Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria-Kolczyki

Eclipse Hoop Earrings

Biżuteria-Kolczyki Jest jedno zjawisko, które nieustannie powstrzymuje nasze zachowanie, zatrzymując nas w martwym punkcie. Astrologiczne zjawisko zaćmienia słońca intrygowało ludzi od najwcześniejszych epok ludzkości. Nagłe pociemnienie nieba i zniknięcie Słońca rzuciły długi cień strachu, podejrzeń i zachwytu na wyobraźnię. Oszałamiająca natura zaćmień Słońca pozostawia trwałe wrażenie na nas wszystkich. Kolczyki koła zaćmienia z 18-karatowego białego złota z diamentami zostały zainspirowane zaćmieniem słońca w 2012 roku. Projekt stara się uchwycić tajemniczą naturę i piękno słońca i księżyca.

Organiczne Meble I Rzeźba

pattern of tree

Organiczne Meble I Rzeźba Propozycja przegrody, która nieefektywnie wykorzystuje części drzew iglastych; to znaczy smukła część górnej połowy pnia i nieregularna część korzeni. Zwróciłem uwagę na organiczne słoje roczne. Nakładające się organiczne wzory przegrody tworzyły wygodny rytm w nieorganicznej przestrzeni. Dzięki produktom zrodzonym z tego cyklu materiałów organiczny kierunek przestrzenny staje się możliwością dla konsumenta. Co więcej, wyjątkowość każdego produktu nadaje mu znacznie wyższą wartość.

Zabawka

Movable wooden animals

Zabawka Różnorodne zabawki ze zwierzętami poruszają się na różne sposoby, proste, ale zabawne. Abstrakcyjne kształty zwierząt wciągają wyobraźnię dzieci. W grupie jest 5 zwierząt: świnia, kaczka, żyrafa, ślimak i dinozaur. Głowa kaczki przesuwa się od prawej do lewej, gdy podnosisz ją z biurka, wydaje się, że mówi ci „NIE”; Głowa żyrafy może poruszać się w górę iw dół; Nos świni, głowy ślimaka i dinozaura poruszają się z wnętrza na zewnątrz, gdy odwrócisz ich ogony. Wszystkie te ruchy sprawiają, że ludzie się uśmiechają i zmuszają dzieci do zabawy na różne sposoby, takie jak ciągnięcie, pchanie, obracanie itp.

Kawiarnia Uniwersytecka

Ground Cafe

Kawiarnia Uniwersytecka Nowa kawiarnia „Ground” służy nie tylko tworzeniu spójności społecznej wśród wykładowców i studentów uczelni inżynierskiej, ale także zachęca do interakcji między członkami innych wydziałów na Uniwersytecie i między nimi. W naszym projekcie wykorzystaliśmy pozbawioną ozdób, wylaną betonową bryłę dawnej sali seminaryjnej, nakładając na ściany, podłogę i sufit pomieszczenia paletą desek z orzecha włoskiego, perforowanego aluminium i rozszczepionego błękitnego kamienia.

Roly Poly, Ruchome Drewniane Zabawki

Tumbler" Contentment "

Roly Poly, Ruchome Drewniane Zabawki Jak mieć tęczę? Jak przytulić letni wiatr? Zawsze jestem poruszony jakimiś subtelnymi rzeczami i czuję się bardzo zadowolony i szczęśliwy. Jak przechowywać i jak posiadać? Wystarczająco dobre jest jak uczta. Chciałbym w prosty i zabawny sposób kształtować różne rodzaje materiałów. Pozwól dzieciom bawić się nimi, aby rozpoznawać świat fizyczny, pobudzać ich wyobraźnię i pomagać im w zrozumieniu otaczającego ich środowiska.

Luksusowe Buty

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Luksusowe Buty Linia „sandałów / klejnotów kształtowych” Gianluca Tamburini, zwana Conspiracy, została założona w 2010 roku. Buty konspiracyjne bez wysiłku łączą technologię i estetykę. Obcasy i podeszwy są wykonane z materiałów takich jak lekki aluminium i tytan, które są odlewane w rzeźbiarskich formach. Sylwetkę butów podkreślają następnie kamienie półszlachetne i inne bogate zdobienia. Zaawansowana technologia i najnowocześniejsze materiały tworzą nowoczesną rzeźbę, mającą kształt sandała, ale wciąż widoczną dotykiem i doświadczeniem wykwalifikowanych włoskich rzemieślników.