Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Słuchawkowy Bluetooth

Bluetrek Titanium +

Zestaw Słuchawkowy Bluetooth Ten nowy zestaw słuchawkowy „Titanium +” firmy Bluetrek, wykończony stylowym designem, który symbolizuje „wyciągnięcie ręki” (rurka wysięgnika wystająca z okrągłej słuchawki), zbudowany z wytrzymałego materiału - stopu aluminium i przede wszystkim wyposażony w możliwość do strumieniowego przesyłania sygnału audio z najnowszych urządzeń inteligentnych. Funkcja szybkiego ładowania umożliwia błyskawiczne przedłużenie rozmowy. Oczekujący na opatentowanie projekt umieszczenia baterii pozwala zrównoważyć ciężar zestawu słuchawkowego, aby zwiększyć komfort użytkowania.

Bateria Umywalkowa Kranu

Straw

Bateria Umywalkowa Kranu Konstrukcja baterii umywalkowej Straw jest inspirowana rurowymi kształtami młodych i zabawnych słomek, które są dostarczane z orzeźwiającym napojem latem lub gorącym napojem zimą. Dzięki temu projektowi chcieliśmy stworzyć obiekt o współczesnym, efektownym i zabawnym designie jednocześnie. Zakładając umywalkę jako pojemnik, początkowym zamysłem było podkreślenie kranu jako elementu kontaktu z użytkownikiem, podobnie jak słomki do picia są punktem styku z napojem.

Bateria Umywalkowa Kranu

Smooth

Bateria Umywalkowa Kranu Konstrukcja baterii umywalkowej Smooth została zainspirowana najczystszą formą cylindra, będącego naturalnym następstwem rury, w której płynie, aż dotrze do użytkownika. Chcieliśmy zdekonstruować zwykłe złożone formy, które ma tego rodzaju produkt, uzyskując gładką cylindryczną i dość minimalistyczną formę. Smukły wygląd spowodowany liniami staje się dość zaskakujący, gdy ten obiekt przejmuje funkcję interfejsu użytkownika, ponieważ jest to model, który łączy dynamiczny design z doskonałą funkcjonalnością baterii umywalkowej.

Przenośna Obudowa Baterii

Parallel

Przenośna Obudowa Baterii Podobnie jak iPhone 5, Parallel ma zamiar przyciągnąć konsumentów super baterią o pojemności 2500 mAh - to aż 1,7 razy dłuższa żywotność. Jest to niezwykle wygodne dla konsumentów, którzy są zawsze w ruchu i w pełni wykorzystują możliwości iPhone'a. Parallel to odłączana bateria z uzupełniającą wytrzymałą obudową z poliwęglanu. Włącz, gdy wymagana jest większa moc. Usuń, aby zmniejszyć wagę. Jest ergonomicznie zaprojektowany, aby dobrze pasował do dłoni. Dzięki wbudowanemu kablowi błyskawicy i etui ochronnemu w 5 kolorach ma taką samą długość jak iPhone 5.

Stół Z Regulowanym Blatem

Dining table and beyond

Stół Z Regulowanym Blatem Ten stół ma możliwość dostosowania swojej powierzchni do różnych kształtów, materiałów, faktur i kolorów. W przeciwieństwie do tradycyjnego stołu, którego blat służy jako stała powierzchnia dla akcesoriów do serwowania (talerze, półmiski itp.), Elementy tego stołu pełnią rolę zarówno powierzchni, jak i akcesoriów do serwowania. Akcesoria te mogą składać się z elementów o różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od potrzeb kulinarnych. Ten wyjątkowy i innowacyjny projekt przekształca tradycyjny stół jadalny w dynamiczny element centralny poprzez ciągłe przestawianie zakrzywionych akcesoriów.

Hipersamochód

Shayton Equilibrium

Hipersamochód Shayton Equilibrium reprezentuje czysty hedonizm, perwersję na czterech kołach, abstrakcyjną koncepcję dla większości ludzi i realizację marzeń dla nielicznych szczęśliwców. Reprezentuje najwyższą przyjemność, nowe postrzeganie przejścia z jednego punktu do drugiego, w którym cel nie jest tak ważny jak doświadczenie. Shayton zamierza odkryć granice możliwości materiałowych, przetestować nowe alternatywne ekologiczne proporcje i materiały, które mogłyby poprawić osiągi, zachowując jednocześnie rodowód hipersamochodu. Następnym etapem jest znalezienie inwestora / ów i urzeczywistnienie równowagi Shaytona.