Magazyn Design
Magazyn Design
Wieszak Na Ubrania

Lande

Wieszak Na Ubrania Wieszak został zaprojektowany jako wysoce dekoracyjna i funkcjonalna rzeźba biurowa, będąca połączeniem sztuki i funkcji. Kompozycja została pomyślana jako estetyczna forma, która upiększa przestrzeń biurową i chroni najbardziej kultową odzież korporacyjną, Blazer. Efektem końcowym jest bardzo energetyczny i wyrafinowany utwór. Produkcja i sprzedaż detaliczna były zaprojektowane tak, aby były lekkie, mocne i możliwe do masowej produkcji.

Lampa Wisząca Led

Stratas.07

Lampa Wisząca Led Dzięki wysokiemu standardowi przetwarzania i doskonałości w każdym szczególe staramy się stworzyć prosty, czysty i ponadczasowy projekt. Szczególnie Stratas.07 dzięki idealnie symetrycznemu kształtowi jest absolutnie zgodny z zasadami tej specyfikacji. Wbudowany moduł LED Xicato XSM Artist Series posiada współczynnik oddawania barw> / = 95, jasność 880lm, moc 17W, temperatura barwowa 3000 K - ciepła biel (2700 K / 4000 K na zamówienie) . Żywotność modułów LED producent podaje na 50 000 godzin - L70 / B50, a kolor jest niezmienny przez cały okres użytkowania (1x2 kroki MacAdamsa przez cały okres użytkowania).

Kalendarz

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendarz Fotel bujany to wolnostojący kalendarz biurkowy w kształcie miniaturowego krzesła. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby złożyć fotel bujany, który kołysze się w przód iw tył jak prawdziwy. Wyświetl bieżący miesiąc na oparciu krzesła, a następny miesiąc na siedzeniu. Życie z designem: projekty wysokiej jakości mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane zgodnie z koncepcją „Life with Design”.

Rower Elektryczny

ICON E-Flyer

Rower Elektryczny ICON i Vintage Electric współpracowały przy projektowaniu tego ponadczasowego roweru elektrycznego. Zaprojektowany i zbudowany w Kalifornii w małej objętości, ICON E-Flyer łączy w sobie klasyczny design z nowoczesną funkcjonalnością, tworząc wyróżniające się i wydajne rozwiązanie do transportu osobistego. Funkcje obejmują zasięg 35 mil, prędkość maksymalną 22 mil na godzinę (35 mil na godzinę w trybie wyścigowym!) I dwie godziny ładowania. Zewnętrzne złącze USB i punkt podłączenia ładowania, hamowanie regeneracyjne i najwyższej jakości komponenty w całym tekście. www.iconelectricbike.com

Kalendarz

calendar 2013 “Town”

Kalendarz The Town to papierowy zestaw rzemieślniczy z częściami, które można dowolnie złożyć w kalendarz. Połącz budynki w różnych formach i ciesz się tworzeniem własnego małego miasteczka. Życie z designem: projekty wysokiej jakości mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane zgodnie z koncepcją „Life with Design”.

Zegarek

Ring Watch

Zegarek Zegarek pierścieniowy stanowi maksymalne uproszczenie tradycyjnego zegarka naręcznego poprzez eliminację cyfr i wskazówek na korzyść dwóch pierścieni. Ten minimalistyczny design zapewnia zarówno czysty, jak i prosty wygląd, który doskonale łączy się z przyciągającą wzrok estetyką zegarka. Jego charakterystyczna korona nadal zapewnia skuteczny sposób na zmianę godziny, a ukryty ekran e-ink prezentuje żywe paski kolorów o wyjątkowej rozdzielczości, ostatecznie zachowując analogowy aspekt, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność baterii.