Magazyn Design
Magazyn Design
Ekspres Do Herbaty

Grundig Serenity

Ekspres Do Herbaty Serenity to współczesny ekspres do herbaty, który koncentruje się na przyjemnym doświadczeniu użytkownika. Projekt koncentruje się głównie na elementach estetycznych i wrażeniach użytkownika, ponieważ główny cel sugeruje, że produkt różni się od istniejących produktów. Dok ekspresu do herbaty jest mniejszy niż korpus, co pozwala produktowi patrzeć nad ziemię, co nadaje mu niepowtarzalną tożsamość. Lekko zakrzywiony korpus w połączeniu z pokrojonymi powierzchniami dodatkowo podkreśla wyjątkową tożsamość produktu.

Żyrandol

Lory Duck

Żyrandol Kaczor Lory został zaprojektowany jako system zawieszenia złożony z modułów wykonanych z mosiądzu i szkła epoksydowego, z których każdy przypomina kaczkę płynącą bez wysiłku w chłodnych wodach. Moduły oferują również konfigurowalność; za pomocą dotyku można je ustawić w dowolnym kierunku i zawiesić na dowolnej wysokości. Podstawowy kształt lampy narodził się stosunkowo szybko. Potrzebował jednak miesięcy badań i rozwoju z niezliczonymi prototypami, aby uzyskać idealną równowagę i najlepszy wygląd pod każdym możliwym kątem.

Kolekcja Odzieży Damskiej

Hybrid Beauty

Kolekcja Odzieży Damskiej Projekt kolekcji Hybrid Beauty zakłada wykorzystanie bystrości jako mechanizmu przetrwania. Założonymi uroczymi elementami są wstążki, falbany i kwiaty, które zostały przerobione za pomocą tradycyjnych technik modowania i mody. To odtwarza stare techniki couture do nowoczesnej hybrydy, która jest romantyczna, mroczna, ale także wieczna. Cały proces projektowania Hybrid Beauty promuje zrównoważony rozwój w celu tworzenia ponadczasowych projektów.

Light Portal Future Rail City

Light Portal

Light Portal Future Rail City Light Portal to plan generalny Yibin Highspeed Rail City. Reforma stylu życia poleca wszystkim w każdym wieku przez cały rok. Obok stacji szybkiej kolei Yibin, która działa od czerwca 2019 r., Yibin Greenland Center składa się z 160-metrowych wież wielofunkcyjnych Twin Towers, które integrują architekturę i naturę z kilometrowym bulwarem krajobrazowym. Yibin ma historię od ponad 4000 lat, gromadząc mądrość i kulturę, tak jak osad w rzece oznaczał rozwój Yibin. Bliźniacze wieże służą jako lekki portal, który kieruje odwiedzających, a także jako punkt orientacyjny dla zgromadzenia mieszkańców.

Gabinet Stomatologiczny

Clinique ii

Gabinet Stomatologiczny Clinique ii to prywatna klinika ortodontyczna dla lidera opinii i luminarza, który stosuje i bada najbardziej zaawansowane techniki i materiały w swojej dyscyplinie. Architekci wyobrazili sobie koncepcję implantu opartą na typowym ortodontycznym zastosowaniu wysoce precyzyjnych urządzeń medycznych jako zasadę projektowania całej przestrzeni. Wewnętrzne powierzchnie ścian i mebli płynnie łączą się w białą skorupę z odrobiną żółtego corianu, w którą wszczepiono najnowocześniejszą technologię medyczną.

Super Siedziba Megalopolis X Shenzhen

Megalopolis X

Super Siedziba Megalopolis X Shenzhen Megalopolis X będzie nowym centrum w sercu obszaru wielkiej zatoki, w pobliżu granicy między Hongkongiem a Shenzhen. Plan generalny integruje architekturę z sieciami pieszych, parkami i przestrzeniami publicznymi. Planowane są naziemne i podziemne sieci transportowe poprzez maksymalizację łączności w mieście. Podziemna zrównoważona sieć infrastruktury zapewni bezproblemowe systemy lokalnego chłodzenia i automatycznego przetwarzania odpadów. Celem jest ustanowienie kreatywnych ram planu generalnego, w jaki sposób miasta będą projektowane w przyszłości.