Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Identyfikacji Wizualnej

ODTU Sanat 20

Projektowanie Identyfikacji Wizualnej Z okazji 20. roku ODTU Sanat, corocznego festiwalu sztuki organizowanego przez Middle East Technical University, prośba polegała na zbudowaniu języka wizualnego, który podkreślałby kolejne 20 lat festiwalu. Zgodnie z życzeniem, 20. rok festiwalu podkreślono, podchodząc do niego jak do odsłoniętego zakrytego dzieła sztuki. Cienie tych samych kolorowych warstw, które tworzą cyfry 2 i 0, stworzyły iluzję 3D. Ta iluzja daje poczucie ulgi, a liczby wyglądają, jakby wtapiały się w tło. Wyrazisty wybór kolorów tworzy subtelny kontrast ze spokojem falujących 20.

Whisky Malbec

La Orden del Libertador

Whisky Malbec Próbując połączyć różne elementy odnoszące się do nazwy produktu, projekt wzmacnia przekaz, jaki proponuje. Przekazuje ekscytujący i intrygujący obraz. Ilustracja wyzywającego kondora pokazującego skrzydła, oznacza poczucie wolności, połączone z symetrycznym i sugestywnym medalem, dodane do ilustracji w tle z wyimaginowanym krajobrazem, który wnosi poezję do projektu, tworzy idealne połączenie, aby przekazać pożądane przesłanie. Stonowana paleta kolorów nadaje mu ekskluzywne cechy, a typograficzne przeznaczenie przenosi się na produkt tradycyjny i historyczny.

Pigułki Z Dodatkiem Konopi Indyjskich

Secret Tarts

Pigułki Z Dodatkiem Konopi Indyjskich Opakowanie Secret Tarps jest wykonane w tak zwanym zmodernizowanym stylu retro / vintage z nutą oldschoolowych nut, więc wyczekiwanie dotykowe mistrza farmaceuty trzyma klienta od pierwszego spojrzenia, a później podczas szczegółowej obserwacji głównych elementów projektu zakodowanych w całościowa struktura przenosząca główny punkt marketingowy: produkt ten został opracowany przez firmę farmaceutyczno-rzemieślniczą i zawiera w sobie ręcznie robiony sekretny przepis farmaceuty.

Aplikacja Mobilna

Akbank Mobile

Aplikacja Mobilna Nowy projekt aplikacji Akbank Mobile zapewnia nową perspektywę pod względem społecznym, inteligentnym, przyszłościowym i satysfakcjonującym doświadczeniem bankowym. Dzięki spersonalizowanemu projektowi obszaru na stronie głównej użytkownicy mogą przeglądać inteligentne spostrzeżenia, aby ułatwić sobie życie finansowe. Ponadto, dzięki nowemu podejściu do projektowania, tradycyjne transakcje bankowe mówią językiem użytkowników dzięki graficznym miniaturom kontaktów, uproszczonym przepływom działań i koncepcjom.

Rzeźba Publiczna

Bubble Forest

Rzeźba Publiczna Bubble Forest to publiczna rzeźba wykonana z kwasoodpornej stali nierdzewnej. Oświetlona jest programowalnymi lampami RGB LED, co pozwala rzeźbie na spektakularną metamorfozę po zachodzie słońca. Powstał jako refleksja na temat zdolności roślin do produkcji tlenu. Tytułowy las składa się z 18 stalowych pni / pni zakończonych koronami w postaci kulistych konstrukcji przedstawiających pojedynczy bąbelek powietrza. Bubble Forest odnosi się do flory lądowej, a także tej znanej z dna jezior, mórz i oceanów

Tożsamość Marki

Pride

Tożsamość Marki Aby stworzyć projekt marki Pride, zespół wykorzystał badanie grupy docelowej na kilka sposobów. Podczas projektowania logo i identyfikacji wizualnej zespół wziął pod uwagę zasady psycho-geometrii - wpływ form geometrycznych na określone psychotypy ludzi i ich dobór. Również projekt powinien wywołać u widzów pewne emocje. Aby osiągnąć pożądany efekt, zespół zastosował zasady oddziaływania koloru na osobę. Ogólnie rzecz biorąc, wynik wpłynął na projekt wszystkich produktów firmy.