Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria Z Recyklingu

Clairely Upcycled Jewellery

Biżuteria Z Recyklingu Piękna, przejrzysta biżuteria z upcyklingu, zaprojektowana z potrzeby wykorzystania odpadów z produkcji żyrandola Claire de Lune. Linia ta rozwinęła się w znaczną liczbę kolekcji - wszystkie opowiadające historie, wszystkie przedstawiające bardzo osobiste spojrzenie na filozofię projektanta. Przezroczystość jest istotną częścią filozofii projektanta, co znajduje odzwierciedlenie w wyborze zastosowanego akrylu. Oprócz zastosowanego lustra akrylowego, który sam odbija światło, materiał jest zawsze przezroczysty, kolorowy lub przezroczysty. Opakowanie płyt CD wzmacnia koncepcję ponownego wykorzystania.

Pierścionek

The Empress

Pierścionek Fantastyczny kamień piękności - pirop - sama jego istota nadaje wspaniałości i powagi. To właśnie piękno i wyjątkowość kamienia zidentyfikowało obraz, który ma być przyszłą dekoracją. Istniała potrzeba stworzenia wyjątkowej ramy z kamienia, która unosi go w powietrze. Kamień został wyciągnięty poza trzymający go metal. Ta formuła zmysłowa pasja i atrakcyjna siła. Ważne było zachowanie klasycznej koncepcji, wspierającej współczesne postrzeganie biżuterii.

Broszka

The Sunshine

Broszka Cechą tej biżuterii jest to, że tutaj zastosowano duży kamienny złożony kształt, który jest osadzony w niewidocznej (powietrznej) ramie. Widok Jewelry Design otwiera tylko kamienie ukrywające technologię montażu. Sam kamień trzymany jest przez dwa dyskretne uchwyty i cienką blaszkę wysadzaną diamentami. Ta płytka jest podstawą wszystkich broszek konstrukcji nośnej. Trzyma i drugi kamień. Całość powstała po wyszukaniu głównego kamienia szlifierskiego.

Pierścionek

Pollen

Pierścionek Każdy utwór jest interpretacją fragmentu natury. Natura staje się pretekstem do ożywiania klejnotów, bawiąc się teksturami świateł i cieni. Celem jest dostarczenie klejnotu o zinterpretowanych kształtach tak, jak zaprojektowała je natura z jej wrażliwością i zmysłowością. Wszystkie elementy są ręcznie wykańczane, aby uwydatnić fakturę i szczególne cechy klejnotu. Styl jest czysty, aby osiągnąć substancję życia roślin. W efekcie dzieło jest zarówno wyjątkowe, jak i ponadczasowe, głęboko związane z naturą.

Biżuteria Z Możliwością Dostosowania

Gravity

Biżuteria Z Możliwością Dostosowania Podczas gdy w XXI wieku stosowanie nowoczesnych nowoczesnych technologii, nowych materiałów lub ekstremalnie nowych form jest często koniecznością do wprowadzania innowacji, Gravity udowadnia coś przeciwnego. Grawitacja to kolekcja biżuterii, którą można dostosować, wykorzystując tylko gwintowanie, bardzo starą technikę i grawitację, niewyczerpane źródło. Kolekcja składa się z dużej ilości srebrnych lub złotych elementów o różnych wzorach. Każdemu z nich można kojarzyć z perełkami lub kamieniami, sznurkami i wisiorkami. Kolekcja stała się więc nieskończoną liczbą różnych klejnotów.

Kolekcja Odzieży Damskiej

The Hostess

Kolekcja Odzieży Damskiej Kolekcja absolwentów Darii Zhiliaevej dotyczy kobiecości i męskości, siły i kruchości. Inspiracją dla zbioru jest stara baśń z literatury rosyjskiej. Gospodyni Miedzianej Góry to magiczna patronka górników ze starej rosyjskiej baśni. W tej kolekcji można zobaczyć piękne połączenie prostych linii, inspirowanych mundurami górników i wdzięcznymi tomami rosyjskiego stroju narodowego. Członkowie zespołu: Daria Zhiliaeva (projektantka), Anastasiia Zhiliaeva (asystentka projektantki), Ekaterina Anzylova (fotograf)