Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Sprzedaży

Shuimolanting

Centrum Sprzedaży Chiński styl tego etui opiera się na ciemnoczerwonym mielonym kamieniu na rynku i pustym naturalnym oświetleniu okna podłogowego, tworząc kontrast między światłem i cieniem, wirtualnym i rzeczywistym. Wirtualne i aluminiowe kratki z drewna, miedziane fragmenty liści lotosu w wodnym punkcie widokowym i chińska struktura postaci na instalacji w strefie wypoczynkowej to punkt `` tuszu do orchidei ''. walizka. W szczególności zastosowanie nowych materiałów na ospę, w zwykłym trybie podkreśla niezwykłe, ale też genialnie obniża koszt powierzchni.

Salon Łazienkowy

Agape

Salon Łazienkowy Aby odróżnić się od zwykłej przestrzeni wystawienniczej, definiujemy tę przestrzeń jako tło, które może uwydatnić piękno towaru. Zgodnie z tą definicją chcemy stworzyć etap czasowy, w którym towar może samoistnie świecić. Tworzymy również oś czasu, aby pokazać każdy produkt, który pokazany w tej przestrzeni został wykonany z innego czasu.

Projektowanie Interfejsu Użytkownika

Moulin Rouge

Projektowanie Interfejsu Użytkownika Ten projekt jest przeznaczony dla osób, które chcą ozdobić swój telefon komórkowy motywem Moulin Rouge, chociaż nigdy nie były w Moulin Rouge w Paryżu. Głównym celem jest zapewnienie lepszych wrażeń cyfrowych, a wszystkie czynniki projektowe to wizualizacja nastroju Moulin Rouge. Konsumenci mogą dostosowywać gotowe projekty i ikony swoich ulubionych za pomocą prostego dotknięcia ekranu.

Szkoła Międzynarodowa

Gearing

Szkoła Międzynarodowa Konceptualny kształt koła International School of Debrecen symbolizuje ochronę, jedność i wspólnotę. Różne funkcje wyglądają jak połączone koła zębate, pawilony na sznurku ułożonym na łuku. Fragmentacja przestrzeni tworzy różnorodne obszary społeczności między klasami. Nowatorskie doświadczenie kosmiczne i stała obecność natury pomagają uczniom w kreatywnym myśleniu i manifestowaniu swoich pomysłów. Ścieżki prowadzące do zewnętrznych ogrodów edukacyjnych i lasu uzupełniają koncepcję koła, tworząc ekscytujące przejście między środowiskiem zabudowanym a naturalnym.

Prywatna Rezydencja

House L019

Prywatna Rezydencja W całym domu zastosowano prostą, ale wyszukaną koncepcję materiałową i kolorystyczną. Białe ściany, drewniane dębowe podłogi i lokalny wapień do łazienek i kominów. Precyzyjnie wykonane detale tworzą atmosferę delikatnego luksusu. Dokładnie skomponowane widoki decydują o swobodnej pływającej przestrzeni życiowej w kształcie litery L.

Instalacja Latarni

Linear Flora

Instalacja Latarni Linear Flora jest inspirowana liczbą „trzy” z bugenwilli, kwiatu hrabstwa Pingtung. Oprócz trzech płatków bugenwilli widzianych od dołu grafiki, wariacje i wielokrotności trzech można było dostrzec w różnych aspektach. Aby uczcić 30. rocznicę festiwalu Taiwan Lantern, artysta projektowania oświetlenia Ray Teng Pai został zaproszony przez Departament Spraw Kulturalnych Hrabstwa Pingtung do stworzenia niekonwencjonalnej latarni, unikalnej kombinacji formy i technologii, wysyłającej przesłanie o przekształceniu dziedzictwa festiwalu i łącząc ją z przyszłością.