Magazyn Design
Magazyn Design
Artykuły Papiernicze

commod – Feines in Holz

Artykuły Papiernicze „Commod” specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz. Zgodnie z mottem „szlachetne materiały drewniane” firma realizuje szczególnie ekskluzywne projekty mieszkaniowe. Artykuły papiernicze miały sprostać temu roszczeniu. Zmniejszony, ale zabawny układ został zrealizowany przy użyciu specjalnie mieszanych kolorów. Papeteria odzwierciedla styl firmy, a także jej ideologię, aby używać tylko najcenniejszych materiałów: papier jest wykonany w 100% z bawełny, koperty z prawdziwej drewnianej okleiny. Wizytówki „ucieleśniają” hasło firmowe tworząc trójwymiarową salę zawierającą typowe drewniane produkty.

Niszczarka Papieru

HandiShred

Niszczarka Papieru HandiShred to przenośna ręczna niszczarka papieru nie wymagająca zewnętrznego źródła zasilania. Został zaprojektowany jako mały i schludny, dzięki czemu można go umieścić na biurku, w szufladzie lub teczce, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp i zniszczyć ważny dokument w dowolnym miejscu i czasie. Ta poręczna niszczarka doskonale sprawdza się w niszczeniu wszelkich dokumentów lub rachunków, aby zapewnić, że prywatne, poufne i wszelkie dane osobowe są zawsze bezpieczne.

Stół Interakcji

paintable

Stół Interakcji Paintable to stół wielofunkcyjny dla każdego, może to być zwykły stół, stół kreślarski lub instrument muzyczny. Możesz użyć różnych rodzajów kolorów do malowania na powierzchni stołu, aby tworzyć muzykę z przyjaciółmi lub rodziną, a powierzchnia przenosi rysunek w melodię przez czujniki kolorów. Istnieją dwa sposoby rysowania, kreatywne rysowanie i rysowanie nut, dzieci mogą narysować wszystko, co chcą, stworzyć losową muzykę lub użyć zaprojektowanej przez nas reguły, aby wypełnić kolor w określonej pozycji, aby stworzyć rymowankę.

Stół, Kozioł, Cokół

Trifold

Stół, Kozioł, Cokół Kształt Trifold jest kształtowany przez połączenie trójkątnych powierzchni i unikalną sekwencję składania. Ma minimalistyczny, ale złożony i rzeźbiarski projekt, pod każdym kątem ujawnia wyjątkową kompozycję. Projekt można skalować w celu dostosowania do różnych celów bez uszczerbku dla integralności strukturalnej. Trifold to przykład cyfrowych metod produkcji i wykorzystania nowych technologii produkcyjnych, takich jak robotyka. Proces produkcyjny został opracowany we współpracy z firmą produkującą roboty, specjalizującą się w zaginaniu metali za pomocą robotów 6-osiowych.

Biżuteria-Kolczyki

Eclipse Hoop Earrings

Biżuteria-Kolczyki Jest jedno zjawisko, które nieustannie powstrzymuje nasze zachowanie, zatrzymując nas w martwym punkcie. Astrologiczne zjawisko zaćmienia słońca intrygowało ludzi od najwcześniejszych epok ludzkości. Nagłe pociemnienie nieba i zniknięcie Słońca rzuciły długi cień strachu, podejrzeń i zachwytu na wyobraźnię. Oszałamiająca natura zaćmień Słońca pozostawia trwałe wrażenie na nas wszystkich. Kolczyki koła zaćmienia z 18-karatowego białego złota z diamentami zostały zainspirowane zaćmieniem słońca w 2012 roku. Projekt stara się uchwycić tajemniczą naturę i piękno słońca i księżyca.