Magazyn Design
Magazyn Design
Wewnętrzne Części Wspólne

Highpark Suites

Wewnętrzne Części Wspólne Obszary wspólne Highpark Suites odkrywają płynną integrację miejskiego stylu życia pokolenia Y z ekologicznym życiem, biznesem, wypoczynkiem i społecznością. Począwszy od holi z efektownym wow, po rzeźbiarskie podniebne korty, sale funkcyjne i modne sale konferencyjne, te strefy rekreacyjne są przeznaczone dla mieszkańców do wykorzystania jako przedłużenie ich domów. Zainspirowany płynnym życiem na zewnątrz w pomieszczeniach, elastycznością, interaktywnymi chwilami i paletą miejskich kolorów i tekstur, MIL Design przesunął granice, aby stworzyć wyjątkową, zrównoważoną i holistyczną społeczność, w której każda przestrzeń ma na uwadze mieszkańców i środowisko tropikalne.

Księgarnia, Galeria Handlowa

Jiuwu Culture City , Shenyang

Księgarnia, Galeria Handlowa Zadaniem Jato Design było przekształcenie tradycyjnej księgarni w dynamiczną, wielofunkcyjną przestrzeń - aby była nie tylko centrum handlowym, ale także kulturalnym centrum wydarzeń inspirowanych książkami i nie tylko. Centrum to przestrzeń „bohatera”, w której goście przenoszą się do jaśniejszego, wykończonego drewnem otoczenia, wzbogaconego o dramatyczne projekty. Kokony przypominające latarnie zwisają z sufitu, a klatki schodowe służą jako pomieszczenia ogólnodostępne, które zachęcają odwiedzających do pozostania i czytania podczas siedzenia na schodach.

Wystrój Hotelu

Stories Container

Wystrój Hotelu Kontener przewozi ładunki na miejsca. Hotel zapewnia miejsca odpoczynku dla podróżnych. Łączy ich przejściowe miejsce spoczynku. Dlatego jako pojęcie hotelu używaj „kontenera”. Hotel to nie tylko miejsce wypoczynku, ale także przestrzeń z osobowością. Każdy pokój ma swój własny wyraz i osobowość. Dlatego stwórz osiem różnych zestawów: Indulge, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey i Ballerina. Stajnia to nie tylko miejsce spoczynku, ale także stacja zaopatrzeniowa twojego ducha.

Projektowanie Wnętrz Biurowych

Yuli Design Studio

Projektowanie Wnętrz Biurowych Na ulicach zawsze jest zbyt wiele niechlujnych tablic informacyjnych w kierunkach pionowych, poziomych i bocznych, które blokują prawdziwe oblicze architektoniczne. Zachęca to do rozważenia, jak na nowo zdefiniować tablice informacyjne, aby ulepszyć i ulepszyć efekty, jakie przynoszą takie artykuły dekoracyjne do zastosowań zewnętrznych. Punktem projektowania wnętrz jest zdekomponowanie poprzedniego układu. Wprowadzono naturalne oświetlenie. Loft jest zbudowany przez podwyższoną przestrzeń. Miejsce, w którym były schody, zostało zmienione. Zmiana lokalizacji schodów skraca czas ruchów pionowych. Stwarza to nową możliwość wyjścia poza stare ograniczenia.

Salon Fryzjerski

Taipei Eros

Salon Fryzjerski Salony fryzjerskie oparte są na geometrii kolorów czerni, bieli i szarości. Gesty strzyżenia włosów przekładają się na masowanie rzeźbiarskich jednostek. Trójkątny motyw kształtuje funkcjonalne kostki i płaszczyzny od sufitu po podłogi poprzez układanie w stos, cięcie i szycie. Listwy świetlne osadzone w liniach podziału przyczyniają się do powstania licznych pasów oświetleniowych, służąc jako oświetlenie uzupełniające przy rozwiązaniu problemu obniżonego sufitu. Rozciągają się i meandrują wraz z odbiciem dużego lustra, swobodnie poruszając się między płaszczyznami i trójwymiarowością.

Prywatny Ogród

Ryad

Prywatny Ogród Wyzwanie polegało na modernizacji starego wiejskiego domu i przekształceniu go w krainę ciszy i spokoju, kompleksowo działającą zarówno w zakresie architektonicznym, jak i krajobrazowym. Odnowiono elewację, wykonano prace budowlane na chodnikach, zbudowano basen pływacki i mury oporowe, tworząc nową kuźnię żelaza dla łuków, ścian i ogrodzeń. Kompleksowo zajmowano się również ogrodnictwem, nawadnianiem i zbiornikiem, a także oświetleniem, meblami i dodatkami.