Magazyn Design
Magazyn Design
Materiały Marketingowe Związane Z Wydarzeniami

Artificial Intelligence In Design

Materiały Marketingowe Związane Z Wydarzeniami Projekt graficzny zapewnia wizualną reprezentację tego, jak sztuczna inteligencja może stać się sojusznikiem projektantów w niedalekiej przyszłości. Zapewnia wgląd w to, w jaki sposób sztuczna inteligencja może pomóc w personalizacji doświadczenia dla konsumenta oraz w jaki sposób kreatywność znajduje się na celowniku sztuki, nauki, inżynierii i projektowania. Konferencja Sztuczna inteligencja w projektowaniu graficznym to 3-dniowe wydarzenie w San Francisco w Kalifornii w listopadzie. Codziennie odbywają się warsztaty projektowe, wykłady różnych prelegentów.

Komunikacja Wizualna

Finding Your Focus

Komunikacja Wizualna Projektant ma na celu przedstawienie koncepcji wizualnej, która demonstruje system pojęciowy i typograficzny. W ten sposób kompozycja składa się z określonego słownictwa, dokładnych pomiarów i centralnych specyfikacji, które projektant dokładnie wziął pod uwagę. Projektant miał również na celu ustanowienie jasnej hierarchii typograficznej, aby ustalić i zmienić kolejność, w jakiej odbiorcy otrzymują informacje z projektu.

Jacht

Atlantico

Jacht 77-metrowy Atlantico to jacht rekreacyjny z rozległymi powierzchniami zewnętrznymi i szerokimi przestrzeniami wewnętrznymi, co pozwala gościom cieszyć się widokiem na morze i mieć z nim kontakt. Celem projektu było stworzenie nowoczesnego jachtu o ponadczasowej elegancji. Szczególny nacisk położono na proporcje, aby profil był niski. Jacht posiada sześć pokładów z udogodnieniami i usługami jak lądowisko dla helikopterów, garaże dla łodzi motorowych i skuterów wodnych. Sześć kajut z apartamentami mieści dwunastu gości, podczas gdy właściciel ma pokład z salonem na zewnątrz i jacuzzi. Do dyspozycji Gości jest zewnętrzny i 7-metrowy basen wewnętrzny. Jacht posiada napęd hybrydowy.

Branding

Cut and Paste

Branding Ten zestaw narzędzi do projektu, Wytnij i wklej: Zapobieganie plagiatowi wizualnemu, porusza temat, który może mieć wpływ na wszystkich w branży projektowej, a plagiat wizualny jest tematem, który jest rzadko poruszany. Może to wynikać z niejednoznaczności między pobieraniem odniesienia z obrazu a kopiowaniem z niego. Dlatego to, co proponuje ten projekt, to uświadomienie szarych obszarów otaczających plagiat wizualny i umieszczenie ich na czele rozmów o kreatywności.

Branding

Peace and Presence Wellbeing

Branding Peace and Presence Well-being to firma zajmująca się holistyczną terapią z siedzibą w Wielkiej Brytanii, świadcząca usługi takie jak refleksologia, masaż holistyczny i reiki w celu odmłodzenia ciała, umysłu i ducha. Język wizualny marki P&PW opiera się na pragnieniu wywołania spokojnego, wyciszającego i relaksującego stanu inspirowanego nostalgicznymi wspomnieniami natury z dzieciństwa, w szczególności czerpiącymi z flory i fauny występującej na brzegach rzek i leśnych krajobrazach. Paleta kolorów czerpie inspirację z gruzińskich elementów wodnych zarówno w ich oryginalnym, jak i utlenionym stanie, ponownie wykorzystując nostalgię za minionymi czasami.

Książka

The Big Book of Bullshit

Książka Publikacja Big Book of Bullshit to graficzna eksploracja prawdy, zaufania i kłamstw, podzielona na 3 wizualnie zestawione rozdziały. The Truth: Ilustrowany esej na temat psychologii oszustwa. The Trust: wizualne śledztwo dotyczące pojęcia zaufania i The Lies: ilustrowana galeria bzdur, wszystkie wywodzące się z anonimowych wyznań oszustwa. Układ graficzny książki czerpie inspirację z „kanonu Van de Graafa” Jana Tschicholda, używanego w projektowaniu książek do podziału strony w przyjemnych proporcjach.