Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria

Angels OR Demons

Biżuteria Jesteśmy świadkami nieustannej walki dobra ze złem, ciemności i światła, dnia i nocy, chaosu i porządku, wojny i pokoju, bohatera i złoczyńcy każdego dnia. Niezależnie od wyznania czy narodowości, opowiadano nam historię naszych stałych towarzyszy: anioła siedzącego na naszym prawym ramieniu i demona po lewej, anioł namawia nas do czynienia dobra i rejestruje nasze dobre uczynki. czynić zło i zapisywać nasze złe uczynki. Anioł jest metaforą naszego „superego”, a diabeł „Id” i ciągłej walki między sumieniem a nieświadomością.

Biżuteria

Poseidon

Biżuteria Biżuteria, którą projektuję, wyraża moje uczucia. Reprezentuje mnie jako artystę, projektanta, a także jako osobę. Spust do stworzenia Poseidona został ustawiony w najciemniejszych godzinach mojego życia, kiedy czułam się wystraszona, bezbronna i potrzebująca ochrony. Przede wszystkim zaprojektowałem tę kolekcję do samoobrony. Chociaż pojęcie to zanikło w całym projekcie, nadal istnieje. Poseidon (bóg morza i „Earth-Shaker”, trzęsienia ziemi w mitologii greckiej) to moja pierwsza oficjalna kolekcja skierowana do silnych kobiet, mająca na celu dać noszącemu poczucie siły i pewności siebie.

Biżuteria

odyssey

Biżuteria Podstawowa idea odyseji przez monomer polega na pokryciu obszernych, geometrycznych kształtów wzorzystą skórą. Stąd rozwija się gra jasności i zniekształcenia, przejrzystości i ukrywania. Wszystkie geometryczne kształty i wzory można dowolnie łączyć, urozmaicać i uzupełniać dodatkami. Ten fascynujący, prosty pomysł pozwala na stworzenie niemal niewyczerpanej gamy projektów, doskonale współgrających z możliwościami, jakie daje szybkie prototypowanie (druk 3D), ponieważ każdy klient może wyprodukować całkowicie indywidualny i niepowtarzalny przedmiot (odwiedź: www.monomer. eu-shop).

Tkanina Dotykowa

Textile Braille

Tkanina Dotykowa Przemysłowa uniwersalna myśl tekstylna żakardowa jako tłumacz dla niewidomych. Materiał ten może być czytany przez osoby dobrze widzące i jest przeznaczony dla osób niewidomych, które zaczynają tracić wzrok lub mają problemy ze wzrokiem; aby nauczyć się systemu Braille'a z przyjaznym i powszechnym materiałem: tkaniną. Zawiera alfabet, cyfry i znaki interpunkcyjne. Żadne kolory nie są dodawane. Jest to produkt w skali szarości z zasadą braku percepcji światła. To projekt o znaczeniu społecznym i wykraczający poza komercyjne tekstylia.

Okulary

Mykita Mylon, Basky

Okulary Kolekcja MYKITA MYLON jest wykonana z lekkiego poliamidu o wyjątkowej indywidualnej regulacji. Ten specjalny materiał jest tworzony warstwa po warstwie dzięki technice Selective Laser Sintering (SLS). Dzięki reinterpretacji tradycyjnego okrągłego i owalnego okrągłego kształtu okularów panto, który był modny w latach trzydziestych XX wieku, model BASKY nadaje nowe oblicze tej kolekcji okularów, która została pierwotnie zaprojektowana do użytku w sporcie.

Zegarek

Ring Watch

Zegarek Zegarek pierścieniowy stanowi maksymalne uproszczenie tradycyjnego zegarka naręcznego poprzez eliminację cyfr i wskazówek na korzyść dwóch pierścieni. Ten minimalistyczny design zapewnia zarówno czysty, jak i prosty wygląd, który doskonale łączy się z przyciągającą wzrok estetyką zegarka. Jego charakterystyczna korona nadal zapewnia skuteczny sposób na zmianę godziny, a ukryty ekran e-ink prezentuje żywe paski kolorów o wyjątkowej rozdzielczości, ostatecznie zachowując analogowy aspekt, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność baterii.