Magazyn Design
Magazyn Design
Jadalnia

Elizabeth's Tree House

Jadalnia Jako demonstracja roli architektury w procesie leczenia, Elizabeth's Tree House to nowy pawilon restauracyjny dla obozu terapeutycznego w Kildare. Służąc dzieciom dochodzącym do zdrowia po poważnych chorobach przestrzeń tworzy drewnianą oazę w środku dębowego lasu. Dynamiczny, ale funkcjonalny drewniany system schematów obejmuje wyrazisty dach, rozległe przeszklenia i kolorową okładzinę z modrzewia, tworząc wewnętrzną przestrzeń jadalną, która tworzy dialog z otaczającym je jeziorem i lasem. Głębokie połączenie z naturą na wszystkich poziomach sprzyja komfortowi użytkownika, relaksowi, uzdrowieniu i oczarowaniu.

Multi Przestrzeń Komercyjna

La Moitie

Multi Przestrzeń Komercyjna Nazwa projektu La Moitie pochodzi od francuskiego tłumaczenia half, a projekt trafnie odzwierciedla to poprzez równowagę, jaka została zachowana między przeciwstawnymi elementami: kwadratem i kołem, światłem i ciemnością. Biorąc pod uwagę ograniczoną przestrzeń, zespół starał się ustalić zarówno połączenie, jak i podział między dwoma oddzielnymi obszarami handlowymi poprzez zastosowanie dwóch przeciwstawnych kolorów. Chociaż granica między różową i czarną przestrzenią jest wyraźna, ale także rozmyta z różnych perspektyw. Spiralne schody, w połowie różowe i pół czarne, są umieszczone pośrodku sklepu i zapewniają.

Medyczne Centrum Urody

LaPuro

Medyczne Centrum Urody Design to coś więcej niż dobra estetyka. To jest sposób wykorzystania przestrzeni. Centrum medyczne zintegrowało formę i funkcjonowało jako jedno. Zrozumienie wymagań użytkowników i zapewnienie im wrażenia wszystkich subtelnych akcentów w otaczającym środowisku, które przynosi ulgę i autentyczną troskę. Projekt i nowa technologia zapewniają rozwiązania dla użytkownika i łatwe w zarządzaniu. W trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i opiekę medyczną ośrodek zastosował ekologiczne materiały i monitorował proces budowy. Wszystkie elementy są zintegrowane z projektem tam, gdzie jest naprawdę odpowiednie dla użytkowników.

Projektowanie Architektury Domu

Bienville

Projektowanie Architektury Domu Logistyka tej pracującej rodziny wymagała od nich przebywania w domu przez długi czas, co oprócz pracy i szkoły wpłynęło negatywnie na ich samopoczucie. Zaczęli się zastanawiać, jak wiele rodzin, czy konieczna jest przeprowadzka na przedmieścia, zamieniając bliskość miejskich udogodnień na większe podwórko, aby ułatwić dostęp na zewnątrz. Zamiast wyprowadzać się daleko, postanowili zbudować nowy dom, który zrewidowałby ograniczenia życia w domu na małej miejskiej działce. Zasada organizacyjna projektu polegała na stworzeniu jak największego dostępu do terenów ogólnodostępnych na zewnątrz.

Kaplica Weselna

Cloud of Luster

Kaplica Weselna Chmura blasku to kaplica ślubna znajdująca się w sali ceremonii ślubnej w mieście Himeji w Japonii. Projekt stara się przenieść ducha nowoczesnej ceremonii ślubnej na fizyczną przestrzeń. Kaplica jest cała biała, w kształcie chmury, prawie całkowicie otoczonej zakrzywionym szkłem, otwierającym ją na otaczający ogród i zbiornik wodny. Kolumny zwieńczone są hiperboliczną kapitelą niczym głowy płynnie łączące je z minimalistycznym sufitem. Cokół kaplicy od strony niecki jest hiperboliczną krzywizną, dzięki której cała konstrukcja wydaje się unosić się na wodzie i podkreśla jej lekkość.

Apteka Wydawnicza

The Cutting Edge

Apteka Wydawnicza Cutting Edge to apteka, która ma związek z sąsiednim szpitalem Daiichi General Hospital w Himeji City w Japonii. W aptekach tego typu klient nie ma bezpośredniego dostępu do produktów jak w aptekach detalicznych; raczej jego lekarstwa przygotuje na podwórku farmaceuta po okazaniu recepty. Ten nowy budynek został zaprojektowany w celu promowania wizerunku szpitala poprzez wprowadzenie ostrego obrazu high-tech, zgodnego z zaawansowaną technologią medyczną. Efektem jest biała, minimalistyczna, ale w pełni funkcjonalna przestrzeń.