Magazyn Design
Magazyn Design
Oświetlenie Wewnętrzne

Jordan Apotheke

Oświetlenie Wewnętrzne Wspierając wyrazistą architekturę wnętrza apteki, funkcjonalne oprawy prezentują się dyskretnie, zwracając uwagę na efekt świetlny, a nie konstrukcję oprawy. Oprawy do oświetlenia podstawowego są albo zintegrowane z oprawami zwieszanymi, które odzwierciedlają kształt mebla, albo są montowane po bokach sufitu podwieszanego, tak aby był jak najbardziej wolny od opraw typu downlight. Dzięki temu użytkownicy mogą skupić się na torze światła prowadzącym przez aptekę, składającym się z płytek podświetlanych diodami RGB, które pasują do koloru podobnie dynamicznie podświetlanych lad.

Nazwa Projektu : Jordan Apotheke, Nazwisko projektanta : Conceptlicht GmbH, Imię klienta : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke Oświetlenie Wewnętrzne

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.