Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Makijażu

Kjaer Weis

Kolekcja Makijażu Projekt linii kosmetyków Kjaer Weis destyluje podstawy makijażu kobiecego w trzech podstawowych obszarach zastosowania: ustach, policzkach i oczach. Zaprojektowaliśmy puderniczki w kształcie odzwierciedlającym cechy, które będą używane do podkreślenia: smukłe i długie dla ust, duże i kwadratowe dla policzków, małe i okrągłe dla oczu. W sposób namacalny, kompakty otwierają się obrotowo dzięki innowacyjnemu ruchowi bocznemu, rozchodząc się jak skrzydła motyla. W pełni nadające się do ponownego napełnienia, te kompakty są celowo konserwowane, a nie poddawane recyklingowi.

Zegarek Analogowy

Kaari

Zegarek Analogowy Konstrukcja oparta na standardowym mechanizmie analogowym 24h (wskazówka półgodzinna). Ta konstrukcja jest wyposażona w dwa wykroje w kształcie łuku. Dzięki nim można zobaczyć wskazówki godziny i minut. Wskazówka godzinowa (tarcza) jest podzielona na dwa segmenty o różnych kolorach, które obracając się, wskazują godzinę przed południem lub po południu w zależności od koloru, który zaczyna być widoczny. Wskazówka minut jest widoczna przez łuk o większym promieniu i określa, która szczelina minutowa odpowiada zegarom 0-30 minut (znajdującym się na wewnętrznym promieniu łuku) i 30-60 minutowym (umieszczonym na zewnętrznym promieniu).

Nowoczesna Sukienka Loafer

Le Maestro

Nowoczesna Sukienka Loafer Le Maestro rewolucjonizuje but wyjściowy, wprowadzając tytanową „piętę” z materiału Direct Metal Laser Sintered (DMLS). „Matrycowy obcas” zmniejsza wizualną masę pięty i podkreśla strukturalną integralność buta wyjściowego. Uzupełnieniem eleganckiej cholewki jest skóra licowa, która wyróżnia się asymetrycznym wzorem cholewki. Integracja pięty z cholewką jest teraz skomponowana w elegancką i wyrafinowaną sylwetkę.

Branding Badawczy

Pain and Suffering

Branding Badawczy Ten projekt bada cierpienie na różnych poziomach: filozoficznym, społecznym, medycznym i naukowym. Z mojego osobistego punktu widzenia, że cierpienie i ból mają wiele twarzy i form, filozoficznych i naukowych, jako podstawę wybrałem humanizację cierpienia i bólu. Studiowałem analogie między symbiotykiem w naturze a symbiotykiem w relacjach międzyludzkich i na podstawie tych badań stworzyłem postacie, które wizualnie reprezentują symbiotyczne relacje między cierpieniem a cierpiącym oraz między bólem a cierpiącym. Ten projekt jest eksperymentem, a odbiorcą jest widz.

Sztuka Cyfrowa

Surface

Sztuka Cyfrowa Z eterycznego charakteru utworu powstaje coś namacalnego. Pomysł wywodzi się z wykorzystania wody jako elementu przekazującego koncepcję napawania i bycia powierzchnią. Projektantka fascynuje urzeczywistnianie naszej tożsamości i roli, jaką w tym procesie pełnią ludzie wokół nas. Dla niego „wynurzamy się”, kiedy pokazujemy coś z siebie.

Imbryk I Filiżanki

EVA tea set

Imbryk I Filiżanki Ten kusząco elegancki imbryk z dopasowanymi filiżankami ma nienaganną nalewkę i jest przyjemnością. Niezwykły kształt tego dzbanka do herbaty z dziobkiem mieszającym się i wyrastającym z korpusu szczególnie dobrze nadaje się do dobrego nalewania. Kubki są wszechstronne i przyjemne w dotyku, dzięki czemu można je dopasować do dłoni na różne sposoby, ponieważ każda osoba ma inne podejście do trzymania filiżanki. Dostępne w błyszczącej bieli z posrebrzanym pierścieniem lub czarnej matowej porcelanie z błyszczącą białą pokrywką i białymi brzegami miseczek. Wewnątrz filtr ze stali nierdzewnej. WYMIARY: imbryk: 12,5 x 19,5 x 13,5 filiżanki: 9 x 12 x 7,5 cm.