Magazyn Design
Magazyn Design
Animacja Komercyjna

Simplest Happiness

Animacja Komercyjna W chińskim zodiaku rok 2019 jest rokiem świni, więc Yen C zaprojektował pokrojoną świnię i jest to gra słów w „wielu gorących filmach” po chińsku. Szczęśliwe postacie są zgodne z wizerunkiem kanału i radosnymi uczuciami, które kanał chce przekazać swoim widzom. Wideo to połączenie czterech elementów filmowych. Dzieci, które się bawią, mogą najlepiej pokazać czyste szczęście i mają nadzieję, że widzowie będą mieli takie same odczucia podczas oglądania filmu.

Promocja Wydarzeń

Typographic Posters

Promocja Wydarzeń Plakaty typograficzne to zbiór plakatów powstałych w 2013 i 2015 roku. Projekt ten polega na eksperymentalnym wykorzystaniu typografii poprzez użycie linii, wzorów i perspektywy izometrycznej, które generują wyjątkowe doświadczenie percepcyjne. Każdy z tych plakatów stanowi wyzwanie do komunikowania się wyłącznie czcionką. 1. Plakat z okazji 40-lecia Felixa Beltrana. 2. Plakat z okazji 25-lecia Instytutu Gestalt. 3. Plakat protestujący przeciwko zaginionym 43 studentom w Meksyku. 4. Plakat na konferencję projektową Passion & Design V. 5. Trzynaście dźwięków Juliana Carillo.

Sztuka Luksusowa Do Noszenia

Animal Instinct

Sztuka Luksusowa Do Noszenia Nowojorski rzeźbiarz i jubiler Christophera Rossa, nadająca się do noszenia luksusowa kolekcja dzieł sztuki, Animal Instinct, to seria inspirowanych zwierzętami, limitowanych edycji, misternie wykonanych przez samego artystę z antycznego srebra, 24-karatowego złota i czeskiego szkła. Zręcznie zacierając granice między sztuką, biżuterią, haute couture i luksusowym designem, rzeźbione pasy tworzą wyjątkowe, prowokujące elementy, które przenoszą koncepcję sztuki zwierzęcej na ciało. Wzmacniające, przyciągające wzrok i oryginalne, ponadczasowe oświadczenia są eksploracją instynktu kobiecego zwierzęcia w rzeźbiarskiej formie.

Transformacja Cyfrowa

Tigi

Transformacja Cyfrowa Jedna z najbardziej kultowych postaci w modzie fryzjerskiej ma zamiar zrobić odważny krok w cyfrową relewancję. Przebudową serii Professional dot com i Tigi Color Copyright zarządzano poprzez połączenie treści na zamówienie, stworzonych przez artystów, zaangażowanie współczesnych fotografów i jeszcze niewidzianych projektów cyfrowych. Drobne, ale ostre kontrasty między techniką a rzemiosłem. Wreszcie, prowadząc Tigi przez zdrowe podejście krok po kroku do prawdziwej cyfrowej transformacji od 0 do 100.

Kampania Uświadamiająco-Reklamowa

O3JECT

Kampania Uświadamiająco-Reklamowa Ponieważ przestrzeń prywatna stanie się cennym zasobem w przyszłości, rosnąca potrzeba zdefiniowania i zaprojektowania tego pomieszczenia ma znaczenie w obecnych czasach. O3JECT jest zaangażowany w produkcję i reklamowanie przestrzeni odpornych na podsłuchy jako estetycznego przypomnienia o nieznanej przyszłości. Ręcznie robiona, zamknięta i przewodząca kostka, zbudowana zgodnie z zasadą klatki Faradaya, uosabia kultową materializację pozornie utopijnego pokoju reklamowanego poprzez kompleksowy projekt kampanii.

Projekt Typograficzny

Reflexio

Projekt Typograficzny Eksperymentalny projekt typograficzny, łączący odbicie w lustrze z papierowymi literami wyciętymi na jednej z jego osi. W rezultacie powstają modułowe kompozycje, które po sfotografowaniu sugerują obrazy 3D. Projekt wykorzystuje magię i wizualną sprzeczność do przejścia z języka cyfrowego do świata analogowego. Konstrukcja liter na lustrze tworzy nowe rzeczywistości z odbiciem, które nie są ani prawdą, ani fałszem.