Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro

Phuket VIP Mercury

Biuro Opierając się na motywie otwartości i dogłębnej eksploracji marki, zbadał projekt i stworzył wizualną integrację wizualnej rozszerzalności i historii marki z planetą jako głównym elementem kreatywnym. Plan rozwiązał następujące trzy problemy dzięki nowym myślom wizualnym: Równowaga otwartości przestrzeni i funkcji; Podział i łączenie funkcjonalnych obszarów przestrzeni; Regularność i zmiana podstawowego stylu przestrzennego.

Strona Internetowa

Travel

Strona Internetowa W projekcie zastosowano minimalistyczną stylistykę, aby nie przeciążać doświadczenia użytkownika niepotrzebnymi informacjami. Bardzo trudno jest również zastosować styl minimalistyczny w branży turystycznej, ponieważ równolegle z prostym i przejrzystym projektem użytkownik musi uzyskać pełne informacje o swojej podróży, a nie jest to łatwe do połączenia.

Filiżanka I Spodek

WithDelight

Filiżanka I Spodek Podawanie słodkich przekąsek wielkości kęsa na boku kawy jest częścią wielu różnych kultur, ponieważ w Turcji podaje się filiżankę kawy z turecką rozkoszą, biscotti we Włoszech, churros w Hiszpanii i daktylami w Arabii. Jednak na konwencjonalnych spodkach smakołyki przesuwają się w kierunku filiżanki z gorącą kawą i przyklejają się lub zamoczą w wyniku rozlania kawy. Aby temu zapobiec, ta filiżanka kawy ma spodek z dedykowanymi otworami, które utrzymują kawowe smakołyki na miejscu. Ponieważ kawa jest jednym z kwintesencji gorących napojów, poprawa jakości picia kawy ma znaczenie w codziennym życiu.

Branding I Opakowanie

Leman Jewelry

Branding I Opakowanie Wizualne rozwiązanie nowej tożsamości firmy Leman Jewelry to zupełnie nowy system, który eksponuje luksus, wykwintność, a jednocześnie wyrafinowanie i minimalizm. Nowe logo zainspirowane procesem roboczym Leman, ich usługą projektowania haute couture, poprzez wykonanie wszystkich diamentowych kształtów otaczających symbol gwiazdy lub blasku, tworząc wyrafinowany symbol, a także odzwierciedlający lśniący efekt diamentu. Następnie wszystkie materiały dodatkowe zostały wyprodukowane z wysokiej jakości detalami, aby podkreślić i wzbogacić luksus wszystkich nowych elementów wizualnych marki.

Wystawa

LuYu

Wystawa Sztuka wpływa na życie, a życie wnosi dogłębną refleksję i interpretację sztuki. Dystans między sztuką a życiem może występować podczas codziennych dojazdów do pracy. Jeśli ostrożnie zjadasz każdy posiłek, możesz zmienić swoje życie w sztukę. Twórczość projektanta to także sztuka, która powstaje z jego własnych myśli. Techniki to narzędzia, a wyrażenia to wyniki. Tylko z myślami będą naprawdę dobre dzieła.

Budynek Mieszkalny Oraz Hol I Salon

Light Music

Budynek Mieszkalny Oraz Hol I Salon W przypadku Light Music, projektu holu i salonu mieszkalnego, Armand Graham i Aaron Yassin z nowojorskiego A + A Studio chcieli połączyć przestrzeń z dynamiczną dzielnicą Adamsa Morgana w Waszyngtonie, gdzie życie nocne i scena muzyczna, od jazzu to Go-go to punk rock i elektronika zawsze były w centrum uwagi. To jest ich twórcza inspiracja; Rezultatem jest wyjątkowa przestrzeń, która łączy w sobie najnowocześniejsze cyfrowe metody produkcji z tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi, aby stworzyć wciągający świat z własnym pulsem i rytmem, który jest hołdem dla żywej oryginalnej muzyki DC.