Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Thankusir Neverland

Restauracja Powierzchnia całego projektu jest dość duża, koszt transformacji energii elektrycznej i wody oraz centralnej klimatyzacji jest wysoki, a także innego sprzętu i wyposażenia kuchennego, więc dostępny budżet na dekorację wnętrz jest dość ograniczony, dlatego projektanci biorą pod uwagę „ Piękno natury samego budynku '', co jest dużym zaskoczeniem. Dach został zmodyfikowany poprzez zainstalowanie na nim świetlików o różnych rozmiarach. W ciągu dnia słońce świeci przez świetliki, tworząc naturalny i harmonijny efekt świetlny.

Pierścionek

Ohgi

Pierścionek Mimaya Dale, projektantka pierścienia Ohgi przekazała symboliczne przesłanie w postaci tego pierścienia. Jej inspiracja dla pierścienia pochodziła z pozytywnych znaczeń, jakie mają japońscy fani składania i jak bardzo są kochani w japońskiej kulturze. Używa 18-karatowego żółtego złota i szafiru, które wydobywają luksusową aurę. Ponadto składany wentylator osadzony jest na pierścieniu pod kątem, który nadaje niepowtarzalnego piękna. Jej projekt jest jednością między Wschodem a Zachodem.

Otwieracz Do Listów

Memento

Otwieracz Do Listów Wszystko zaczyna się od wdzięczności. Seria otwieraczy do listów, która odzwierciedla zawody: Memento to nie tylko zestaw narzędzi, ale także seria przedmiotów, które wyrażają wdzięczność i uczucia użytkownika. Dzięki semantyce produktu i prostym obrazom różnych zawodów, projekty i unikalne sposoby wykorzystania każdego elementu Memento dają użytkownikowi różne serdeczne doświadczenia.

Japońska Restauracja I Bar

Dongshang

Japońska Restauracja I Bar Dongshang to japońska restauracja i bar znajdująca się w Pekinie, zbudowana z bambusa w różnych formach i rozmiarach. Wizją projektu było stworzenie wyjątkowego środowiska gastronomicznego poprzez przeplatanie japońskiej estetyki z elementami kultury chińskiej. Tradycyjny materiał silnie powiązany ze sztuką i rzemiosłem obu krajów pokrywa ściany i sufity, tworząc intymną atmosferę. Naturalny i zrównoważony materiał symbolizuje filozofię antymiejską w klasycznej chińskiej opowieści o Siedmiu Mędrcach Bambusowego Gaju, a wnętrze przywołuje uczucie spożywania posiłków w bambusowym gaju.

Fotel

Osker

Fotel Osker od razu zaprasza Cię do odpoczynku i relaksu. Fotel ten ma bardzo wyrazisty i zakrzywiony design, który zapewnia charakterystyczne cechy, takie jak doskonale wykonane drewniane stolarki, skórzane podłokietniki i amortyzacja. Mnogość detali oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów: skóry i litego drewna gwarantuje nowoczesny i ponadczasowy design.

Dom

Zen Mood

Dom Zen Mood to projekt koncepcyjny skupiający się na 3 kluczowych czynnikach: minimalizmie, zdolności adaptacyjnych i estetyce. Poszczególne segmenty są dołączane, tworząc różnorodne kształty i zastosowania: można generować domy, biura lub salony z wykorzystaniem dwóch formatów. Każdy moduł został zaprojektowany z 3,20 x 6,00m rozmieszczonymi na 19m² w obrębie 01 lub 02 piętra. Transport odbywa się głównie za pomocą samochodów ciężarowych, a także może być dostarczony i zainstalowany w ciągu zaledwie jednego dnia. To wyjątkowy, współczesny projekt, który tworzy proste, żywe i kreatywne przestrzenie możliwe dzięki czystej i uprzemysłowionej konstrukcji konstrukcyjnej.