Magazyn Design
Magazyn Design
Ochraniacz Ekranu Do Gier Mobilnych

Game Shield

Ochraniacz Ekranu Do Gier Mobilnych Game Shield firmy Monifilm to zabezpieczenie ekranu ze szkła hartowanego 9H stworzone dla urządzeń mobilnych 5G ERA. Jest zoptymalizowany pod kątem intensywnego i długotrwałego oglądania na ekranie dzięki Ultra Smoothness o chropowatości zaledwie 0,08 mikrometra, aby użytkownik mógł przesuwać palcem i dotykać z optymalną szybkością i precyzją, dzięki czemu idealnie nadaje się do gier mobilnych i rozrywki. Zapewnia również 92,5-procentową przepuszczalność ekranu z Zero Red Sparkling i innymi funkcjami ochrony oczu, takimi jak Anti Blue Light i Anti-Glare, zapewniającymi komfort oglądania przez długi czas. Game Shield można wykonać zarówno dla telefonów Apple iPhone, jak i telefonów z systemem Android.

Medale Biegacza

Riga marathon 2020

Medale Biegacza Medal 30-lecia Ryskiego International Marathon Course ma symboliczny kształt łączący oba mosty. Nieskończenie ciągły obraz reprezentowany przez zakrzywioną powierzchnię 3D jest zaprojektowany w pięciu rozmiarach zgodnie z przebiegiem medalu, takich jak pełny maraton i półmaraton. Wykończenie to matowy brąz, a na odwrocie medalu wygrawerowana jest nazwa turnieju i przebieg. Wstążka składa się z kolorów miasta Ryga, z gradacjami i tradycyjnymi łotewskimi wzorami we współczesnych wzorach.

Program Wydarzeń Projektowych

Russian Design Pavilion

Program Wydarzeń Projektowych wystawy, konkursy projektowe, warsztaty, edukacyjne doradztwo projektowe i projekty wydawnicze mające na celu promocję rosyjskich projektantów i marek za granicą. Nasze działania stymulują rosyjskojęzycznych projektantów do doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności poprzez międzynarodowe projekty i pomagają im zrozumieć ich rolę w społeczności projektantów, jak promować i zwiększać konkurencyjność ich produktów oraz tworzyć prawdziwe innowacje.

Narzędzie Edukacyjne I Szkoleniowe

Corporate Mandala

Narzędzie Edukacyjne I Szkoleniowe Korporacyjna mandala to zupełnie nowe narzędzie edukacyjne i szkoleniowe. Jest to innowacyjna i wyjątkowa integracja zasady starożytnej mandali i tożsamości korporacyjnej, zaprojektowana w celu usprawnienia pracy zespołowej i ogólnej wydajności biznesowej. Ponadto jest to nowy element identyfikacji wizualnej firmy. Korporacyjna mandala to grupowa aktywność dla zespołu lub indywidualna dla menedżera. Został zaprojektowany specjalnie dla konkretnej firmy i jest kolorowany przez zespół lub indywidualnie w dowolny i intuicyjny sposób, w którym każdy może wybrać dowolny kolor lub dziedzinę.

Przenośny Defektoskop Ultradźwiękowy

Prisma

Przenośny Defektoskop Ultradźwiękowy Prisma jest przeznaczona do nieinwazyjnych badań materiałów w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jest to pierwszy detektor, który zawiera zaawansowane obrazowanie w czasie rzeczywistym i skanowanie 3D, co znacznie ułatwia interpretację usterek i skraca czas technika na miejscu. Dzięki praktycznie niezniszczalnej obudowie i unikalnym, wielu trybom inspekcji, Prisma może obejmować wszystkie zastosowania testowe, od rurociągów naftowych po komponenty lotnicze. Jest to pierwszy detektor z integralną rejestracją danych i automatycznym generowaniem raportów w formacie PDF. Łączność bezprzewodowa i Ethernet umożliwia łatwą aktualizację lub diagnostykę urządzenia.

Laboratoryjny System Oczyszczania Wody

Purelab Chorus

Laboratoryjny System Oczyszczania Wody Purelab Chorus to pierwszy modułowy system oczyszczania wody zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach i przestrzeni laboratorium. Dostarcza wszystkie stopnie oczyszczonej wody, zapewniając skalowalne, elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie. Elementy modułowe mogą być rozmieszczone w całym laboratorium lub połączone ze sobą w unikalnym formacie wieży, minimalizując zajmowaną przez system powierzchnię. Dotykowe elementy sterujące zapewniają wysoce kontrolowane natężenie przepływu dozowania, podczas gdy aureola światła wskazuje stan Chorusa. Nowa technologia sprawia, że Chorus jest najbardziej zaawansowanym dostępnym systemem, zmniejszając wpływ na środowisko i koszty eksploatacji.