Magazyn Design
Magazyn Design
Program Lojalnościowy Karty Kredytowej

Education Currency

Program Lojalnościowy Karty Kredytowej Jest to program lojalnościowy dla kart bankowych pod wspólną marką, sponsorowany między bankiem wydającym a partnerską instytucją edukacyjną, który zapewnia nagrody w postaci praw do godzin nauki, które są gromadzone w większych jednostkach, które są prawami do godzin kredytowych przyznanymi posiadaczowi karty za wydatki kartą, skumulowane uprawnienia do godzin kredytowych będą zostanie odkupiony, gdy podejmie kurs edukacyjny w tej partnerskiej instytucji edukacyjnej. W zamian za przyznane prawa dotyczące godzin kredytowania, bank dokona porozumienia w sprawie opłat interchange z tą instytucją. Celem projektu jest wsparcie finansowe ludzi w realizacji celów edukacyjnych i sektora edukacji.

Wstępna Przestrzeń Targów Zegarmistrzowskich

Salon de TE

Wstępna Przestrzeń Targów Zegarmistrzowskich Zanim zwiedzający odkryli 145 międzynarodowych marek zegarków w Salon de TE, wymagany był wstępny projekt przestrzeni o powierzchni 1900 m2. Aby uchwycić wyobraźnię gości o luksusowym stylu życia i romansie, jako główną koncepcję opracowano „Podróż pociągiem Deluxe”. Aby stworzyć dramaturgię, hala recepcyjna została przekształcona w motyw stacji dziennej, zestawiony z wieczorną sceną peronu w hali wewnętrznej z oknami wagonów o naturalnej wielkości, które emitują wizualizacje opowiadające historie. Wreszcie wielofunkcyjna arena ze sceną otwiera się na różne gabloty marki.

Atrakcja Turystyczna

In love with the wind

Atrakcja Turystyczna Zamek Zakochany w wietrze to XX-wieczna rezydencja położona na obszarze 10 akrów w pobliżu miejscowości Ravadinovo, obszaru w sercu góry Strandza. Odwiedź i ciesz się światowej sławy kolekcjami, oszałamiającą architekturą i inspirującymi rodzinnymi historiami. Zrelaksuj się wśród idyllicznych ogrodów, ciesz się lasami i spacerami nad jeziorem i poczuj ducha baśni.

Atrakcja Turystyczna

The Castle

Atrakcja Turystyczna Zamek to prywatny projekt, który rozpoczął się dwadzieścia lat temu w 1996 roku z marzenia z dzieciństwa o zbudowaniu własnego Zamku, takiego jak w bajkach. Projektant jest także architektem, konstruktorem i projektantem krajobrazu. Główną ideą projektu jest stworzenie miejsca do rodzinnego wypoczynku, będącego atrakcją turystyczną.

Produkt Edukacyjny

Shine and Find

Produkt Edukacyjny Najważniejszą zaletą tego produktu jest łatwość uczenia się i poprawa pamięci. W Shine and Find każda konstelacja jest wykonana praktycznie i to wyzwanie jest wielokrotnie ćwiczone. Tworzy trwały obraz. Nauka w ten sposób, praktyczna i nauka i powtarzanie, nie jest nudna i sprawia, że pamięć jest trwalsza i przyjemniejsza. Jest bardzo emocjonalny, interaktywny, prosty, czysty, minimalistyczny i nowoczesny.

Hotel

Yu Zuo

Hotel Hotel ten położony jest w obrębie murów świątyni Dai, u podnóża góry Tai. Celem projektantów było takie przekształcenie wystroju hotelu, aby zapewnić gościom ciche i komfortowe zakwaterowanie, a jednocześnie umożliwić gościom obcowanie z wyjątkową historią i kulturą tego miasta. Dzięki zastosowaniu prostych materiałów, jasnych odcieni, delikatnego oświetlenia i starannie dobranych dzieł sztuki, przestrzeń ta ukazuje zarówno historię, jak i współczesność.