Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Odzieży

Sidharth kumar

Projektowanie Odzieży NS GAIA to współczesna marka odzieży damskiej pochodząca z New Delhi, która jest bogata w unikalne projekty i techniki tkanin. Marka jest wielkim orędownikiem świadomej produkcji i wszystkiego, co dotyczy kolarstwa i recyklingu. Znaczenie tego czynnika jest odzwierciedlone w nazewnictwie filarów, „N” i „S” w NS GAIA, oznaczających naturę i zrównoważony rozwój. Podejście NS GAIA to „mniej znaczy więcej”. Etykieta odgrywa aktywną rolę w powolnym ruchu modowym, zapewniając minimalny wpływ na środowisko.

Kolczyki

Van Gogh

Kolczyki Kolczyki inspirowane drzewem migdałowym w kwiatach namalowanym przez Van Gogha. Delikatność gałęzi odtwarzają delikatne łańcuchy typu Cartier, które, podobnie jak gałęzie, kołyszą się na wietrze. Różne odcienie różnych kamieni szlachetnych, od prawie białego do bardziej intensywnego różu, reprezentują odcienie kwiatów. Skupisko kwitnących kwiatów jest reprezentowane różnymi żetonami. Wykonane z 18-karatowego złota, różowych diamentów, morganitów, różowych szafirów i różowych turmalinów. Polerowane i teksturowane wykończenie. Niezwykle lekkie i doskonale dopasowane. To nadejście wiosny w formie klejnotu.

Torebki

Qwerty Elemental

Torebki Podobnie jak ewolucja projektowania maszyn do pisania pokazuje transformację od wysoce złożonej formy wizualnej do prostej geometrycznej formy o wyraźnych liniach, elementarna Qwerty jest ucieleśnieniem siły, symetrii i prostoty. Konstruktywne elementy stalowe wykonane przez różnych rzemieślników są charakterystyczną cechą wizualną produktu, która nadaje torebce architektoniczny wygląd. Istotną cechą charakterystyczną torby są dwa klucze maszyny do pisania, które są samodzielnie wykonane i zmontowane przez samą projektantkę.

Kolekcja Odzieży Damskiej

Macaroni Club

Kolekcja Odzieży Damskiej Kolekcja Macaroni Club jest inspirowana makaronami z połowy XVIII wieku, łącząc je z dzisiejszymi ludźmi uzależnionymi od logo. Makaron był określeniem dla mężczyzn, którzy przekroczyli zwykłe granice mody w Londynie. Byli manią logo XVIII wieku. Ta kolekcja ma na celu ukazanie potęgi logo od przeszłości do teraźniejszości i sama tworzy Macaroni Club jako markę. Detale projektowe są inspirowane kostiumami Macaroni z 1770 roku i aktualnym trendem w modzie z ekstremalnymi objętościami i długością.

Czasomierz

Argo

Czasomierz Argo by Gravithin to zegarek, którego design inspirowany jest sekstantem. Posiada grawerowaną podwójną tarczę, dostępną w dwóch odcieniach, Deep Blue i Black Sea, na cześć mitycznych przygód statku Argo. Jego serce bije dzięki szwajcarskiemu mechanizmowi kwarcowemu Ronda 705, a szafirowe szkło i mocna szczotkowana stal 316L zapewniają jeszcze większą odporność. Jest również wodoodporny do 5ATM. Zegarek jest dostępny w trzech różnych kolorach obudowy (złoty, srebrny i czarny), dwóch odcieniach tarczy (Deep Blue i Black Sea) oraz sześciu modelach pasków wykonanych z dwóch różnych materiałów.

Kolekcja Odzieży Damskiej

Hybrid Beauty

Kolekcja Odzieży Damskiej Projekt kolekcji Hybrid Beauty zakłada wykorzystanie bystrości jako mechanizmu przetrwania. Założonymi uroczymi elementami są wstążki, falbany i kwiaty, które zostały przerobione za pomocą tradycyjnych technik modowania i mody. To odtwarza stare techniki couture do nowoczesnej hybrydy, która jest romantyczna, mroczna, ale także wieczna. Cały proces projektowania Hybrid Beauty promuje zrównoważony rozwój w celu tworzenia ponadczasowych projektów.