Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Etykiety Na Wino

314 Pi

Projekt Etykiety Na Wino Eksperymentowanie z degustacją wina to niekończący się proces prowadzący do nowych ścieżek i rozbieżnych aromatów. Nieskończona sekwencja pi, liczba niewymierna z niekończącymi się miejscami dziesiętnymi bez znajomości ostatniego z nich była inspiracją dla nazwy tych win bez siarczynów. Projekt ma na celu zwrócenie uwagi na cechy serii 3,14 win, zamiast ukrywać je wśród zdjęć lub grafik. Zgodnie z minimalistycznym i prostym podejściem, etykieta przedstawia tylko rzeczywiste cechy tych win naturalnych, które można zaobserwować w notatniku Enologa.

Książka

ZhuZi Art

Książka W Nanjing Zhuzi Art Museum ukazuje się seria wydań książek poświęconych zebranym dziełom tradycyjnej chińskiej kaligrafii i malarstwa. Dzięki swojej długiej historii i eleganckiej technice tradycyjne chińskie obrazy i kaligrafia są cenione ze względu na ich wysoce artystyczny i praktyczny urok. Przy projektowaniu kolekcji wykorzystano abstrakcyjne kształty, kolory i linie, aby stworzyć spójną zmysłowość i podkreślić puste miejsce w szkicu. To, co bez wysiłku pokrywa się z artystami w tradycyjnych stylach malarstwa i kaligrafii.

Fotografia

The Japanese Forest

Fotografia Japoński las jest wzięty z japońskiej perspektywy religijnej. Jedną z japońskich starożytnych religii jest animizm. Animizm to przekonanie, że istoty inne niż ludzie, martwa natura (minerały, artefakty itp.) I niewidzialne rzeczy również mają swój zamiar. Fotografia jest podobna do tego. Masaru Eguchi kręci coś, co wywołuje uczucie w obiekcie. Drzewa, trawa i minerały odczuwają wolę życia. A nawet artefakty, takie jak tamy, które pozostały w naturze na długi czas, odczuwają wolę. Tak jak widać nietkniętą przyrodę, przyszłość ujrzy obecną scenerię.

Kolekcja Kosmetyków

Woman Flower

Kolekcja Kosmetyków Ta kolekcja jest inspirowana przesadnymi stylami ubiorów średniowiecznych europejskich dam i kształtami z lotu ptaka. Projektant wydobył ich formy i użył ich jako kreatywnych prototypów i połączył z projektowaniem produktu, aby stworzyć niepowtarzalny kształt i wyczucie mody, ukazując bogatą i dynamiczną formę.

Projekt Książki

Josef Koudelka Gypsies

Projekt Książki Josef Kudelka, światowej sławy fotograf, miał swoje wystawy fotograficzne w wielu krajach na całym świecie. Po długim oczekiwaniu w Korei w końcu odbyła się wystawa Kudelki o tematyce cygańskiej i powstała jego fotoksiążka. Ponieważ była to pierwsza wystawa w Korei, autorka poprosiła o zrobienie książki, aby poczuć Koreę. Hangeul i Hanok to koreańskie litery i architektura reprezentująca Koreę. Tekst odnosi się do umysłu, a architektura do formy. Zainspirowany tymi dwoma elementami, chciał zaprojektować sposób wyrażenia cech Korei.

Sztuka Publiczna

Flow With The Sprit Of Water

Sztuka Publiczna Często środowiska społeczności są skażone wewnętrznymi i wewnętrznymi dysonansami ich mieszkańców, co skutkuje widocznym i niewidzialnym chaosem w otoczeniu. Nieświadomy efekt tego zaburzenia polega na tym, że mieszkańcy popadają w niepokój. To nawykowe i cykliczne pobudzenie wpływa na ciało, umysł i ducha. Rzeźby prowadzą, pielęgnują, oczyszczają i wzmacniają pozytywne „chi” przestrzeni, koncentrując się na przyjemnych i spokojnych efektach. Wraz z subtelną zmianą otoczenia, opinia publiczna jest kierowana w kierunku równowagi między rzeczywistością wewnętrzną i zewnętrzną.