Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Dla Koreańskiej Zdrowej Żywności

Darin

Opakowanie Dla Koreańskiej Zdrowej Żywności Darin został zaprojektowany, aby uwolnić współczesnych ludzi od niechęci do tradycyjnych koreańskich produktów ze zdrową żywnością w społeczeństwie zmęczenia, oferując prostą, graficzną przejrzystość w dostarczaniu paczek dla wrażliwości współczesnych ludzi, w przeciwieństwie do nie zaprojektowanych obrazów, które były używane przez tradycyjne koreańskie sklepy ze zdrową żywnością . Wszystkie projekty wykonane są z motywów krążenia, wizualizując cel, jakim jest zapewnienie witalności i zdrowia zmęczonym po dwudziestce i trzydziestce.

Kolekcja Odzieży Damskiej

Utopia

Kolekcja Odzieży Damskiej W tej kolekcji Yina Hwang inspirowała się głównie kształtami, które są symetryczne i asymetryczne z domieszką undergroundowej kultury muzycznej. Jest kuratorem tej kolekcji, opierając się na jej decydującym momencie samodzielności, aby stworzyć kolekcję funkcjonalnej, a jednocześnie abstrakcyjnej odzieży i akcesoriów, które uosabiają historię jej doświadczeń. Każdy nadruk i materiał w projekcie są oryginalne, a jako podstawę materiałów użyła głównie skóry PU, satyny, Power Mash i Spandex.

Kolekcja Mebli

Phan

Kolekcja Mebli Kolekcja Phan jest inspirowana pojemnikiem Phan, który jest tajską kulturą kontenerową. Projektant wykorzystuje konstrukcję pojemników Phan do wykonania konstrukcji mebla nadającej mu wytrzymałość. Zaprojektuj formę i detale, aby był nowoczesny i prosty. Projektant wykorzystał technologię cięcia laserowego i połączenie zaginarki z drewnem CNC do wykonania złożonego i niepowtarzalnego detalu, który różni się od innych. Powierzchnia została wykończona systemem malowania proszkowego, dzięki czemu konstrukcja pozostaje długa, mocna, ale lekka.

Wózek Inwalidzki

Ancer Dynamic

Wózek Inwalidzki Ancer, jako odleżyna zapobiegająca powstawaniu wózka inwalidzkiego, stawia nie tylko na płynność jego ruchów, ale także komfort pacjenta, zwłaszcza tych, którzy korzystają z niego przez dłuższy czas. Innowacyjny projekt wraz z dynamiczną poduszką powietrzną wbudowaną w siedzisko i obrotową rączką odróżnia go od zwykłego wózka inwalidzkiego. Dzięki dużym wysiłkom projekt wózka inwalidzkiego został ukończony i okazał się skuteczny w zapobieganiu odleżynom. Rozwiązanie i zasady projektowania opierają się na wynikach zebranych od użytkowników wózków inwalidzkich, co prowadzi do autentycznego doświadczenia użytkownika.

Animacja 3D

Alignment to Air

Animacja 3D Jeśli chodzi o animację kreatywnego listu, Jin zaczął od alfabetu A. A jeśli chodzi o etap koncepcyjny, starał się dostrzec bardziej żywiołowe nastroje odzwierciedlające jego filozofię, która jest dość aktywna, ale jednocześnie organizująca. Po drodze wymyślił sprzeczne słowa, które całkowicie reprezentowały jego pomysł w pewnym sensie, takim jak wyrównanie do powietrza, które jest tytułem tego projektu. Mając to na uwadze, animacja przedstawia bardziej precyzyjne i delikatne momenty na pierwszym słowie. Z drugiej strony kończy się to raczej elastyczną i luźną atmosferą, która zamanifestuje ostatnią literę.

Projektowanie Stron Internetowych I Ux

Si Me Quiero

Projektowanie Stron Internetowych I Ux Witryna Sí, Me Quiero to przestrzeń, która pomaga być sobą. Aby zrealizować projekt, należało przeprowadzić wywiady i zbadać kontekst społeczny i kulturowy kobiet; jej projekcja w społeczeństwie i na siebie. Stwierdzono, że sieć będzie towarzyszeniem i będzie prowadzona z podejściem pomagającym kochać siebie. W projekcie odbija się prostota neutralnymi tonami i kontrastami czerwieni, aby zwrócić uwagę na określone działania, kolory marki książki wydanej przez klienta. Inspiracją była sztuka konstruktywizmu.