Magazyn Design
Magazyn Design
Hantle Handgripper

Dbgripper

Hantle Handgripper Jest to bezpieczne i dobre trzymanie narzędzi fitness dla wszystkich grup wiekowych. Miękka w dotyku powłoka na powierzchni, zapewniająca jedwabisty dotyk. Wykonane w 100% z nadającego się do recyklingu silikonu ze specjalną formułą materiału, która zapewnia 6 różnych poziomów twardości, o różnych rozmiarach i wadze, zapewnia opcjonalny trening siły chwytu. Chwytak ręczny może również pasować do zaokrąglonego nacięcia po obu stronach hantli, dodając mu wagi do treningu mięśni ramion do 60 rodzajów różnych kombinacji siły. Przyciągające wzrok kolory od jasnego do ciemnego, wskazują siłę i wagę od jasnego do ciężkiego.

Wazon

Canyon

Wazon Ręcznie wykonany wazon został wyprodukowany z 400 kawałków precyzyjnie wycinanej laserowo blachy o różnej grubości, układanej warstwa po warstwie i zespawanej kawałek po kawałku, demonstrując artystyczną rzeźbę wazonu, przedstawioną w szczegółowym wzorze kanionu. Warstwy ułożonego na sobie metalu pokazują teksturę sekcji kanionu, zwiększając również scenariusze z różnym otoczeniem, tworząc nieregularnie zmieniające się naturalne efekty tekstur.

Krzesło

Stool Glavy Roda

Krzesło Stołek Glavy Roda ucieleśnia cechy charakterystyczne dla Głowy Rodziny: uczciwość, organizację i samodyscyplinę. Kąty proste, kształt koła i prostokąta w połączeniu z elementami zdobniczymi wspierają połączenie przeszłości z teraźniejszością, czyniąc z krzesła przedmiot ponadczasowy. Krzesło wykonane jest z drewna z zastosowaniem ekologicznych powłok i może być pomalowane na dowolny kolor. Stołek Glavy Roda naturalnie wpasuje się w każde wnętrze biura, hotelu czy prywatnego domu.

Nagroda

Nagrada

Nagroda Ten projekt ma przyczynić się do normalizacji życia podczas samoizolacji i stworzyć specjalną nagrodę dla zwycięzców turniejów online. Projekt nagrody reprezentuje transformację pionka w damę, jako wyraz uznania dla postępu gracza w szachach. Nagroda składa się z dwóch płaskich figurek, hetmana i pionka, które są wstawiane w siebie dzięki wąskim otworom tworzącym jedną miseczkę. Projekt nagrody jest trwały dzięki stali nierdzewnej i jest wygodny do transportu do zwycięzcy pocztą.

Fabryka

Shamim Polymer

Fabryka Zakład musi utrzymywać trzy programy, w tym zakład produkcyjny oraz laboratorium i biuro. Brak zdefiniowanych programów funkcjonalnych w tego typu projektach jest przyczyną ich nieprzyjemnej jakości przestrzennej. Ten projekt ma na celu rozwiązanie tego problemu poprzez wykorzystanie elementów obiegu do podziału niepowiązanych programów. Projekt budynku kręci się wokół dwóch pustych przestrzeni. Te puste przestrzenie stwarzają okazję do oddzielenia funkcjonalnie niepowiązanych przestrzeni. Pełni jednocześnie funkcję środkowego dziedzińca, gdzie każda część budynku jest ze sobą połączona.

Projektowanie Wnętrz

Corner Paradise

Projektowanie Wnętrz Ponieważ działka znajduje się na narożnej działce w mieście o dużym natężeniu ruchu, jak może znaleźć spokój w hałaśliwej okolicy, zachowując jednocześnie zalety podłogi, praktyczność przestrzenną i estetykę architektoniczną? To pytanie sprawiło, że projekt na początku był dość trudny. Aby w znacznym stopniu zwiększyć prywatność mieszkania przy zachowaniu dobrego oświetlenia, wentylacji i warunków głębi pola, projektant odważył się zbudować krajobraz wnętrza. To znaczy zbudować trzykondygnacyjny budynek sześcienny i przenieść podwórko z przodu i z tyłu na atrium , aby stworzyć krajobraz zieleni i wody.