Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek

Moon Curve

Pierścionek Świat przyrody jest w ciągłym ruchu, balansując między porządkiem a chaosem. Dobry projekt powstaje z tego samego napięcia. Jego cechy siły, piękna i dynamizmu wynikają ze zdolności artysty do pozostania otwartym na te przeciwieństwa podczas aktu tworzenia. Gotowy utwór to suma niezliczonych wyborów, których dokonuje artysta. Wszystkie myśli i żadne uczucia skutkują pracą, która jest sztywna i zimna, podczas gdy wszelkie uczucie i brak kontroli daje pracę, która nie daje się wyrazić. Przeplatanie się tych dwóch będzie wyrazem tańca samego życia.

Sukienka

Nyx's Arc

Sukienka Kiedy światło przenika przez okna z delikatnym poziomem, wytworzy poziom estetycznego oświetlenia, iluminacji, która przyniesie ludziom do pokoju, gdy tajemniczy i wyciszony umysł, jak Nyx z tajemniczy i cichy, zastosowanie laminowanych tkanin i przekręć, aby oszołomić taką interpretację piękna.

Naszyjnik

Extravaganza

Naszyjnik Elegancki collier inspirowany kryzami, starodawnymi zdobieniami na szyję, które można zobaczyć na wielu pięknych obrazach z XVI i XVII wieku. Charakteryzuje się współczesnym i nowoczesnym designem, upraszczającym typowy styl kryz, starając się, aby był nowoczesny i współczesny. Wyrafinowany efekt, który dodaje noszącemu elegancji, używając czerni lub bieli, pozwala na wiele kombinacji z nowoczesnym i czystym designem. Naszyjnik jednoczęściowy, elastyczny i lekki. Nieszlachetny materiał, ale o imponującym fasonie, który sprawia, że ta collier jest nie tylko klejnotem, ale także nową ozdobą ciała.

Biżuteria-Kolczyki

Eclipse Hoop Earrings

Biżuteria-Kolczyki Jest jedno zjawisko, które nieustannie powstrzymuje nasze zachowanie, zatrzymując nas w martwym punkcie. Astrologiczne zjawisko zaćmienia słońca intrygowało ludzi od najwcześniejszych epok ludzkości. Nagłe pociemnienie nieba i zniknięcie Słońca rzuciły długi cień strachu, podejrzeń i zachwytu na wyobraźnię. Oszałamiająca natura zaćmień Słońca pozostawia trwałe wrażenie na nas wszystkich. Kolczyki koła zaćmienia z 18-karatowego białego złota z diamentami zostały zainspirowane zaćmieniem słońca w 2012 roku. Projekt stara się uchwycić tajemniczą naturę i piękno słońca i księżyca.

Luksusowe Buty

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Luksusowe Buty Linia „sandałów / klejnotów kształtowych” Gianluca Tamburini, zwana Conspiracy, została założona w 2010 roku. Buty konspiracyjne bez wysiłku łączą technologię i estetykę. Obcasy i podeszwy są wykonane z materiałów takich jak lekki aluminium i tytan, które są odlewane w rzeźbiarskich formach. Sylwetkę butów podkreślają następnie kamienie półszlachetne i inne bogate zdobienia. Zaawansowana technologia i najnowocześniejsze materiały tworzą nowoczesną rzeźbę, mającą kształt sandała, ale wciąż widoczną dotykiem i doświadczeniem wykwalifikowanych włoskich rzemieślników.

Broszka

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Broszka Charakter i kształt zewnętrzny przedmiotu pozwalają na zmianę nowego projektu ornamentu. W żywej naturze jeden okres zmienia się w inny. Wiosna następuje po zimie, a poranek po nocy. Zmieniają się również kolory i atmosfera. Ta zasada zastępowania, naprzemienności obrazów została przeniesiona do ozdób „Asia Metamorphosis”, kolekcji, w której dwa różne stany, dwa nieskrępowane obrazy odzwierciedlone w jednym przedmiocie. Ruchome elementy konstrukcji pozwalają na zmianę charakteru i wyglądu ornamentu.