Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz

Suzhou MZS Design College

Projektowanie Wnętrz Ten projekt znajduje się w Suzhou, które jest dobrze znane z tradycyjnego chińskiego projektu ogrodu. Projektantka starała się połączyć zarówno jej modernistyczną wrażliwość, jak i język z Suzhou. Projekt nawiązuje do tradycyjnej architektury Suzhou z bielonymi ścianami gipsowymi, księżycowymi drzwiami i skomplikowaną architekturą ogrodową, aby ponownie wyobrazić sobie wernakularny charakter Suzhou we współczesnym kontekście. Meble zostały odtworzone z przetworzonych gałęzi, bambusa i sznurów ze słomy przy udziale uczniów, co nadało szczególne znaczenie tej przestrzeni edukacyjnej.

Krzesło Do Przesyłania Wiadomości

Kepler 186f

Krzesło Do Przesyłania Wiadomości Podstawą konstrukcyjną fotela Kepler-186f jest patelnia, lutowana ze stalowego drutu, do którego za pomocą mosiężnych tulei mocowane są elementy rzeźbione z dębu. Różne opcje wykorzystania armatury łączą się harmonijnie z drewnianymi elementami rzeźbiarskimi i jubilerskimi. Ten obiekt sztuki reprezentuje eksperyment, w którym łączą się różne zasady estetyczne. Można go określić jako „barbarzyński lub nowy barok”, w którym łączą się surowe i wyszukane formy. W wyniku improwizacji Kepler stał się wielowarstwowy, otoczony podtekstami i nowymi detalami.

Projektowanie Parametryczne

Titanium Choker

Projektowanie Parametryczne Designwise IOU wykorzystuje oprogramowanie do symulacji 3D do tworzenia modeli parametrycznych, podobnych do stylu, z jakim Zaha Hadid zdobyła świat architektury. Materialwise, IOU prezentuje ekskluzywne przedmioty z tytanu z logo z 18-karatowego złota. Tytan jest najgorętszy w biżuterii, ale ciężko z nim pracować. Jej unikalne właściwości sprawiają, że kawałki są nie tylko bardzo lekkie, ale dają możliwość wykonania ich w niemal dowolnym kolorze widma.

Follow Focus Ad-On

ND Lens Gear

Follow Focus Ad-On ND LensGear precyzyjnie dostosowuje się do soczewek o różnych średnicach. Seria ND LensGear obejmuje wszystkie soczewki, jak żadne inne dostępne LensGear. Bez cięcia i zginania: koniec ze śrubokrętami, zużytymi pasami lub irytującymi resztkami wystających pasków. Wszystko pasuje jak urok. I jeszcze jeden plus, bez narzędzi! Dzięki przemyślanej konstrukcji delikatnie i mocno centruje się wokół soczewki.

System Adapterów Do Profesjonalnego Filmowania

NiceDice

System Adapterów Do Profesjonalnego Filmowania System NiceDice to pierwszy wielofunkcyjny adapter w branży kamer. To sprawia, że całkiem przyjemne jest podłączanie sprzętu o różnych standardach montażu różnych marek - takich jak światła, monitory, mikrofony i nadajniki - do jednej kamery dokładnie tak, jak jest to potrzebne w zależności od sytuacji. Nawet nowo opracowane standardy montażu lub nowo zakupiony sprzęt można łatwo zintegrować z systemem ND, po prostu poprzez zakup nowego adaptera.

Dach Restauracji Barowej

The Atticum

Dach Restauracji Barowej Urok restauracji w industrialnym otoczeniu powinien znaleźć odzwierciedlenie w architekturze i wyposażeniu. Jednym z dowodów jest opracowany specjalnie na potrzeby tego projektu czarno-szary tynk wapienny. Jego unikalna, chropowata struktura przebiega przez wszystkie pomieszczenia. W szczegółowym wykonaniu celowo wykorzystano materiały takie jak stal surowa, której szwy spawalnicze i ślady szlifowania pozostały widoczne. Wrażenie to potwierdza dobór okien ze szprosami. Te zimne elementy kontrastują z ciepłym drewnem dębowym, ręcznie heblowanym parkietem w jodełkę i w pełni obsadzoną ścianą.