Magazyn Design
Magazyn Design
Atrakcja Turystyczna

The Castle

Atrakcja Turystyczna Zamek to prywatny projekt, który rozpoczął się dwadzieścia lat temu w 1996 roku z marzenia z dzieciństwa o zbudowaniu własnego Zamku, takiego jak w bajkach. Projektant jest także architektem, konstruktorem i projektantem krajobrazu. Główną ideą projektu jest stworzenie miejsca do rodzinnego wypoczynku, będącego atrakcją turystyczną.

Produkt Edukacyjny

Shine and Find

Produkt Edukacyjny Najważniejszą zaletą tego produktu jest łatwość uczenia się i poprawa pamięci. W Shine and Find każda konstelacja jest wykonana praktycznie i to wyzwanie jest wielokrotnie ćwiczone. Tworzy trwały obraz. Nauka w ten sposób, praktyczna i nauka i powtarzanie, nie jest nudna i sprawia, że pamięć jest trwalsza i przyjemniejsza. Jest bardzo emocjonalny, interaktywny, prosty, czysty, minimalistyczny i nowoczesny.

Hotel

Yu Zuo

Hotel Hotel ten położony jest w obrębie murów świątyni Dai, u podnóża góry Tai. Celem projektantów było takie przekształcenie wystroju hotelu, aby zapewnić gościom ciche i komfortowe zakwaterowanie, a jednocześnie umożliwić gościom obcowanie z wyjątkową historią i kulturą tego miasta. Dzięki zastosowaniu prostych materiałów, jasnych odcieni, delikatnego oświetlenia i starannie dobranych dzieł sztuki, przestrzeń ta ukazuje zarówno historię, jak i współczesność.

Symulator Dla Operatora Wózka Widłowego

Forklift simulator

Symulator Dla Operatora Wózka Widłowego Symulator operatora wózka widłowego firmy Sheremetyevo-Cargo to specjalna maszyna przeznaczona do szkolenia i sprawdzania kwalifikacji kierowców wózków widłowych. Przedstawia kabinę z systemem sterowania, miejscem do siedzenia i składanym ekranem panoramicznym. Główny materiał korpusu symulatora to metal; są też elementy plastikowe i ergonomiczne nakładki z integralnej pianki poliuretanowej.

Wystawa

City Details

Wystawa Prezentacja rozwiązań projektowych dla elementów hardscape City Details odbyła się od 3 do 5 października 2019 roku w Moskwie. Na powierzchni 15 000 metrów kwadratowych zaprezentowano zaawansowane koncepcje elementów hardscape, boisk sportowych i placów zabaw, rozwiązań oświetleniowych oraz funkcjonalnych obiektów sztuki miejskiej. W nowatorskim rozwiązaniu zorganizowano przestrzeń wystawienniczą, na której zamiast równych rzędów stoisk wystawienniczych zbudowano działającą miniaturę miasta ze wszystkimi szczegółowymi elementami, takimi jak: plac miejski, ulice, ogród publiczny.

Dom Mieszkalny

Brooklyn Luxury

Dom Mieszkalny Zainspirowany pasją klienta do bogatych historycznych rezydencji, projekt stanowi adaptację funkcjonalizmu i tradycji do zamierzeń współczesności. W ten sposób wybrany został styl klasyczny, zaadaptowany i stylizowany na kanony współczesnego designu i nowoczesnych technologii, nowatorskie materiały dobrej jakości przyczyniły się do powstania tego projektu - prawdziwej perełki Architektury Nowego Jorku. Przewidywane wydatki przekroczą 5 milionów dolarów amerykańskich, dadzą założenie stworzenia wnętrza stylowego i bogatego, ale też funkcjonalnego i wygodnego.