Magazyn Design
Magazyn Design
Gabinet Kosmetyczny

Chun Shi

Gabinet Kosmetyczny Koncepcja projektowa tego projektu to „klinika w przeciwieństwie do kliniki” i została zainspirowana kilkoma małymi, ale pięknymi galeriami sztuki, a projektanci mają nadzieję, że ta klinika ma temperament galeryjny. W ten sposób goście mogą poczuć eleganckie piękno i swobodną atmosferę, a nie stresujące środowisko kliniczne. Dodali baldachim przy wejściu i basen bez krawędzi. Basen wizualnie łączy się z jeziorem i odzwierciedla architekturę oraz światło dzienne, przyciągając gości.

Salon Biznesowy

Rublev

Salon Biznesowy Projekt salonu inspirowany jest rosyjskim konstruktywizmem, wieżą Tatlin i kulturą rosyjską. Wieże w kształcie unii są wykorzystywane jako przyciągające wzrok w salonie, tworząc różne przestrzenie w salonie jako pewien rodzaj podziału na strefy. Dzięki okrągłym kopułom salon jest wygodnym obszarem z różnymi strefami o łącznej pojemności 460 miejsc. Obszar ten jest postrzegany z różnymi rodzajami miejsc do siedzenia, do spożywania posiłków; pracujący; komfort i relaks. Okrągłe kopuły świetlne umieszczone w falistym suficie zapewniają dynamiczne oświetlenie, które zmienia się w ciągu dnia.

Dom Mieszkalny

SV Villa

Dom Mieszkalny Założeniem SV Villa jest zamieszkanie w mieście z przywilejami wiejskimi i współczesnym designem. Miejsce, z niezrównanymi widokami na Barcelonę, wzgórze Montjuic i Morze Śródziemne w tle, stwarza niezwykłe warunki oświetleniowe. Dom stawia na lokalne materiały i tradycyjne metody produkcji przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu estetyki. To dom, który ma wrażliwość i szacunek dla swojego miejsca

Jednostki Mieszkalne

The Square

Jednostki Mieszkalne Ideą projektu było zbadanie relacji architektonicznych między różnymi kształtami, które są komponowane razem w celu stworzenia ruchomych jednostek. Projekt składa się z 6 jednostek, z których każdy to 2 kontenery transportowe przymocowane do siebie nawzajem, tworząc masę w kształcie litery L. Te jednostki w kształcie litery L są zamocowane w zachodzących na siebie pozycjach, tworząc Puste i Solidne, aby dać wrażenie ruchu i zapewnić wystarczającą ilość światła dziennego i dobrą wentylację środowisko. Głównym założeniem projektowym było stworzenie małego domku dla tych, którzy nocują na ulicach bez domu i schronienia.

Restauracja Chińska

Ben Ran

Restauracja Chińska Ben Ran to artystycznie harmonijna chińska restauracja, która znajduje się w luksusowym hotelu Vangohh Eminent w Malezji. Projektant wykorzystuje introwertyczne i zwięzłe techniki stylu orientalnego, aby stworzyć prawdziwy smak, kulturę i duszę restauracji. Jest to symbol klarowności umysłu, porzucenia bogatych i osiągnięcia naturalnego i prostego powrotu do pierwotnego umysłu. Wnętrze jest naturalne i nieskomplikowane. Wykorzystując starożytną koncepcję również synchroniczność z nazwą restauracji Ben Ran, co oznacza oryginalność i naturę. Restauracja około 4088 stóp kwadratowych.

Aktywizacja Energetyczna Kładek

Solar Skywalks

Aktywizacja Energetyczna Kładek Metropolie świata - takie jak Pekin - mają dużą liczbę kładek dla pieszych przecinających ruchliwe arterie komunikacyjne. Często są nieatrakcyjne, co obniża ogólne wrażenie miejskie. Pomysł projektantów, aby pokryć kładki estetycznymi modułami fotowoltaicznymi wytwarzającymi energię i przekształcić je w atrakcyjne miejsca w mieście, jest nie tylko zrównoważony, ale tworzy rzeźbiarską różnorodność, która przyciąga wzrok w pejzażu miejskim. Stacje ładowania samochodów elektrycznych lub rowerów elektrycznych pod kładkami wykorzystują energię słoneczną bezpośrednio na miejscu.