Magazyn Design
Magazyn Design
Publiczna Przestrzeń Artystyczna

Dachuan Lane Art Installation

Publiczna Przestrzeń Artystyczna Dachuan Lane of Chengdu, West Bank of Jinjiang River, to historyczna ulica łącząca ruiny muru Chengdu East Gate City. W ramach projektu brama Dachuan Lane w historii została przebudowana starą drogą na pierwotnej ulicy, a historię tej ulicy opowiedziała instalacja sztuki ulicznej. Interwencja instalacji artystycznej jest rodzajem nośnika kontynuacji i transmisji historii. Nie tylko odwzorowuje ślady zniszczonych historycznych ulic i zaułków, ale także zapewnia rodzaj temperatury pamięci miejskiej dla nowych ulic i zaułków.

Komunikacja Wizualna

Plates

Komunikacja Wizualna Aby zademonstrować różne działy sklepu z narzędziami, Didyk Pictures wpadł na pomysł, aby zaprezentować je jako kilka tabliczek z różnymi przedmiotami na wierzchu, podawanymi w restauracji. Białe tło i białe naczynia pomagają zaakcentować serwowane przedmioty i ułatwiają odwiedzającym sklep znalezienie odpowiedniego działu. Obrazy były również używane na billboardach 6x3 metrów i plakatach w transporcie publicznym w całej Estonii. Białe tło i prosta kompozycja sprawiają, że przekaz reklamowy może być odebrany nawet przez przejeżdżającego samochodu.

Rzeźba

Iceberg

Rzeźba Góry lodowe to wewnętrzne rzeźby. Łącząc góry, można budować łańcuchy górskie, mentalne krajobrazy ze szkła. Powierzchnia każdego przedmiotu ze szkła pochodzącego z recyklingu jest niepowtarzalna. Zatem każdy przedmiot ma niepowtarzalny charakter, duszę. Rzeźby są ręcznie formowane, podpisywane i numerowane w Finlandii. Główną filozofią rzeźb lodowych jest odzwierciedlenie zmian klimatycznych. Dlatego zastosowanym materiałem jest szkło z recyklingu.

Aplikacja Zegarka

TTMM for Pebble

Aplikacja Zegarka TTMM to 130 Watchfaces poświęconych smartwatchowi Pebble 2. Poszczególne modele pokazują godzinę i datę, dzień tygodnia, kroki, czas aktywności, dystans, temperaturę i stan baterii lub Bluetooth. Użytkownik może dostosować rodzaj informacji i zobaczyć dodatkowe dane po potrząśnięciu. Tarcze zegarków TTMM są proste, minimalistyczne i estetyczne. Jest to połączenie cyfr i abstrakcyjnej grafiki informacyjnej, idealne na erę robotów.

Aplikacja Zegarka

TTMM for Fitbit

Aplikacja Zegarka TTMM to kolekcja 21 tarcz zegara dedykowanych dla smartwatchów Fitbit Versa i Fitbit Ionic. Tarcze zegara mają ustawienia komplikacji za pomocą prostego dotknięcia ekranu. To sprawia, że są one bardzo szybkie i łatwe w dostosowywaniu kolorów, wstępnych ustawień projektu i komplikacji w zakresie preferencji użytkownika. Jest inspirowany filmami takimi jak seria Blade Runner i Twin Peaks.

Watchfaces

TTMM

Watchfaces TTMM to kolekcja zegarków dla smartwatche Pebble Time i Pebble Time Round. Znajdziesz tutaj dwie aplikacje (na platformę Android i iOS) z 50 i 18 modelami w ponad 600 wariantach kolorystycznych. TTMM to proste, minimalistyczne i estetyczne połączenie cyfr i abstrakcyjnych infografik. Teraz możesz wybrać swój styl czasu, kiedy tylko chcesz.