Magazyn Design
Magazyn Design
Kontrola Dostępu Do Rozpoznawania Twarzy 3D

Ezalor

Kontrola Dostępu Do Rozpoznawania Twarzy 3D Poznaj system kontroli dostępu do wielu czujników i kamer, Ezalor. Algorytmy i obliczenia lokalne są zaprojektowane z myślą o prywatności. Technologia przeciwdziałania spoofingowi na poziomie finansowym zapobiega stosowaniu fałszywych masek na twarz. Miękkie odblaskowe oświetlenie zapewnia komfort. Użytkownicy w mgnieniu oka mają łatwy dostęp do ulubionych miejsc. Jego uwierzytelnianie bezdotykowe zapewnia higienę.

Kolekcja Mebli

Phan

Kolekcja Mebli Kolekcja Phan jest inspirowana pojemnikiem Phan, który jest tajską kulturą kontenerową. Projektant wykorzystuje konstrukcję pojemników Phan do wykonania konstrukcji mebla nadającej mu wytrzymałość. Zaprojektuj formę i detale, aby był nowoczesny i prosty. Projektant wykorzystał technologię cięcia laserowego i połączenie zaginarki z drewnem CNC do wykonania złożonego i niepowtarzalnego detalu, który różni się od innych. Powierzchnia została wykończona systemem malowania proszkowego, dzięki czemu konstrukcja pozostaje długa, mocna, ale lekka.

Składany Taboret

Tatamu

Składany Taboret Do 2050 r. Dwie trzecie populacji Ziemi będzie mieszkać w miastach. Główną ambicją Tatamu jest dostarczanie elastycznych mebli osobom o ograniczonej przestrzeni, w tym często przemieszczającym się. Celem jest stworzenie intuicyjnego mebla, który łączy solidność z ultracienkim kształtem. Do rozłożenia stołka wystarczy jeden ruch obrotowy. Podczas gdy wszystkie zawiasy są wykonane z wytrzymałej tkaniny, dzięki czemu są lekkie, drewniane boki zapewniają stabilność. Po przyłożeniu nacisku stołek tylko staje się silniejszy, ponieważ jego elementy blokują się razem, dzięki unikalnemu mechanizmowi i geometrii.

Krzesło

Haleiwa

Krzesło Haleiwa wplata ekologiczne rattany w zamaszyste krzywe i rzuca wyraźną sylwetkę. Naturalne materiały są hołdem dla rzemieślniczej tradycji Filipin, przerobionej na dzisiejsze czasy. W połączeniu lub jako element wyrazu, wszechstronność projektu sprawia, że krzesło dostosowuje się do różnych stylów. Tworząc równowagę między formą a funkcją, wdziękiem i siłą, architekturą i designem, Haleiwa jest tak samo wygodna, jak piękna.

Lampa Robocza

Pluto

Lampa Robocza Pluton skupia się mocno na stylu. Jego kompaktowy, aerodynamiczny cylinder jest otoczony eleganckim uchwytem umieszczonym nad kątową podstawą statywu, co ułatwia precyzyjne ustawianie dzięki miękkiemu, ale skupionemu światłu. Jego forma została zainspirowana teleskopami, ale zamiast tego stara się skupić na Ziemi zamiast gwiazd. Wykonany w technologii druku 3D z tworzyw sztucznych na bazie kukurydzy, jest wyjątkowy nie tylko ze względu na zastosowanie drukarek 3D w sposób przemysłowy, ale także przyjazny dla środowiska.

Lampa

Mobius

Lampa Pierścień Mobius jest inspiracją przy projektowaniu lamp Mobius. Jeden pasek lampy może mieć dwie powierzchnie cieniowe (tj. Powierzchnię dwustronną), awers i rewers, co pozwoli zaspokoić całościowe zapotrzebowanie na oświetlenie. Jej wyjątkowy i prosty kształt zawiera tajemnicze matematyczne piękno. W związku z tym do życia domowego zostanie przywrócone bardziej rytmiczne piękno.