Magazyn Design
Magazyn Design
Nagroda

Nagrada

Nagroda Ten projekt ma przyczynić się do normalizacji życia podczas samoizolacji i stworzyć specjalną nagrodę dla zwycięzców turniejów online. Projekt nagrody reprezentuje transformację pionka w damę, jako wyraz uznania dla postępu gracza w szachach. Nagroda składa się z dwóch płaskich figurek, hetmana i pionka, które są wstawiane w siebie dzięki wąskim otworom tworzącym jedną miseczkę. Projekt nagrody jest trwały dzięki stali nierdzewnej i jest wygodny do transportu do zwycięzcy pocztą.

Fabryka

Shamim Polymer

Fabryka Zakład musi utrzymywać trzy programy, w tym zakład produkcyjny oraz laboratorium i biuro. Brak zdefiniowanych programów funkcjonalnych w tego typu projektach jest przyczyną ich nieprzyjemnej jakości przestrzennej. Ten projekt ma na celu rozwiązanie tego problemu poprzez wykorzystanie elementów obiegu do podziału niepowiązanych programów. Projekt budynku kręci się wokół dwóch pustych przestrzeni. Te puste przestrzenie stwarzają okazję do oddzielenia funkcjonalnie niepowiązanych przestrzeni. Pełni jednocześnie funkcję środkowego dziedzińca, gdzie każda część budynku jest ze sobą połączona.

Projektowanie Wnętrz

Corner Paradise

Projektowanie Wnętrz Ponieważ działka znajduje się na narożnej działce w mieście o dużym natężeniu ruchu, jak może znaleźć spokój w hałaśliwej okolicy, zachowując jednocześnie zalety podłogi, praktyczność przestrzenną i estetykę architektoniczną? To pytanie sprawiło, że projekt na początku był dość trudny. Aby w znacznym stopniu zwiększyć prywatność mieszkania przy zachowaniu dobrego oświetlenia, wentylacji i warunków głębi pola, projektant odważył się zbudować krajobraz wnętrza. To znaczy zbudować trzykondygnacyjny budynek sześcienny i przenieść podwórko z przodu i z tyłu na atrium , aby stworzyć krajobraz zieleni i wody.

Dom Mieszkalny

Oberbayern

Dom Mieszkalny Projektant wierzy, że głębia i znaczenie przestrzeni żyją w zrównoważeniu wywodzącym się z jedności wzajemnie powiązanego i współzależnego człowieka, przestrzeni i środowiska; stąd ogromne ilości oryginalnych materiałów i odpadów z recyklingu, koncepcja urzeczywistnia się w studiu projektowym, połączeniem domu i biura, aby styl projektowania współistniał ze środowiskiem.

Wystawa Koncepcyjna

Muse

Wystawa Koncepcyjna Muse to eksperymentalny projekt projektowy badający percepcję muzyczną człowieka za pomocą trzech instalacji, które zapewniają różne sposoby doświadczania muzyki. Pierwsza jest czysto rewelacyjna z wykorzystaniem materiału termoaktywnego, a druga pokazuje zdekodowaną percepcję muzycznej przestrzenności. Ostatni to przekład pomiędzy zapisem muzycznym a formami wizualnymi. Zachęcamy ludzi do interakcji z instalacjami i wizualnego odkrywania muzyki za pomocą własnej percepcji. Głównym przesłaniem jest to, że projektanci powinni mieć świadomość tego, jak postrzeganie wpływa na nich w praktyce.

Tożsamość Marki

Math Alive

Tożsamość Marki Dynamiczne motywy graficzne wzbogacają efekt uczenia się matematyki w mieszanym środowisku nauczania. Inspiracją do stworzenia logo były paraboliczne wykresy z matematyki. Litery A i V połączone są linią ciągłą, pokazującą interakcję między edukatorem a uczniem. Przekazuje przesłanie, że Math Alive prowadzi użytkowników do zostania wybitnymi dziećmi w matematyce. Kluczowe wizualizacje przedstawiają transformację abstrakcyjnych pojęć matematycznych w trójwymiarową grafikę. Wyzwaniem było zrównoważenie zabawnej i wciągającej oprawy dla grupy docelowej z profesjonalizmem jako marki technologii edukacyjnych.