Magazyn Design
Magazyn Design
Głośnik

Sperso

Głośnik Sperso pochodzi z dwóch słów Sperm and Sound. Szczególny kształt szklistej bańki i głośnika wpadającego do jej jamy na głowie nawiązuje do poczucia męskości i głębokiej penetracji dźwięku wokół otoczenia, podobnie jak ogień męskiego plemnika do żeńskiej komórki jajowej podczas krycia. Celem jest wytwarzanie dużej mocy i wysokiej jakości dźwięku w otoczeniu. Jego system bezprzewodowy umożliwia użytkownikowi podłączenie telefonu komórkowego, laptopa, tabletu i innych urządzeń do głośnika przez Bluetooth. Ten głośnik sufitowy może być szczególnie używany w salonie, sypialni i pokoju telewizyjnym.

Badania I Rozwój Architektoniczny

Technology Center

Badania I Rozwój Architektoniczny Projekt architektoniczny Centrum Technologicznego zakłada integrację zespołu architektonicznego z otaczającym krajobrazem, cichą i przyjemną przestrzenią. Ta definiująca Idea czyni z zespołu humanizowany punkt orientacyjny, skazany na niezbędne intelektualne zanurzenie badaczy, którzy w nim będą działać, wyrażony w plastycznym i konstruktywnym zamiarze. Uderzający i zintegrowany projekt dachów w formie wklęsłej i wypukłej niemal styka się z zaakcentowanymi poziomymi liniami, określającymi w ten sposób główne cechy kompleksu architektonicznego.

Stołek

Ane

Stołek Taboret Ane ma listwy z litego drewna, które wydają się unosić harmonijnie, ale niezależnie od drewnianych nóg, nad stalową ramą. Projektant twierdzi, że siedzisko, ręcznie wykonane z certyfikowanego ekologicznego drewna, powstało dzięki unikalnemu zastosowaniu wielu elementów jednego kształtu drewna, ustawionych i wyciętych w dynamiczny sposób. W pozycji siedzącej na taborecie lekkie podniesienie kąta do tyłu i odchylenia po bokach są wykończone w sposób zapewniający naturalną, wygodną pozycję siedzącą. Taboret Ane ma odpowiedni stopień złożoności, aby stworzyć eleganckie wykończenie.

Opakowanie Na Herbatę

Seven Tea House

Opakowanie Na Herbatę Tea Hall Brand, biorąc obraz swobodnego rozlewania i rozrzucania herbaty, koncepcja procesu parzenia herbaty, mocnego lub słabego, przekształcającego się w nieprzewidywalny sposób, jako element malowania herbaty podczas degustacji herbaty. Swobodny urok przyjmowania herbaty jako atramentu i używania palca jak pióra, szkicując rozległy umysł rodziny herbaciarni żyjącej krajobrazem. Oryginalny design opakowania zapewnia przytulną atmosferę, wyrażającą przyjemny czas życia przy herbacie.

Promocja Marki

Project Yellow

Promocja Marki Project Yellow to kompleksowy projekt artystyczny, który konstruuje wizualną koncepcję Everything is Yellow. Zgodnie z kluczową wizją, w różnych miastach powstaną duże ekspozycje plenerowe, a jednocześnie powstanie szereg kulturowo-twórczych pochodnych. Jako wizualna własność intelektualna, Project Yellow ma atrakcyjny wizualny obraz i energetyczną kolorystykę, tworząc ujednoliconą kluczową wizję, która czyni ludzi niezapomnianymi. Nadaje się do szeroko zakrojonej promocji online i offline oraz do tworzenia wizualnych pochodnych, jest to wyjątkowy projekt.

Visual Ip Design

Project Yellow

Visual Ip Design Project Yellow to kompleksowy projekt artystyczny, który konstruuje wizualną koncepcję Everything is Yellow. Zgodnie z kluczową wizją, w różnych miastach powstaną duże ekspozycje plenerowe, a jednocześnie powstanie szereg kulturowo-twórczych pochodnych. Jako wizualna własność intelektualna, Project Yellow ma atrakcyjny wizualny obraz i energetyczną kolorystykę, tworząc ujednoliconą kluczową wizję, która czyni ludzi niezapomnianymi. Nadaje się do szeroko zakrojonej promocji online i offline oraz do tworzenia wizualnych pochodnych, jest to wyjątkowy projekt.