Magazyn Design
Magazyn Design
Ogród

Tiger Glen Garden

Ogród Tiger Glen Garden to ogród kontemplacyjny zbudowany w nowym skrzydle Johnson Museum of Art. Inspiracją jest chińska przypowieść zatytułowana Three Laughers of the Tiger Glen, w której trzech mężczyzn pokonuje swoje sekciarskie różnice, aby znaleźć jedność przyjaźni. Ogród został zaprojektowany w surowym stylu zwanym po japońsku karesansui, w którym za pomocą układu kamieni tworzony jest obraz natury.

Twórcza Przebudowa

Redefinition

Twórcza Przebudowa Założeniem projektu było zachowanie kontekstu górskiego, bez emanowania rustykalnych wspomnień dominujących typologii górskich zabudowań mieszkalnych. Polegał on na generalnej renowacji typowego górskiego domu. Wszystko byłoby wykonane na miejscu, przy użyciu jako podstawowego materiału metalu, drewna sosnowego i kruszyw mineralnych, pracy ludzkiej i fachowej wiedzy. Głównym założeniem było nadanie przedmiotom wartości użytkowej i sentymentalnej po uznaniu ich przez właścicieli za użyteczne i znajome, a także zaprojektowanie z myślą o transformacyjnej mocy materiałów.

Restauracja

100 Bites Dessert

Restauracja Ukąszenie jako motyw przewodni projektu, portrety graficzne, modele zębów, wizualizacje głowy celebrytów to kluczowe cechy, które pomagają stymulować kubki smakowe każdego klienta. Od fantazyjnego brązowo-białego graficznego sufitu, przez białą super graficzną ścianę, po starannie zaaranżowaną ścianę wystawową produktów, wraz ze 100 kąsającymi ikonami reprezentującymi różne dekady, zmyla bogaty, zaprojektowany smak czarnego humoru.

Corporate Design

Vivifying Minimalism

Corporate Design Rezultatem było stworzenie współczesnej przestrzeni, która dostosowuje terapie oparte na zaawansowanej technologii, oferując jednocześnie klasyczne zabiegi spa. Powstała propozycja, aby stworzyć dynamiczną przestrzeń, która emanuje surowością laboratoriów naukowych, dodając jednocześnie znajome konotacje ciepłych, klasycznych wnętrz. Inspiracją dla lobby naziemnego była filozofia zen i diadyczna natura kosmosu. Biały lavaplaster nawiązujący do klinicznej bieli i naukowego powodu, czekoladowy brąz z klasycznej palety kojarzący się z wysmakowanymi konotacjami ludzkich pragnień.

Centrum Medyczne

Neo Derm The Center

Centrum Medyczne Został zaprojektowany, aby współgrać z tematem linii, a akcenty w kolorze limonki wystarczą, aby zademonstrować szykowny i energiczny projekt dla tego konkretnego centrum pielęgnacji skóry. Belki białych, ozdobnych linii biegną przez biały sufit i dynamicznie rozciągają się na otaczającą przestrzeń. Strefa relaksu sąsiadująca z recepcją jest utrzymana w odcieniu limonki na limonkę, od mebli po dywan, który podkreśla młodą i odmłodzoną esencję marki z widokiem na port Victoria.

Przestrzeń Wystawienniczo-Negocjacyjna

All Love in Town Sales Center

Przestrzeń Wystawienniczo-Negocjacyjna Przestrzeń komercyjna może być również obszarem biznesowym, pełnym sztuki i estetyki, tak samo jak teatr i muzeum. Niewielu projektantów nigdy nie pomyślało, że intensywne połączenie ludzi i otoczenia staje się tak istotne, jak się spodziewaliśmy. Stworzyliśmy przestrzeń wewnętrzną, która trafiła w gusta ludzi wchodzących do niej, wykorzystując jak najwięcej tanich materiałów - żarówek, ping-ponga i bombek dekoracyjnych. miesięcy w tym czasie w całej branży ze względu na charakterystyczny design.