Magazyn Design
Magazyn Design
Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne

Pupil 108

Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne Uczeń 108: Najbardziej przystępne cenowo urządzenie konwertowalne z systemem Windows 8 dla edukacji. Nowy interfejs i zupełnie nowe doświadczenie w nauce. Uczeń 108 łączy świat tabletów i laptopów, przełączając się między nimi, aby poprawić wyniki w edukacji. Windows 8 otwiera nowe możliwości uczenia się, umożliwiając uczniom pełne wykorzystanie funkcji ekranu dotykowego i niezliczonych aplikacji. Element Intel® Education Solutions, Pupil 108 jest najbardziej przystępnym cenowo i odpowiednim rozwiązaniem dla sal lekcyjnych na całym świecie.

Stół Jadalny

Chromosome X

Stół Jadalny Stół do jadalni zaprojektowany tak, aby zapewnić miejsce dla ośmiu osób, które wchodzą w interakcję w układzie strzałek. Blat to abstrakcyjny X, złożony z dwóch różnych elementów podkreślonych głęboką linią, podczas gdy ten sam abstrakcyjny X odbija się na podłodze ze strukturą podstawy. Biała konstrukcja składa się z trzech różnych części, co ułatwia montaż i transport. Ponadto, w celu rozjaśnienia dolnej części dobrano kontrast forniru teakowego blatu i bieli w celu podkreślenia nieregularnego kształtu blatu, dając w ten sposób wskazówkę dla różnych interakcji użytkowników.

Instalacja Optyczna

Opx2

Instalacja Optyczna Opx2 to instalacja optyczna, która bada symbiotyczny związek między naturą a technologią. Relacja, w której wzorce, powtórzenia i rytm opisują zarówno naturalne formacje, jak i operacje procesów obliczeniowych. Instalacje odludna geometria, chwilowe zmętnienie i / lub gęstość są podobne do zjawiska jazdy po polu kukurydzy lub wyjaśnione technologią podczas patrzenia na kod binarny. Opx2 buduje złożoną geometrię i kwestionuje postrzeganie objętości i przestrzeni.

Odłączane Urządzenie Edukacyjne

Unite 401

Odłączane Urządzenie Edukacyjne Unite 401: idealny duet dla edukacji. Porozmawiajmy o pracy zespołowej. Dzięki niezwykle wszechstronnej konstrukcji 2 w 1 Unite 401 jest idealnym urządzeniem studenckim do współpracy w środowiskach uczenia się. Połączenie tabletu i notebooka zapewnia najpotężniejsze rozwiązanie mobilne dla edukacji, wspierane przez bezpieczny projekt mgseries w najkorzystniejszej cenie.

Biuro Na Małą Skalę

Conceptual Minimalism

Biuro Na Małą Skalę Aranżacja wnętrza jest prążkowana w estetycznym, ale nie funkcjonalnym minimalizmie. Otwartą przestrzeń podkreślają czyste linie, duże przeszklone otwory, które wpuszczają dużo naturalnego światła dziennego, dzięki czemu linia i płaszczyzna stają się podstawowymi elementami konstrukcyjnymi i estetycznymi. Brak kątów prostych zdeterminował potrzebę przyjęcia bardziej dynamicznego spojrzenia na przestrzeń, a wybór jasnej palety barw w połączeniu z różnorodnością materiałów i faktur pozwala na spójność przestrzeni i funkcji. Niedokończone wykończenia betonowe sięgają ścian, tworząc kontrast między biało-miękkim i szorstko-szarym.

Ogród

Tiger Glen Garden

Ogród Tiger Glen Garden to ogród kontemplacyjny zbudowany w nowym skrzydle Johnson Museum of Art. Inspiracją jest chińska przypowieść zatytułowana Three Laughers of the Tiger Glen, w której trzech mężczyzn pokonuje swoje sekciarskie różnice, aby znaleźć jedność przyjaźni. Ogród został zaprojektowany w surowym stylu zwanym po japońsku karesansui, w którym za pomocą układu kamieni tworzony jest obraz natury.