Magazyn Design
Magazyn Design
Broszka

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Broszka Charakter i kształt zewnętrzny przedmiotu pozwalają na zmianę nowego projektu ornamentu. W żywej naturze jeden okres zmienia się w inny. Wiosna następuje po zimie, a poranek po nocy. Zmieniają się również kolory i atmosfera. Ta zasada zastępowania, naprzemienności obrazów została przeniesiona do ozdób „Asia Metamorphosis”, kolekcji, w której dwa różne stany, dwa nieskrępowane obrazy odzwierciedlone w jednym przedmiocie. Ruchome elementy konstrukcji pozwalają na zmianę charakteru i wyglądu ornamentu.

Zegarek Analogowy

Kaari

Zegarek Analogowy Konstrukcja oparta na standardowym mechanizmie analogowym 24h (wskazówka półgodzinna). Ta konstrukcja jest wyposażona w dwa wykroje w kształcie łuku. Dzięki nim można zobaczyć wskazówki godziny i minut. Wskazówka godzinowa (tarcza) jest podzielona na dwa segmenty o różnych kolorach, które obracając się, wskazują godzinę przed południem lub po południu w zależności od koloru, który zaczyna być widoczny. Wskazówka minut jest widoczna przez łuk o większym promieniu i określa, która szczelina minutowa odpowiada zegarom 0-30 minut (znajdującym się na wewnętrznym promieniu łuku) i 30-60 minutowym (umieszczonym na zewnętrznym promieniu).

Nowoczesna Sukienka Loafer

Le Maestro

Nowoczesna Sukienka Loafer Le Maestro rewolucjonizuje but wyjściowy, wprowadzając tytanową „piętę” z materiału Direct Metal Laser Sintered (DMLS). „Matrycowy obcas” zmniejsza wizualną masę pięty i podkreśla strukturalną integralność buta wyjściowego. Uzupełnieniem eleganckiej cholewki jest skóra licowa, która wyróżnia się asymetrycznym wzorem cholewki. Integracja pięty z cholewką jest teraz skomponowana w elegancką i wyrafinowaną sylwetkę.

Współczesne Qipao

The Remains

Współczesne Qipao Inspiracja pochodzi z chińskich relikwii, „Ceramika” jest najbardziej popularną reprezentacją bez względu na królewskość i ludność. W moim opracowaniu do dziś podstawowe chińskie standardy estetyczne mody i Feng Shui (projektowanie wnętrz i środowiska) pozostają niezmienione. Lubią przezroczyste, warstwowe i życzliwe. Chciałbym zaprojektować Qipao, aby przenieść implikacje i cechy ceramiki ze starej dynastii do współczesnej mody. I prowokuje ludzi, o których zapomniano o ich kulturze i pochodzeniu etnicznym, ilekroć jesteśmy w pierwszym pokoleniu.

Broszka

Chiromancy

Broszka Każda osoba jest wyjątkowa i oryginalna. Widać to nawet we wzorach na naszych palcach. Dość oryginalne są również narysowane linie i znaki naszych dłoni. Ponadto każda osoba ma szereg kamieni, które są im bliskie jakości lub powiązane z osobistymi wydarzeniami. Wszystkie te cechy dają myślącemu obserwatorowi tak wiele pouczających i atrakcyjnych, że pozwala na tworzenie spersonalizowanej biżuterii na podstawie tych linii i znaków indywidualnych rzeczy. Ten rodzaj ozdoby i biżuterii - tworzy Twój osobisty kod artystyczny

Biżuteria

Angels OR Demons

Biżuteria Jesteśmy świadkami nieustannej walki dobra ze złem, ciemności i światła, dnia i nocy, chaosu i porządku, wojny i pokoju, bohatera i złoczyńcy każdego dnia. Niezależnie od wyznania czy narodowości, opowiadano nam historię naszych stałych towarzyszy: anioła siedzącego na naszym prawym ramieniu i demona po lewej, anioł namawia nas do czynienia dobra i rejestruje nasze dobre uczynki. czynić zło i zapisywać nasze złe uczynki. Anioł jest metaforą naszego „superego”, a diabeł „Id” i ciągłej walki między sumieniem a nieświadomością.