Magazyn Design
Magazyn Design
Domowa Maszyna Do Makaronu

Hidro Mamma Mia

Domowa Maszyna Do Makaronu Hidro Mama Mia to społeczno-kulturowe ratunek dzięki włoskiej gastronomii. Niezwykle łatwy w użyciu, lekki i kompaktowy, łatwy do przechowywania i transportu. Umożliwia bezpieczną wysoką produktywność, zapewniając rodzinie przyjemne doznania kulinarne w codziennym życiu i interakcji z przyjaciółmi. Silnik jest całkowicie zintegrowany z zespołem przekładni, oferując moc, solidność i bezpieczeństwo użytkowania, zapewniając również łatwe czyszczenie i wsparcie. Tnie ciasto o różnej grubości, umożliwiając przygotowanie różnorodnych potraw: makaronów, klusek, lasagne, pieczywa, ciasta, pizzy i innych.

Hypercar

Brescia Hommage

Hypercar W czasach zaawansowanych technologicznie wszystkich cyfrowych gadżetów, płaskich ekranów dotykowych i racjonalnych pojazdów jednokomorowych, projekt Brescia Hommage jest oldschoolowym, dwumiejscowym studium projektowym hipersamochodu, pomyślanym jako celebracja epoki, w której elegancka prostota, wysoce dotykowa materialność, surowa moc, czyste piękno i bezpośredni związek między człowiekiem a maszyną były regułą gry. Czas, w którym odważni i pomysłowi ludzie, jak sam Ettore Bugatti, tworzyli urządzenia mobilne, które zadziwiały świat.

Baseny

Termalija Family Wellness

Baseny Termalija Family Wellness to najnowszy z serii projektów, które Enota zbudowała w Terme Olimia w ciągu ostatnich piętnastu lat i kończy całkowitą transformację kompleksu uzdrowiskowego. Widziany z daleka kształt, kolor i skala nowej, skupionej struktury czworościennych brył jest kontynuacją skupiska okolicznych wiejskich budynków, wizualnie rozciągających się w samo serce kompleksu. Nowy dach działa jak duży letni cień i nie przywłaszcza sobie żadnej cennej przestrzeni zewnętrznej.

Automatyczna Sokowirówka

Toromac

Automatyczna Sokowirówka Toromac został specjalnie zaprojektowany ze swoim mocnym wyglądem, aby wprowadzić nowy sposób spożywania świeżo wyciskanego soku pomarańczowego. Stworzony z myślą o maksymalnej ekstrakcji soku, jest przeznaczony dla restauracji, kawiarni i supermarketów, a jego najwyższej jakości konstrukcja zapewnia przyjazne wrażenia, zapewniając smak, zdrowie i higienę. Posiada innowacyjny system, który tnie owoce w pionie i ściska ich połówki za pomocą ciśnienia obrotowego. Oznacza to, że maksymalna wydajność jest osiągana bez ściskania lub dotykania skorupy.

Etykieta Piwa

Carnetel

Etykieta Piwa Projekt etykiety piwa w stylu Art Nouveau. Etykieta piwa zawiera również wiele szczegółów dotyczących procesu warzenia. Konstrukcja pasuje również do dwóch różnych butelek. Można to zrobić po prostu drukując projekt na 100-procentowym wyświetlaczu i 70-procentowym rozmiarze. Etykieta jest połączona z bazą danych, co zapewnia, że każda butelka otrzymuje unikalny numer napełnienia.

Tożsamość Marki

BlackDrop

Tożsamość Marki To jest osobista strategia marki i projekt tożsamości. BlackDrop to sieć sklepów i marka zajmująca się sprzedażą i dystrybucją kawy. BlackDrop to osobisty projekt, początkowo opracowany w celu nadania ton i kreatywnego kierunku dla niezależnych, osobistych firm kreatywnych. Ta tożsamość marki została stworzona w celu pozycjonowania Aleksa jako zaufanego konsultanta marki w społeczności startupowej. BlackDrop oznacza zgrabną, współczesną, przejrzystą markę startupową, która ma na celu stać się ponadczasową, rozpoznawalną i wiodącą w branży marką.