Magazyn Design
Magazyn Design
Uznanie Sztuki

The Kala Foundation

Uznanie Sztuki Rynek indyjskich obrazów istnieje od dawna, ale zainteresowanie sztuką indyjską w Stanach Zjednoczonych jest opóźnione. Aby przybliżyć wiedzę na temat różnych stylów indyjskich obrazów ludowych, powstała Fundacja Kala jako nowa platforma prezentowania obrazów i zwiększania ich dostępności na rynku międzynarodowym. Fundacja składa się ze strony internetowej, aplikacji mobilnej, wystawy z książkami redakcyjnymi i produktów, które pomagają wypełnić lukę i połączyć te obrazy z większą publicznością.

Oświetlenie

Mondrian

Oświetlenie Lampa wisząca Mondrian dociera do emocji poprzez kolory, objętość i kształty. Nazwa prowadzi do jego inspiracji, malarza Mondriana. To lampa wisząca o prostokątnym kształcie w osi poziomej zbudowana z kilku warstw kolorowego akrylu. Lampa ma cztery różne widoki, wykorzystujące interakcję i harmonię stworzoną przez sześć kolorów użytych w tej kompozycji, gdzie kształt zostaje przerwany białą linią i żółtą warstwą. Mondrian emituje światło zarówno w górę, jak i w dół, tworząc rozproszone, nieinwazyjne oświetlenie, regulowane za pomocą ściemnianego bezprzewodowego pilota.

Hantle Handgripper

Dbgripper

Hantle Handgripper Jest to bezpieczne i dobre trzymanie narzędzi fitness dla wszystkich grup wiekowych. Miękka w dotyku powłoka na powierzchni, zapewniająca jedwabisty dotyk. Wykonane w 100% z nadającego się do recyklingu silikonu ze specjalną formułą materiału, która zapewnia 6 różnych poziomów twardości, o różnych rozmiarach i wadze, zapewnia opcjonalny trening siły chwytu. Chwytak ręczny może również pasować do zaokrąglonego nacięcia po obu stronach hantli, dodając mu wagi do treningu mięśni ramion do 60 rodzajów różnych kombinacji siły. Przyciągające wzrok kolory od jasnego do ciemnego, wskazują siłę i wagę od jasnego do ciężkiego.

Wazon

Canyon

Wazon Ręcznie wykonany wazon został wyprodukowany z 400 kawałków precyzyjnie wycinanej laserowo blachy o różnej grubości, układanej warstwa po warstwie i zespawanej kawałek po kawałku, demonstrując artystyczną rzeźbę wazonu, przedstawioną w szczegółowym wzorze kanionu. Warstwy ułożonego na sobie metalu pokazują teksturę sekcji kanionu, zwiększając również scenariusze z różnym otoczeniem, tworząc nieregularnie zmieniające się naturalne efekty tekstur.

Krzesło

Stool Glavy Roda

Krzesło Stołek Glavy Roda ucieleśnia cechy charakterystyczne dla Głowy Rodziny: uczciwość, organizację i samodyscyplinę. Kąty proste, kształt koła i prostokąta w połączeniu z elementami zdobniczymi wspierają połączenie przeszłości z teraźniejszością, czyniąc z krzesła przedmiot ponadczasowy. Krzesło wykonane jest z drewna z zastosowaniem ekologicznych powłok i może być pomalowane na dowolny kolor. Stołek Glavy Roda naturalnie wpasuje się w każde wnętrze biura, hotelu czy prywatnego domu.

Nagroda

Nagrada

Nagroda Ten projekt ma przyczynić się do normalizacji życia podczas samoizolacji i stworzyć specjalną nagrodę dla zwycięzców turniejów online. Projekt nagrody reprezentuje transformację pionka w damę, jako wyraz uznania dla postępu gracza w szachach. Nagroda składa się z dwóch płaskich figurek, hetmana i pionka, które są wstawiane w siebie dzięki wąskim otworom tworzącym jedną miseczkę. Projekt nagrody jest trwały dzięki stali nierdzewnej i jest wygodny do transportu do zwycięzcy pocztą.