Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Sankao

Stolik Kawowy Stolik kawowy Sankao, po japońsku „trzy twarze”, to elegancki mebel, który ma stać się ważnym charakterem każdej nowoczesnej przestrzeni salonu. Sankao opiera się na koncepcji ewolucyjnej, która rośnie i rozwija się jako żywa istota. Wybór materiału mógł dotyczyć jedynie litego drewna pochodzącego ze zrównoważonych plantacji. Stolik kawowy Sankao w równym stopniu łączy najwyższą technologię produkcji z tradycyjnym rzemiosłem, dzięki czemu każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Sankao jest dostępne w różnych gatunkach litego drewna, takich jak Iroko, dąb czy jesion.

Słuchawki Douszne Tws

PaMu Nano

Słuchawki Douszne Tws PaMu Nano opracowuje „niewidoczne w uchu” wkładki douszne dostosowane do młodych użytkowników i odpowiednie do większej liczby scenariuszy. Projekt opiera się na optymalizacji danych dotyczących uszu ponad 5000 użytkowników, a ostatecznie zapewnia, że większość uszu będzie wygodna podczas ich noszenia, nawet podczas leżenia na boku. Powierzchnia etui ładującego wykorzystuje specjalną elastyczną szmatkę, aby ukryć lampkę kontrolną dzięki zintegrowanej technologii pakowania. Ssanie magnetyczne ułatwia obsługę. BT5.0 upraszcza obsługę, utrzymując szybkie i stabilne połączenie, a kodek aptX zapewnia wyższą jakość dźwięku. Wodoodporność IPX6.

Słuchawki Douszne Tws

PaMu Quiet ANC

Słuchawki Douszne Tws PaMu Quiet ANC to zestaw prawdziwych bezprzewodowych słuchawek z aktywną redukcją szumów, które mogą skutecznie rozwiązać istniejące problemy z hałasem. Zasilany przez podwójny flagowy Bluetooth Qualcomm i niezależny cyfrowy chipset z aktywną redukcją szumów, całkowite tłumienie PaMu Quiet ANC może osiągnąć 40 dB, co może skutecznie zmniejszyć szkody spowodowane przez hałas. Użytkownicy mogą przełączać się między funkcją pass-through a aktywną redukcją szumów zgodnie z różnymi scenariuszami, zarówno w życiu codziennym, jak i przy okazji biznesowych.

Jednostka Oświetleniowa

Khepri

Jednostka Oświetleniowa Khepri to lampa podłogowa, a także lampa wisząca zaprojektowana w oparciu o starożytnych Egipcjan Khepri, skarabeusza boga wschodów porannego słońca i odrodzenia. Wystarczy dotknąć Khepri i zapali się światło. Od ciemności do światła, jak zawsze wierzyli starożytni Egipcjanie. Opracowany na podstawie ewolucji egipskiego skarabeusza, Khepri jest wyposażony w ściemnianą diodę LED, która jest regulowana za pomocą przełącznika z czujnikiem dotykowym, który zapewnia trzy ustawienia jasności dotykiem.

Tożsamość, Branding

Merlon Pub

Tożsamość, Branding Projekt Pubu Merlon reprezentuje cały branding i projekt tożsamości nowego obiektu gastronomicznego w Tvrda w Osijeku, starym barokowym centrum miasta, zbudowanym w XVIII wieku jako część dużego systemu strategicznie ufortyfikowanych miast. W architekturze obronnej nazwa Merlon oznacza solidne, wyprostowane ogrodzenia mające chronić obserwatorów i wojsko na szczycie fortu.

Opakowanie

Oink

Opakowanie Aby zapewnić widoczność klienta na rynku, wybrano zabawny wygląd i styl. Takie podejście symbolizuje wszystkie cechy marki, oryginalne, pyszne, tradycyjne i lokalne. Głównym celem zastosowania nowych opakowań produktów było przybliżenie klientom historii hodowli czarnych świń i produkcji tradycyjnych przysmaków mięsnych najwyższej jakości. Zestaw ilustracji został wykonany w technice linorytu, ukazując kunszt wykonania. Same ilustracje prezentują autentyczność i zachęcają klienta do zastanowienia się nad produktami Oink, ich smakiem i konsystencją.