Magazyn Design
Magazyn Design
Aplikacja Zegara

Dominus plus

Aplikacja Zegara Dominus plus w oryginalny sposób wyraża czas. Podobnie jak kropki na kostkach domina, trzy grupy kropek reprezentują: godziny, dziesiątki minut i minuty. Godzinę można odczytać z koloru kropek: zielony dla AM; żółty dla PM. Aplikacja zawiera minutnik, budzik i kuranty. Po wszystkich funkcjach można się poruszać, dotykając dyskretnych narożników. Posiada oryginalny i artystyczny projekt przedstawiający rzeczywiste oblicze czasu XXI wieku. Zaprojektowany w pięknej symbiozie z obudowami urządzeń przenośnych Apple. Ma prosty interfejs i tylko kilka słów niezbędnych do jego obsługi.

Przestrzeń Handlowa

De Kang Club

Przestrzeń Handlowa Dekang znajduje się w handlowym centrum Guangzhou w Chinach, jest SPA i rozrywkowym jednym z komercyjnych projektów. Projekt wpisuje się w koncepcję projektową „krajobrazu miejskiego” jako podstawową wskazówkę pozwalającą odpowiedzieć na wymagania współczesnego życia miejskiego.

Karta Wiadomości

Standing Message Card “Post Animal”

Karta Wiadomości Niech zestaw do rękodzieła ze zwierzęcego papieru przekaże Ci ważne wiadomości. Napisz wiadomość w treści, a następnie wyślij ją razem z innymi częściami do koperty. To zabawna karta wiadomości, którą odbiorca może złożyć razem i wyświetlić. Zawiera sześć różnych zwierząt: kaczkę, świnię, zebrę, pingwina, żyrafę i renifera. Życie z designem: projekty wysokiej jakości mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń.

Rozkładana Sofa

Mäss

Rozkładana Sofa Chciałem stworzyć sofę modułową, którą można by przekształcić w kilka oddzielnych rozwiązań do siedzenia. Całe meble składają się tylko z dwóch różnych elementów o tym samym kształcie, tworząc różnorodne rozwiązania. Główna konstrukcja to ten sam boczny kształt podłokietników, ale tylko grubszy. Podłokietniki można obrócić o 180 stopni, aby zmienić lub kontynuować główny element mebla.

Patera

Temple

Patera Z rosnącej popularności domowego wypieku wynika, że potrzebna jest nowoczesna patera na ciasto o nowoczesnym wyglądzie, którą można łatwo schować w kredensie lub na rysunkach. Łatwy do czyszczenia i można myć w zmywarce. Zausznik jest łatwy w montażu i intuicyjny, przesuwając płytki po środkowym stożkowym grzbiecie. Demontaż jest równie łatwy, po prostu zsuwając je z powrotem. Wszystkie 4 główne elementy są utrzymywane razem przez układarkę. Stacker pomaga utrzymać wszystkie elementy razem w celu przechowywania pod wieloma kątami. Możesz użyć różnych konfiguracji talerzy na różne okazje.

Fotel

Bessa

Fotel Przeznaczony do stref wypoczynkowych hoteli, kurortów i prywatnych rezydencji, fotel Bessa harmonizuje z nowoczesnymi projektami wnętrz. Jego projekt przekazuje spokój, który zachęca do przeżyć, które należy zapamiętać. Po rozwiązaniu całkowicie zrównoważonej produkcji możemy cieszyć się równowagą między formą, współczesnym wzornictwem, funkcją i jej organicznymi walorami.