Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja

The Reflection Room

Instalacja Zainspirowany kolorem czerwonym, który symbolizuje szczęście w chińskiej kulturze, The Reflection Room to doświadczenie przestrzenne, które zostało całkowicie stworzone z czerwonych luster, aby stworzyć nieskończoną przestrzeń. Wewnątrz typografia łączy publiczność z każdą z głównych wartości chińskiego Nowego Roku i skłania do refleksji nad rokiem, który minął, i rokiem przed nim.

Aktywacja Wydarzeń

Home

Aktywacja Wydarzeń Dom łączy w sobie nostalgię za własnym domem i jest połączeniem starego i nowego. Tylną ścianę zdobią obrazy w stylu vintage z 1960 r., A na całej ekspozycji porozrzucane są małe osobiste pamiątki. Razem te rzeczy są splecione w masę sznurków tworzących razem jedną historię, gdzie w oczekiwaniu na miejsce, w którym widz stoi, ujawnia przesłanie.

Instalacja Artystyczna

The Future Sees You

Instalacja Artystyczna The Future Sees You przedstawia piękno optymizmu młodego kreatywnego dorosłego - przyszłych myślicieli, innowatorów, projektantów i artystów z Twojego świata. Dynamiczna wizualna opowieść, wyświetlona przez 30 okien na 5 poziomach, oczy błyszczą przez żywe spektrum kolorów, a czasami wydają się podążać za tłumem, spoglądając z ufnością w noc. Tymi oczami widzą przyszłość, myśliciel, innowator, projektant i artysta: twórcy jutra, którzy zmienią świat.

Wnętrza Komercyjne

KitKat

Wnętrza Komercyjne Przedstaw koncepcję i ogólną markę w innowacyjny sposób poprzez projekt sklepu, specjalnie dla rynku kanadyjskiego i klientów Yorkdale. Wykorzystując doświadczenie z poprzednich wyskakujących okienek i międzynarodowych lokalizacji, aby wprowadzić innowacje i przemyśleć całe doświadczenie. Stwórz ultra funkcjonalny sklep, który będzie dobrze działał w bardzo ruchliwej, skomplikowanej przestrzeni.

Projektowanie Wnętrz

Arthurs

Projektowanie Wnętrz Współczesny północnoamerykański grill, bar koktajlowy i taras na dachu w Midtown Toronto celebruje wyrafinowane klasyczne menu i wyśmienite autorskie drinki. Restauracja Arthur's ma trzy odrębne przestrzenie (jadalnia, bar i patio na dachu), które są jednocześnie kameralne i przestronne. Sufit jest wyjątkowy w swoim projekcie z fasetowanych paneli drewnianych z drewnianą okleiną, skonstruowanych tak, aby uwydatnić ośmiokątny kształt pomieszczenia i naśladować wygląd kryształu wiszącego powyżej.

Zabawny Domek Dla Dzieci

Fun house

Zabawny Domek Dla Dzieci Ten projekt budynku jest przeznaczony dla dzieci do nauki i zabawy, co jest całkowicie zabawnym domem od super ojca. Projektant połączył zdrowe materiały i bezpieczne kształty, aby stworzyć wspaniałą i ciekawą przestrzeń. Starali się stworzyć wygodny i ciepły dom zabaw dla dzieci oraz zintensyfikować relacje rodzic - dziecko. Klient polecił projektantowi osiągnąć 3 cele, którymi były: (1) naturalne i bezpieczne materiały, (2) uszczęśliwienie dzieci i rodziców oraz (3) wystarczająca ilość miejsca do przechowywania. Projektant znalazł prostą i przejrzystą metodę na osiągnięcie celu, jakim jest dom, czyli sam początek przestrzeni dziecięcej.