Magazyn Design
Magazyn Design
Strona Internetowa

Tailor Made Fragrance

Strona Internetowa Tailor Made Fragrance zrodziło się z doświadczenia włoskiej firmy specjalizującej się w opracowywaniu i produkcji opakowań podstawowych dla branży perfumeryjnej, pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych i zapachów do domu. Rolą Webgriffe było wspieranie strategii biznesowej klienta poprzez zaprojektowanie rozwiązania sprzyjającego świadomości marki oraz uruchomienie nowej jednostki biznesowej skoncentrowanej na umożliwieniu użytkownikom tworzenia ich unikalnych iw pełni spersonalizowanych perfum, co stanowi pierwszy krok w szerokim procesie rozwoju przemysłu i segmentacja oferty B2B.

Etykieta Piwa

Carnetel

Etykieta Piwa Projekt etykiety piwa w stylu Art Nouveau. Etykieta piwa zawiera również wiele szczegółów dotyczących procesu warzenia. Konstrukcja pasuje również do dwóch różnych butelek. Można to zrobić po prostu drukując projekt na 100-procentowym wyświetlaczu i 70-procentowym rozmiarze. Etykieta jest połączona z bazą danych, co zapewnia, że każda butelka otrzymuje unikalny numer napełnienia.

Tożsamość Marki

BlackDrop

Tożsamość Marki To jest osobista strategia marki i projekt tożsamości. BlackDrop to sieć sklepów i marka zajmująca się sprzedażą i dystrybucją kawy. BlackDrop to osobisty projekt, początkowo opracowany w celu nadania ton i kreatywnego kierunku dla niezależnych, osobistych firm kreatywnych. Ta tożsamość marki została stworzona w celu pozycjonowania Aleksa jako zaufanego konsultanta marki w społeczności startupowej. BlackDrop oznacza zgrabną, współczesną, przejrzystą markę startupową, która ma na celu stać się ponadczasową, rozpoznawalną i wiodącą w branży marką.

Serie Fotograficzne

U15

Serie Fotograficzne Projekt artystów wykorzystuje cechy budynku U15 do stworzenia skojarzeń z naturalnymi elementami obecnymi w zbiorowej wyobraźni. Wykorzystując konstrukcję budynku i jego części, a także kolory i kształty, starają się przywołać bardziej szczegółowe lokalizacje, takie jak chiński kamienny las, amerykańska wieża diabła, jako typowe ikony przyrody, takie jak wodospady, rzeki i skaliste zbocza. Aby nadać każdemu obrazowi inną interpretację, artyści badają budynek w sposób minimalistyczny, używając różnych ujęć i perspektyw.

Strona Internetowa

Travel

Strona Internetowa W projekcie zastosowano minimalistyczną stylistykę, aby nie przeciążać doświadczenia użytkownika niepotrzebnymi informacjami. Bardzo trudno jest również zastosować styl minimalistyczny w branży turystycznej, ponieważ równolegle z prostym i przejrzystym projektem użytkownik musi uzyskać pełne informacje o swojej podróży, a nie jest to łatwe do połączenia.

Branding I Opakowanie

Leman Jewelry

Branding I Opakowanie Wizualne rozwiązanie nowej tożsamości firmy Leman Jewelry to zupełnie nowy system, który eksponuje luksus, wykwintność, a jednocześnie wyrafinowanie i minimalizm. Nowe logo zainspirowane procesem roboczym Leman, ich usługą projektowania haute couture, poprzez wykonanie wszystkich diamentowych kształtów otaczających symbol gwiazdy lub blasku, tworząc wyrafinowany symbol, a także odzwierciedlający lśniący efekt diamentu. Następnie wszystkie materiały dodatkowe zostały wyprodukowane z wysokiej jakości detalami, aby podkreślić i wzbogacić luksus wszystkich nowych elementów wizualnych marki.