Magazyn Design
Magazyn Design
Pawilon Jeździecki

Oat Wreath

Pawilon Jeździecki Pawilon jeździecki jest częścią nowo powstającego ośrodka jeździeckiego. Obiekt znajduje się na terenie dziedzictwa kulturowego i jest objęty ochroną obszaru kulturowego historycznego zespołu ekspozycji. Główną koncepcją architektoniczną jest wykluczenie masywnych ścian na rzecz przezroczystych drewnianych elementów koronkowych. Głównym motywem zdobienia elewacji jest stylizowany rytmiczny wzór w postaci kłosów pszenicy lub owsa. Cienkie metalowe kolumny niemal niezauważalnie podtrzymują promienie świetlne sklejonego drewnianego dachu, który unosił się do góry, zakończeniem w postaci stylizowanej sylwetki głowy konia.

Dom Prywatny

The Cube

Dom Prywatny Stworzenie wysokiej jakości życia i przedefiniowanie wizerunku budynku mieszkalnego w Kuwejcie, przy jednoczesnym zachowaniu wymogów klimatycznych i potrzeb prywatności podyktowanych kulturą arabską, były głównymi wyzwaniami, przed którymi stanął projektant. Cube House to czteropiętrowy budynek o konstrukcji betonowo-stalowej oparty na dodawaniu i odejmowaniu w sześcianie, tworzącym dynamiczne wrażenia między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną, aby cieszyć się naturalnym światłem i widokiem krajobrazu przez cały rok.

Dom Wiejski

House On Pipes

Dom Wiejski Siatka smukłych stalowych rur ułożonych naprzemiennie minimalizuje obrys budynku, zapewniając jednocześnie sztywność i stabilność potrzebną do uniesienia przestrzeni życiowej nad nim. Zgodnie z minimalistycznym podejściem do ikony, ten dom wiejski został zaprojektowany w ramach istniejących drzew w celu zmniejszenia wewnętrznego przyrostu ciepła. Jest to dodatkowo wspomagane przez celowe rozłożenie bloków popiołu lotnego na elewacji, w wyniku czego pustka i cień naturalnie chłodzą budynek. Podniesienie domu zapewniło również niezakłócony krajobraz i nieograniczone widoki.

Dom

Basalt

Dom Zbudowany z myślą o wygodzie i elegancji. Ten projekt jest naprawdę przyciągający wzrok i niezwykły wewnątrz i na zewnątrz. Charakteryzuje się drewnem dębowym, oknami, które wpuszczają dużo światła słonecznego i jest kojący dla oczu. Fascynuje swoim pięknem i techniką. Gdy jesteś w tym domu, nie możesz nie zauważyć spokoju i uczucia oazy, które cię przejmują. Bryza drzew i otoczenie z promieniami słońca sprawiają, że ten dom jest wyjątkowym miejscem do życia z dala od zgiełku miasta. Dom bazaltowy został zbudowany, aby zadowolić i pomieścić różne osoby.

Projektowanie Dziedzińców I Ogrodów

Shimao Loong Palace

Projektowanie Dziedzińców I Ogrodów Posługując się naturalnym i płynnym językiem rozsądną organizację krajobrazu, dziedzińce są połączone ze sobą w wielu wymiarach, przenikają się i płynnie przekształcają. Umiejętnie wykorzystując strategię pionową, różnica wysokości wynosząca 4 metry zostanie odwrócona w punkt kulminacyjny i cechę projektu, tworząc wielopoziomowy, artystyczny, żywy, naturalny krajobraz dziedzińca.

Renowacja Nabrzeża

Dongmen Wharf

Renowacja Nabrzeża Nabrzeże Dongmen to tysiącletnie nabrzeże na macierzystej rzece Chengdu. W związku z ostatnią rundą „odnowy starego miasta” teren został w zasadzie rozebrany i odbudowany. Projekt ma na celu ponowne przedstawienie wspaniałego historycznego obrazu poprzez interwencję sztuki i nowych technologii w miejskie miejsce kulturalne, które praktycznie zniknęło, oraz aktywację i ponowne zainwestowanie długo śpiącej infrastruktury miejskiej w miejską domenę publiczną.