Magazyn Design
Magazyn Design
Luksusowe Meble

Pet Home Collection

Luksusowe Meble Pet Home Collection to meble dla zwierząt, które powstały po uważnej obserwacji zachowania czworonożnych przyjaciół w środowisku domowym. Pojęcie designu to ergonomia i piękno, gdzie dobre samopoczucie oznacza równowagę, jaką zwierzę odnajduje we własnej przestrzeni w środowisku domowym, a design ma służyć jako kultura życia w towarzystwie zwierząt domowych. Staranny dobór materiałów podkreśla kształty i cechy każdego mebla. Przedmioty te, posiadając autonomię piękna i funkcji, zaspokajają instynkty zwierząt i potrzeby estetyczne środowiska domowego.

Transporter Dla Zwierząt

Pawspal

Transporter Dla Zwierząt Nosidełko Pawspal pozwoli zaoszczędzić energię i pomóc właścicielowi zwierzaka w szybkiej dostawie. Dla koncepcji projektowej Pawspal transporter dla zwierząt inspirowany promem kosmicznym, którym mogą zabrać swoje urocze zwierzaki w dowolne miejsce. A jeśli mają jeszcze jednego zwierzaka, mogą umieścić kolejnego na górze i dołączyć do kółek na dole, aby ciągnąć nosidełka. Poza tym Pawspal zaprojektował z wewnętrznym wentylatorem wentylacyjnym, aby był wygodny dla zwierząt i łatwy do ładowania przez USB C.

Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust

Xtreme Lip-Shaper® System

Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust Xtreme Lip-Shaper® System to pierwsze na świecie klinicznie sprawdzone bezpieczne urządzenie kosmetyczne do użytku domowego w celu powiększania ust. Używa chińskiej metody „bańki” sprzed 3500 lat - innymi słowy ssania - w połączeniu z zaawansowaną technologią modelowania ust do natychmiastowego konturowania i powiększania ust. Projekt tworzy zapierającą dech w piersiach pojedynczą i podwójnie płatkową dolną wargę, podobnie jak Angelina Jolie. Użytkownicy mogą oddzielnie uwydatniać górną lub dolną wargę. Konstrukcja jest również zbudowana w celu podniesienia łuków łuku Kupidyna, wypełnienia dołów wargowych, aby unieść kąciki starzejących się ust. Odpowiedni dla obu płci.

Kostki Cukrowe

Two spoons of sugar

Kostki Cukrowe Herbata czy picie kawy to nie tylko ugaszenie pragnienia. Jest to ceremonia oddawania się i dzielenia. Dodanie cukru do kawy lub herbaty może być tak proste, jak pamiętasz cyfry rzymskie! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednej łyżki cukru, czy dwóch lub trzech, wystarczy wybrać jedną z trzech cyfr wykonanych z cukru i wrzucić ją do gorącego / zimnego napoju. Wystarczy jedno działanie i Twój cel zostanie rozwiązany. Bez łyżki, bez pomiaru, to takie proste.

Toaleta Dla Psów

PoLoo

Toaleta Dla Psów PoLoo to automatyczna toaleta, która pomaga psom w spokojnym kupowaniu, nawet gdy na zewnątrz jest kiepska pogoda. Latem 2008 roku, podczas wakacji pod żaglami z trzema rodzinnymi psami, wykwalifikowana żeglarz Eliana Reggiori opracowała łódkę PoLoo. Wraz ze swoją przyjaciółką Adnan Al Maleh zaprojektowała coś, co nie tylko poprawi jakość życia psom, ale także poprawi jakość życia tych właścicieli, którzy są w podeszłym wieku lub niepełnosprawni i nie mogą wyjść z domu w okresie zimowym. Jest automatyczny, nie pachnie i jest łatwy w użyciu, do przenoszenia, do czyszczenia i idealny dla osób mieszkających w mieszkaniach, dla właścicieli kamperów i łodzi, hoteli i kurortów.

Birdhouse

Domik Ptashki

Birdhouse Ze względu na monotonny tryb życia i brak trwałej interakcji z Naturą, człowiek żyje w stanie ciągłego załamania i wewnętrznego niezadowolenia, co nie pozwala mu w pełni cieszyć się życiem. Można to naprawić, poszerzając granice percepcji i zdobywając nowe doświadczenie interakcji człowiek-natura. Dlaczego ptaki? Ich śpiew pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne człowieka, ptaki także chronią środowisko przed szkodnikami. Projekt Domik Ptashki to okazja do stworzenia pomocnego sąsiedztwa i spróbowania roli ornitologa poprzez obserwację i opiekę nad ptakami.