Magazyn Design
Magazyn Design
Odłączane Urządzenie Edukacyjne

Unite 401

Odłączane Urządzenie Edukacyjne Unite 401: idealny duet dla edukacji. Porozmawiajmy o pracy zespołowej. Dzięki niezwykle wszechstronnej konstrukcji 2 w 1 Unite 401 jest idealnym urządzeniem studenckim do współpracy w środowiskach uczenia się. Połączenie tabletu i notebooka zapewnia najpotężniejsze rozwiązanie mobilne dla edukacji, wspierane przez bezpieczny projekt mgseries w najkorzystniejszej cenie.

Lampa

Capsule Lamp

Lampa Lampa została początkowo zaprojektowana dla marki odzieży dziecięcej. Inspiracja pochodzi z zabawek w kapsułkach, które dzieci dostają z automatów sprzedających zwykle w sklepach. Spoglądając w górę na lampę, można zobaczyć kilka kolorowych zabawek w kapsułkach, z których każda niesie życzenie i zachwyt budzący młodzieńczą duszę. Liczbę kapsułek można regulować, a zawartość zmieniać według własnego uznania. Od codziennych drobiazgów po specjalne dekoracje, każdy przedmiot, który wkładasz do kapsuł, staje się własną, niepowtarzalną narracją, krystalizując w ten sposób twoje życie i stan umysłu w określonym czasie.

Dywan

Folded Tones

Dywan Dywany są z natury płaskie, celem było zakwestionowanie tego prostego faktu. Złudzenie trójwymiarowości uzyskuje się za pomocą zaledwie trzech kolorów. Różnorodność odcieni i głębi dywanu zależy od szerokości i gęstości pasów, a nie od dużej palety kolorów, które mogą przeszkadzać w określonej przestrzeni, umożliwiając tym samym elastyczne użytkowanie. Z góry lub z daleka dywan przypomina złożony prześcieradło. Jednak siedząc lub leżąc na nim, złudzenie fałd może nie być zauważalne. Doprowadziło to do użycia prostych, powtarzalnych linii, które można oglądać z bliska jako abstrakcyjny wzór.

Paravent

Positive and Negative

Paravent To produkt, który jednocześnie pełni funkcję i piękno, doprawiony nutą kultury i korzeni. Paravant „pozytywny i negatywny” działa jak regulowana i mobilna bariera prywatności, która nie wystaje ani nie zakłóca przestrzeni. Motyw islamski daje efekt przypominający koronkę, który jest odejmowany i odwrotnie od materiału Corian / Resin. Podobnie jak w przypadku yin yang, zawsze jest trochę dobra w złym i zawsze trochę zła w dobrym. Kiedy słońce zachodzi na „pozytywne i negatywne”, jest to naprawdę jego świetny moment, a geometryczne cienie malują pomieszczenie.

Miejski Elektryczny Trike

Lecomotion

Miejski Elektryczny Trike Przyjazny dla środowiska i innowacyjny, LECOMOTION E-trike to trójkołowiec ze wspomaganiem elektrycznym, który został zainspirowany zagnieżdżonymi wózkami sklepowymi. E-wózki LECOMOTION zostały zaprojektowane do pracy jako część miejskiego systemu rowerów publicznych. Zaprojektowane również, aby zagnieżdżać się w jednej linii w celu kompaktowego przechowywania i ułatwienia zbierania i przenoszenia wielu produktów jednocześnie za pomocą wahliwych tylnych drzwi i wyjmowanej korby. Zapewniona jest pomoc w pedałowaniu. Możesz go używać jak normalnego roweru, z baterią wspomagającą lub bez. Ładunek umożliwiał również przewóz 2 dzieci lub jednej osoby dorosłej.

Niszczarka Papieru

HandiShred

Niszczarka Papieru HandiShred to przenośna ręczna niszczarka papieru nie wymagająca zewnętrznego źródła zasilania. Został zaprojektowany jako mały i schludny, dzięki czemu można go umieścić na biurku, w szufladzie lub teczce, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp i zniszczyć ważny dokument w dowolnym miejscu i czasie. Ta poręczna niszczarka doskonale sprawdza się w niszczeniu wszelkich dokumentów lub rachunków, aby zapewnić, że prywatne, poufne i wszelkie dane osobowe są zawsze bezpieczne.