Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong to seria nastrojowych lamp, która zawiera filozofię orientalną. Estetyka orientalna przywiązuje dużą wagę do relacji między wirtualnym a rzeczywistym, pełnym i pustym. Subtelne ukrycie diod LED w metalowym słupie zapewnia nie tylko pustość i czystość klosza, ale także wyróżnia Kong na tle innych lamp. Projektanci odkryli wykonalne rzemiosło po ponad 30-krotnych eksperymentach, aby idealnie zaprezentować światło i różnorodną fakturę, co umożliwia niesamowite wrażenia świetlne. Baza obsługuje ładowanie bezprzewodowe i posiada port USB. Można go włączyć lub wyłączyć po prostu machając rękami.

Stołek Kuchenny

Coupe

Stołek Kuchenny Ten stołek ma pomóc w utrzymaniu neutralnej postawy stojącej. Obserwując codzienne zachowania ludzi, zespół projektantów odkrył potrzebę siedzenia na stołkach przez krótszy czas, na przykład siedzenia w kuchni na krótką przerwę, co zainspirowało zespół do stworzenia tego stołka specjalnie do takich zachowań. Ten stołek został zaprojektowany z minimalną liczbą części i konstrukcji, dzięki czemu stołek jest przystępny cenowo i opłacalny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających, biorąc pod uwagę produktywność producentów.

Pas Do Prania W Pomieszczeniach

Brooklyn Laundreel

Pas Do Prania W Pomieszczeniach To jest pas do prania do użytku wewnętrznego. Kompaktowy korpus, który jest mniejszy niż japońska miękka okładka, wygląda jak taśma miernicza, gładkie wykończenie bez śrub na powierzchni. Pas o długości 4 m ma łącznie 29 otworów, każdy otwór może pomieścić i pomieścić wieszak na ubrania bez spinaczy do bielizny, działa szybko wysychając. Pasek wykonany z antybakteryjnego i przeciwpleśniowego poliuretanu, bezpiecznego, czystego i mocnego materiału. Maksymalne obciążenie 15 kg. 2 szt. Haczyka i obrotowego korpusu umożliwiają wielokrotne użycie. Mały i prosty, ale bardzo przydatny do prania w pomieszczeniach. Łatwa obsługa i inteligentna instalacja będą pasować do każdego rodzaju pomieszczenia.

Sofa

Shell

Sofa Sofa Shell pojawiła się jako połączenie zarysu muszli morskich i trendów w modzie w naśladowaniu technologii egzoszkieletu i druku 3D. Celem było stworzenie sofy z efektem złudzenia optycznego. Powinny to być meble lekkie i przewiewne, które można wykorzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Aby uzyskać efekt lekkości, zastosowano siatkę nylonowych lin. W ten sposób twardość tuszy jest równoważona przez tkanie i miękkość linii sylwetki. Sztywna podstawa pod narożnymi sekcjami siedziska może służyć jako stoliki boczne, a miękkie siedziska i poduszki nad głową dopełniają kompozycję.

Fotel

Infinity

Fotel Głównym akcentem konstrukcji fotela Infinity jest właśnie oparcie. Jest to odniesienie do symbolu nieskończoności - odwróconej cyfry ósemki. To tak, jakby zmieniał swój kształt podczas skręcania, ustalając dynamikę linii i odtwarzając znak nieskończoności w kilku płaszczyznach. Oparcie jest ściągane kilkoma elastycznymi taśmami, które tworzą zewnętrzną pętlę, która jednocześnie powraca do symboliki nieskończonej cykliczności życia i równowagi. Dodatkowy nacisk położono na unikalne płozy na nogi, które bezpiecznie mocują i podtrzymują boczne części fotela, tak jak robią to klamry.

Oświetlenie

Capsule

Oświetlenie Kształt lampy Capsule powtarza kształt kapsuł, które są tak rozpowszechnione we współczesnym świecie: leki, konstrukcje architektoniczne, statki kosmiczne, termosy, rurki, kapsuły czasu, które przekazują wiadomości potomkom przez wiele dziesięcioleci. Może być dwojakiego rodzaju: standardowy i wydłużony. Lampy dostępne są w kilku kolorach o różnym stopniu przezroczystości. Wiązanie nylonowymi linkami dodaje lampie efektu rękodzieła. Jego uniwersalna forma miała decydować o prostocie wykonania i masowej produkcji. Oszczędność w procesie produkcji lampy to jej główna zaleta.