Magazyn Design
Magazyn Design
Żyrandol

Lory Duck

Żyrandol Kaczor Lory został zaprojektowany jako system zawieszenia złożony z modułów wykonanych z mosiądzu i szkła epoksydowego, z których każdy przypomina kaczkę płynącą bez wysiłku w chłodnych wodach. Moduły oferują również konfigurowalność; za pomocą dotyku można je ustawić w dowolnym kierunku i zawiesić na dowolnej wysokości. Podstawowy kształt lampy narodził się stosunkowo szybko. Potrzebował jednak miesięcy badań i rozwoju z niezliczonymi prototypami, aby uzyskać idealną równowagę i najlepszy wygląd pod każdym możliwym kątem.

Kolekcja Odzieży Damskiej

Hybrid Beauty

Kolekcja Odzieży Damskiej Projekt kolekcji Hybrid Beauty zakłada wykorzystanie bystrości jako mechanizmu przetrwania. Założonymi uroczymi elementami są wstążki, falbany i kwiaty, które zostały przerobione za pomocą tradycyjnych technik modowania i mody. To odtwarza stare techniki couture do nowoczesnej hybrydy, która jest romantyczna, mroczna, ale także wieczna. Cały proces projektowania Hybrid Beauty promuje zrównoważony rozwój w celu tworzenia ponadczasowych projektów.

Light Portal Future Rail City

Light Portal

Light Portal Future Rail City Light Portal to plan generalny Yibin Highspeed Rail City. Reforma stylu życia poleca wszystkim w każdym wieku przez cały rok. Obok stacji szybkiej kolei Yibin, która działa od czerwca 2019 r., Yibin Greenland Center składa się z 160-metrowych wież wielofunkcyjnych Twin Towers, które integrują architekturę i naturę z kilometrowym bulwarem krajobrazowym. Yibin ma historię od ponad 4000 lat, gromadząc mądrość i kulturę, tak jak osad w rzece oznaczał rozwój Yibin. Bliźniacze wieże służą jako lekki portal, który kieruje odwiedzających, a także jako punkt orientacyjny dla zgromadzenia mieszkańców.

Gabinet Stomatologiczny

Clinique ii

Gabinet Stomatologiczny Clinique ii to prywatna klinika ortodontyczna dla lidera opinii i luminarza, który stosuje i bada najbardziej zaawansowane techniki i materiały w swojej dyscyplinie. Architekci wyobrazili sobie koncepcję implantu opartą na typowym ortodontycznym zastosowaniu wysoce precyzyjnych urządzeń medycznych jako zasadę projektowania całej przestrzeni. Wewnętrzne powierzchnie ścian i mebli płynnie łączą się w białą skorupę z odrobiną żółtego corianu, w którą wszczepiono najnowocześniejszą technologię medyczną.

Super Siedziba Megalopolis X Shenzhen

Megalopolis X

Super Siedziba Megalopolis X Shenzhen Megalopolis X będzie nowym centrum w sercu obszaru wielkiej zatoki, w pobliżu granicy między Hongkongiem a Shenzhen. Plan generalny integruje architekturę z sieciami pieszych, parkami i przestrzeniami publicznymi. Planowane są naziemne i podziemne sieci transportowe poprzez maksymalizację łączności w mieście. Podziemna zrównoważona sieć infrastruktury zapewni bezproblemowe systemy lokalnego chłodzenia i automatycznego przetwarzania odpadów. Celem jest ustanowienie kreatywnych ram planu generalnego, w jaki sposób miasta będą projektowane w przyszłości.

Wieszak Na Motyle

Butterfly

Wieszak Na Motyle Wieszak na motyle zawdzięcza swoją nazwę podobieństwu do kształtu latającego motyla. To minimalistyczne meble, które dzięki konstrukcji rozdzielonych elementów można w wygodny sposób zmontować, a użytkownicy mogą szybko złożyć wieszak gołymi rękami. Kiedy konieczne jest przeniesienie, wygodnie jest transportować po demontażu. Instalacja wymaga tylko dwóch kroków: 1. ułóż obie ramki razem, aby utworzyć znak X; i spraw, aby ramki w kształcie rombu z każdej strony zachodziły na siebie. 2. Wsunąć drewniany kawałek przez zachodzące na siebie romby po obu stronach, aby przytrzymać ramy