Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Predictive Solutions

Identyfikacja Wizualna Predictive Solutions jest dostawcą oprogramowania do analiz prognostycznych. Produkty firmy służą do prognozowania poprzez analizę istniejących danych. Znak firmowy - sektory koła - przypomina grafikę z wykresów kołowych, a także bardzo stylizowany i uproszczony wizerunek oka z profilu. Platforma marki „rzuca światło” jest motorem napędowym całej grafiki marki. Zarówno zmieniające się, abstrakcyjne formy płynne, jak i tematyczne uproszczone ilustracje są używane jako dodatkowa grafika w różnych aplikacjach.

Identyfikacja Wizualna

Glazov

Identyfikacja Wizualna Glazov to fabryka mebli w miejscowości o tej samej nazwie. Fabryka produkuje niedrogie meble. Ponieważ projekt takich mebli jest dość ogólny, zdecydowano się oprzeć koncepcję komunikacji na oryginalnych „drewnianych” literach 3D, których słowa symbolizują zestawy mebli. Litery tworzą słowa „meble”, „sypialnia” itp. Lub nazwy kolekcji, są ułożone tak, aby przypominały elementy mebli. Obrysowane litery 3D są podobne do schematów mebli i mogą być używane na papierze lub na fotograficznych tłach w celu identyfikacji marki.

Krój Pisma

Red Script Pro typeface

Krój Pisma Red Script Pro to wyjątkowa czcionka inspirowana nowymi technologiami i gadżetami do alternatywnych form komunikacji, harmonijnie łącząca nas za pomocą darmowych form literowych. Zainspirowany iPadem i zaprojektowany w aplikacji Brushes, wyraża się w niepowtarzalnym stylu pisania. Zawiera język angielski, grecki oraz cyrylicę i obsługuje ponad 70 języków.

Sztuka Wizualna

Loving Nature

Sztuka Wizualna Kochająca natura to projekt dzieł sztuki nawiązujących do miłości i szacunku do natury, do wszystkiego, co żyje. Na każdym obrazie Gabriela Delgado kładzie szczególny nacisk na kolor, starannie dobierając elementy, które łączą się z harmonią, aby uzyskać bujne, ale proste wykończenie. Badania i jej prawdziwa miłość do projektowania dają jej intuicyjną umiejętność tworzenia żywych kolorowych elementów z elementami punktowymi, od fantastycznych po pomysłowe. Jej kultura i osobiste doświadczenia kształtują kompozycje w niepowtarzalne wizualne narracje, które z pewnością upiększą każdą atmosferę naturą i radością.

Powieść

180º North East

Powieść „180º North East” to narracja przygodowa zawierająca 90 000 słów. Opowiada prawdziwą historię podróży Daniela Kutchera przez Australię, Azję, Kanadę i Skandynawię jesienią 2009 roku, kiedy miał 24 lata. Zintegrowany z głównym tekstem, który opowiada o tym, co przeżył i czego się nauczył podczas tej podróży. zdjęcia, mapy, wyrazisty tekst i wideo pomagają czytelnikowi zanurzyć się w przygodzie i lepiej zrozumieć osobiste doświadczenia autora.

Siedzenia Dla Jeźdźców Tranzytowych

Door Stops

Siedzenia Dla Jeźdźców Tranzytowych Door Stops to współpraca między projektantami, artystami, motocyklistami i mieszkańcami społeczności w celu wypełnienia zaniedbanych przestrzeni publicznych, takich jak przystanki tranzytowe i puste parcele, z możliwością siedzenia, dzięki czemu miasto staje się przyjemniejszym miejscem. Zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczniejszą i estetyczną alternatywę dla obecnie istniejącej, jednostki są nasycone dużymi pokazami sztuki publicznej zamówionymi od lokalnych artystów, co zapewnia łatwą do zidentyfikowania, bezpieczną i przyjemną poczekalnię dla jeźdźców.