Magazyn Design
Magazyn Design
Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury

Medieval Rethink

Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury Medieval Rethink było odpowiedzią na prywatne zlecenie budowy Centrum Kultury dla małej nieujawnionej wioski w prowincji Guangdong, której początki sięgają 900 lat wstecz do dynastii Song. Czteropiętrowy budynek o powierzchni 7000 m2 skupia się wokół starożytnej formacji skalnej zwanej Kamieniem Ding Qi, symbolu pochodzenia wioski. Koncepcja projektu opiera się na przedstawieniu historii i kultury starożytnej wioski przy jednoczesnym połączeniu starego i nowego. Centrum Kultury to reinterpretacja dawnej wioski i przemiana we współczesną architekturę.

Centrum Sprzedaży

Feiliyundi

Centrum Sprzedaży Dobry projekt wzbudzi emocje. Projektant wyskakuje z pamięci tradycyjnego stylu i wprowadza nowe doświadczenie we wspaniałej i futurystycznej strukturze przestrzeni. Wciągająca hala do doświadczeń ekologicznych jest budowana poprzez staranne rozmieszczenie instalacji artystycznych, wyraźny ruch przestrzeni i dekoracyjną powierzchnię wyłożoną materiałami i kolorami. Przebywanie w nim to nie tylko powrót do natury, ale także korzystna podróż.

Okap

Black Hole Hood

Okap Ta seria kapturów zaprojektowana przez Black Hole i Worm Hole sprawia, że produkt jest piękny i nowoczesny w formie, która wywołuje emocjonalne uczucia i jest przystępna cenowo. Sprawia, że podczas gotowania chwile pełne emocji są łatwe w użyciu. Jest lekki, łatwy w montażu, łatwy w czyszczeniu i przeznaczony do nowoczesnych kuchni iland.

Centrum Sprzedaży

HuiSheng Lanhai

Centrum Sprzedaży Z motywem oceanu w projekcie sceny, zakończ duszę kosmiczną, z kwadratem piksela jako elementem komunikacji wizualnej, pozwól dzieciom w grze odkryć odkrycie uczenia się i wzrostu, które staną się rdzeniem obudowy, pozycjonowanie w wolnej przestrzeni przedstawia fantazyjny efekt edukacji w zabawie. Od formy, skali, kolorystyki, struktury po psychologiczne doświadczenie sensoryczne, koncepcja przestrzeni trwa i wzbogaca się, gdy wszystkie elementy są zintegrowane i zderzają się.

Głośnik

Black Hole

Głośnik Black Hole zaprojektowany w oparciu o nowoczesną inteligentną technologię i jest to przenośny głośnik Bluetooth. Można go podłączyć do dowolnego telefonu komórkowego z różnymi platformami, a port USB umożliwia podłączenie do zewnętrznej pamięci przenośnej. Wbudowane światło może służyć jako lampka biurkowa. Ponadto atrakcyjny wygląd Black Hole sprawia, że tak atrakcyjne artykuły gospodarstwa domowego mogą być używane w aranżacji wnętrz.

Przenośny Głośnik Bluetooth

Black Box

Przenośny Głośnik Bluetooth To jest przenośny głośnik Bluetooth. Jest lekki i mały oraz ma formę emocjonalną. Zaprojektowałem formę głośnika Black Box, upraszczając kształt fal. Aby słuchać dźwięku stereo, ma dwa głośniki, lewy i prawy. Również te dwa głośniki są częścią przebiegu. Jeden to pozytywny kształt fali i jeden negatywny kształt fali. do korzystania, to urządzenie może łączyć się parą z innymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak telefon komórkowy i komputer przez Bluetooth i odtwarza dźwięk. Ma również współdzielenie baterii. Po złożeniu dwóch głośników na stole pojawia się czarna skrzynka, gdy nie jest używana.