrazowym. Yibin ma historię od ponad 4000 lat, gromadząc mądrość i kulturę, tak jak osad w rzece oznaczał rozwój Yibin. Bliźniacze wieże służą jako lekki portal, który kieruje odwiedzających, a także jako punkt orientacyjny dla zgromadzenia mieszkańców.

Gabinet Stomatologiczny

Clinique ii

Gabinet Stomatologiczny Clinique ii to prywatna klinika ortodontyczna dla lidera opinii i luminarza, który stosuje i bada najbardziej zaawansowane techniki i materiały w swojej dyscyplinie. Architekci wyobrazili sobie koncepcję implantu opartą na typowym ortodontycznym zastosowaniu wysoce precyzyjnych urządzeń medycznych jako zasadę projektowania całej przestrzeni. Wewnętrzne powierzchnie ścian i mebli płynnie łączą się w białą skorupę z odrobiną żółtego corianu, w którą wszczepiono najnowocześniejszą technologię medyczną.

Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury

Medieval Rethink

Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury Medieval Rethink było odpowiedzią na prywatne zlecenie budowy Centrum Kultury dla małej nieujawnionej wioski w prowincji Guangdong, której początki sięgają 900 lat wstecz do dynastii Song. Czteropiętrowy budynek o powierzchni 7000 m2 skupia się wokół starożytnej formacji skalnej zwanej Kamieniem Ding Qi, symbolu pochodzenia wioski. Koncepcja projektu opiera się na przedstawieniu historii i kultury starożytnej wioski przy jednoczesnym połączeniu starego i nowego. Centrum Kultury to reinterpretacja dawnej wioski i przemiana we współczesną architekturę.