Magazyn Design
Magazyn Design
Koktajl Bar

Gamsei

Koktajl Bar Kiedy Gamsei zostało otwarte w 2013 roku, hiperlokalizm został wprowadzony do dziedziny praktyki, która do tej pory ograniczała się głównie do sceny kulinarnej. W Gamsei składniki do koktajli są albo dziko pozyskiwane, albo uprawiane przez lokalnych artezyjskich rolników. Wnętrze baru jest wyraźną kontynuacją tej filozofii. Podobnie jak koktajle, Buero Wagner pozyskiwał wszystkie materiały lokalnie i ściśle współpracował z lokalnymi producentami, aby stworzyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Gamsei to całkowicie zintegrowana koncepcja, która sprawia, że wypicie koktajlu staje się nowym doświadczeniem.

Opakowania Na Owoce Morza

PURE

Opakowania Na Owoce Morza Koncepcja tej nowej serii produktów to „Wolne od”. Mówiąc prościej, stworzyliśmy niezwykle luźny projekt. Zazwyczaj w przypadku owoców morza w puszce są to ciemne i zagracone opakowania, nasz projekt jest „wolny” od jakiegokolwiek statecznika optycznego. Z drugiej strony, asortyment przeznaczony jest również dla alergików i osób wrażliwych na żywność. Więc wydaje się to niemal celowo jakaś medycyna. Sprzedaż rozpoczęła się w styczniu 2013 roku i jest niezwykle udana. Informacje zwrotne od handlu detalicznego są następujące: Bardzo długo czekaliśmy na dobrze wyglądającą i przemyślaną koncepcję. Klient to pokocha.

Koncepcja Architektury Korporacyjnej

ajando Next Level C R M

Koncepcja Architektury Korporacyjnej ajando Loft Concept: informacja jest budulcem naszego wszechświata. W dzielnicy portowej Mannheim w Niemczech powstał niezwykły loft. Cały zespół ajando będzie tam mieszkał i pracował od stycznia 2013 roku. Architekt Peter Stasek i biuro architektoniczne loftwerk z Karlsruhe są za koncepcją architektoniczną loftu. Został zainspirowany fizyką kwantową Wheelera, architekturą Josefa M. Hoffmanna i oczywiście wiedzą informacyjną ajando: „Informacja sprawia, że świat się kręci”. Tekst autorstwa Ilony Koglin, wolnej dziennikarki

Miejski Elektryczny Trike

Lecomotion

Miejski Elektryczny Trike Przyjazny dla środowiska i innowacyjny, LECOMOTION E-trike to trójkołowiec ze wspomaganiem elektrycznym, który został zainspirowany zagnieżdżonymi wózkami sklepowymi. E-wózki LECOMOTION zostały zaprojektowane do pracy jako część miejskiego systemu rowerów publicznych. Zaprojektowane również, aby zagnieżdżać się w jednej linii w celu kompaktowego przechowywania i ułatwienia zbierania i przenoszenia wielu produktów jednocześnie za pomocą wahliwych tylnych drzwi i wyjmowanej korby. Zapewniona jest pomoc w pedałowaniu. Możesz go używać jak normalnego roweru, z baterią wspomagającą lub bez. Ładunek umożliwiał również przewóz 2 dzieci lub jednej osoby dorosłej.

Artykuły Papiernicze

commod – Feines in Holz

Artykuły Papiernicze „Commod” specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz. Zgodnie z mottem „szlachetne materiały drewniane” firma realizuje szczególnie ekskluzywne projekty mieszkaniowe. Artykuły papiernicze miały sprostać temu roszczeniu. Zmniejszony, ale zabawny układ został zrealizowany przy użyciu specjalnie mieszanych kolorów. Papeteria odzwierciedla styl firmy, a także jej ideologię, aby używać tylko najcenniejszych materiałów: papier jest wykonany w 100% z bawełny, koperty z prawdziwej drewnianej okleiny. Wizytówki „ucieleśniają” hasło firmowe tworząc trójwymiarową salę zawierającą typowe drewniane produkty.

Niszczarka Papieru

HandiShred

Niszczarka Papieru HandiShred to przenośna ręczna niszczarka papieru nie wymagająca zewnętrznego źródła zasilania. Został zaprojektowany jako mały i schludny, dzięki czemu można go umieścić na biurku, w szufladzie lub teczce, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp i zniszczyć ważny dokument w dowolnym miejscu i czasie. Ta poręczna niszczarka doskonale sprawdza się w niszczeniu wszelkich dokumentów lub rachunków, aby zapewnić, że prywatne, poufne i wszelkie dane osobowe są zawsze bezpieczne.