Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja Z Grillem

Grill

Restauracja Z Grillem Zakres projektu obejmuje przebudowę istniejącego 72-metrowego warsztatu motocyklowego na nową restaurację Barbeque. Zakres prac obejmuje całkowite przeprojektowanie zarówno przestrzeni zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Wygląd zewnętrzny został zainspirowany sprzęgłem grillowym w prostej czarno-białej kolorystyce węgla drzewnego. Jednym z wyzwań tego projektu jest sprostanie agresywnym wymaganiom programowym (40 miejsc w jadalni) na tak małej przestrzeni. Dodatkowo musimy pracować z nietypowym, niewielkim budżetem (40000 USD), który obejmuje wszystkie nowe jednostki HVAC i nową kuchnię komercyjną.

Rezydencja

Cheung's Residence

Rezydencja Rezydencja została zaprojektowana z myślą o prostocie, otwartości i naturalnym świetle. Ślad budynku odzwierciedla ograniczenia istniejącego miejsca, a formalny wyraz ma być czysty i prosty. Atrium i balkon znajdują się po północnej stronie budynku doświetlające wejście i jadalnię. Przesuwane okna znajdują się na południowym krańcu budynku, gdzie salon i kuchnia mają zmaksymalizować naturalne oświetlenie i zapewnić elastyczność przestrzenną. W całym budynku proponowane są świetliki, które dodatkowo wzmacniają koncepcje projektowe.

Tymczasowe Centrum Informacyjne

Temporary Information Pavilion

Tymczasowe Centrum Informacyjne Projekt jest wielofunkcyjnym pawilonem tymczasowym na Trafalgar w Londynie do różnych funkcji i wydarzeń. Proponowana konstrukcja kładzie nacisk na pojęcie „tymczasowości” poprzez wykorzystanie kontenerów transportowych do recyklingu jako podstawowego materiału konstrukcyjnego. Jego metaliczny charakter ma na celu ustanowienie kontrastującej relacji z istniejącym budynkiem, wzmacniając przejściowy charakter koncepcji. Ponadto formalna ekspresja budynku jest zorganizowana i rozmieszczona w przypadkowy sposób, tworząc tymczasowy punkt orientacyjny na miejscu, aby przyciągnąć wizualną interakcję podczas krótkiego życia budynku.

Salon, Sprzedaż Detaliczna, Księgarnia

World Kids Books

Salon, Sprzedaż Detaliczna, Księgarnia Zainspirowany przez lokalną firmę do stworzenia zrównoważonej, w pełni operacyjnej księgarni na niewielkiej powierzchni, RED BOX ID wykorzystał koncepcję „otwartej książki” do zaprojektowania zupełnie nowego doświadczenia detalicznego, które wspiera lokalną społeczność. World Kids Books z siedzibą w Vancouver w Kanadzie jest pierwszym salonem, drugim księgarnią detaliczną, a trzecim sklepem internetowym. Odważny kontrast, symetria, rytm i pop koloru przyciągają ludzi i tworzą dynamiczną i zabawną przestrzeń. To doskonały przykład tego, jak pomysł na biznes można ulepszyć poprzez aranżację wnętrz.

Odnowa Miejska

Tahrir Square

Odnowa Miejska Plac Tahrir jest kręgosłupem egipskiej historii politycznej, dlatego ożywienie jego urbanistyki jest politycznym, środowiskowym i społecznym dezyderatem. Plan generalny zakłada zamknięcie części ulic i połączenie ich z istniejącym placem bez zakłócania ruchu. Następnie powstały trzy projekty, które miały pomieścić funkcje rekreacyjne i handlowe, a także pomnik upamiętniający współczesną historię polityczną Egiptu. W planie uwzględniono dostateczną przestrzeń do spacerów i miejsc wypoczynkowych oraz wysoki wskaźnik terenów zielonych, aby wprowadzić kolor do miasta.

Plac Publiczny

Brieven Piazza

Plac Publiczny Inspiracją stojącą za tym projektem jest zamiłowanie do prostoty i wnikliwości abstrakcji i symboliki Mondriana z nutą charakteru i autentyczności, które zostały opisane w historycznej kaligrafii Square Kufic. Projekt ten jest przejawem spójnej fuzji stylów głoszących przesłanie, że istnieje możliwość mieszania różnych pozornie sprzecznych stylów obserwacji gołym okiem, podczas gdy zagłębiając się w filozofię stojącą za nimi, pojawią się podobieństwa, które zaowocują spójnym dziełem sztuki, pociąga poza oczywistym zrozumieniem.