Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz

CRONUS

Projektowanie Wnętrz Ten bar dla członków skierowany jest do dyrektorów, którzy chcą spędzać stylowe noce w mieście. Nie trzeba dodawać, że poczujesz coś wyjątkowego i niezwykłego dla tych, którzy chcą zostać członkiem i którzy chcą korzystać z tego batonu. Co więcej, gdy już zaczniesz tutaj korzystać, użyteczność i wygoda będą miały ogromne znaczenie dla formy działania. Te dwa aspekty wymienione powyżej mogą wydawać się dość dziwne, a naszym wyzwaniem było nadanie im odpowiedniego charakteru. Rzeczywiście, te „dwa aspekty” były kluczem do zaprojektowania tego baru.

Restauracja Z Japońskimi Kotletami

Saboten Beijing the 1st

Restauracja Z Japońskimi Kotletami To japońska sieć restauracji z kotletami „Saboten”, pierwsza flagowa restauracja w Chinach. Deformacja naszej tradycji i dobra lokalizacja są niezbędne, aby kultura japońska była łatwiejsza do zaakceptowania przez obce kraje. Tutaj, patrząc na przyszłe wizje sieci restauracji, stworzyliśmy projekty, które staną się użytecznymi podręcznikami podczas ekspansji do Chin, a także za granicą. Wtedy jednym z naszych wyzwań było właściwe zrozumienie „japońskich obrazów”, które preferują obcokrajowcy. Skupiliśmy się głównie na „tradycyjnej Japonii”. Dokładamy wszelkich starań, aby to uwzględnić.

Projektowanie Wnętrz Uniwersyteckich

TED University

Projektowanie Wnętrz Uniwersyteckich Przestrzenie TED University zaprojektowane zgodnie z nowoczesną koncepcją projektową odzwierciedlają postępowy i współczesny kierunek instytucji TED. Nowoczesne i surowce łączymy z infrastrukturą technologiczną i oświetleniem. W tym miejscu ustanowiono konwencje kosmiczne, których wcześniej nie doświadczyliśmy. Powstaje nowy rodzaj wizji przestrzeni uniwersyteckich.

Projektowanie Wnętrz Pomieszczeń Biurowych

Infibond

Projektowanie Wnętrz Pomieszczeń Biurowych Shirli Zamir Design Studio zaprojektowało nowe biuro Infibond w Tel Awiwie. Po przeprowadzeniu badań dotyczących produktu firmy, pomysł polegał na stworzeniu miejsca do pracy, w którym zadawanoby pytania o cienką granicę, która różni się od rzeczywistości wyobraźni, ludzkiego mózgu i technologii oraz znalezienie sposobu, w jaki wszystkie te elementy się łączą. Studio poszukiwało odpowiednich dawek użycia zarówno objętości, linii, jak i pustki, które będą definiować przestrzeń. Plan biura składa się z pokoi menedżerskich, sal konferencyjnych, salonów a-formalnych, kafeterii i otwartej budki, zamkniętych pomieszczeń z budkami telefonicznymi oraz otwartej przestrzeni roboczej.

Projektowanie Architektury Pensjonatu

Barn by a River

Projektowanie Architektury Pensjonatu Projekt „Stodoła nad rzeką” wychodzi naprzeciw wyzwaniu kreowania przestrzeni zamieszkałej w oparciu o zaangażowanie ekologiczne i proponuje konkretne lokalne rozwiązanie problemu przenikania się architektury i krajobrazu. Tradycyjny archetyp domu nawiązuje do ascezy jego form. Cedrowe dachówki i zielone ściany łupkowe ukrywają budynek w trawie i krzakach stworzonego przez człowieka krajobrazu. Za szklaną ścianą widać skaliste brzegi rzeki.

Supermarket Perfumeryjny

Sense of Forest

Supermarket Perfumeryjny Inspiracją dla tego projektu stał się obraz półprzezroczystego zimowego lasu. Bogactwo faktur naturalnego drewna i granitu pogrąża widza w strumieniu plastycznych i wizualnych wrażeń znaków natury. Przemysłowy typ wyposażenia łagodzą kolory czerwonej i zielonej oksydowanej miedzi. Sklep jest miejscem przyciągania i komunikacji dla ponad 2000 osób dziennie.