Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendarz Budujemy z tobą miasta. Wiadomość, którą przekazuje NTT East Japan Corporate Sales Promotion, znajduje się w tym kalendarzu biurkowym. Górna część kalendarza jest wycięta z kolorowych budynków, a zachodzące na siebie kartki tworzą jedno szczęśliwe miasto. Jest to kalendarz, dzięki któremu można co miesiąc zmieniać scenerię linii budynków i daje poczucie szczęścia przez cały rok.

Kalendarz

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendarz Jest to kalendarz biurkowy wykonany z wycinanym wzorem z motywami sezonowymi na znakomitym tłoczeniu. Najważniejszym elementem projektu jest wyświetlenie motywów sezonowych ustawionych pod kątem 30 stopni, aby zapewnić najlepszą widoczność. Ta nowa forma wyraża nowatorski talent NTT COMWARE do tworzenia nowych pomysłów. Zwrócono uwagę na funkcjonalność kalendarza z dużą ilością miejsca do pisania i liniami prostymi. Jest dobry do szybkiego przeglądania i łatwy w użyciu, pełen oryginalności, która odróżnia go od innych kalendarzy.

Szufelka I Miotła

Ropo

Szufelka I Miotła Ropo to samobalansująca się szufelka i miotła, która nigdy nie spada na podłogę. Dzięki niewielkiej wadze zbiornika na wodę znajdującego się w dolnej komorze szufelki, Ropo w naturalny sposób utrzymuje równowagę. Po łatwym zmiataniu kurzu za pomocą prostej krawędzi szufelki, użytkownicy mogą połączyć ze sobą miotłę i szufelkę i odłożyć je jako jedną całość bez obawy, że kiedykolwiek spadnie. Nowoczesna organiczna forma ma na celu uproszczenie wnętrz, a funkcja kołysania weeble ma na celu zabawiać użytkowników podczas czyszczenia podłogi.

Etykieta Wina

5 Elemente

Etykieta Wina Projekt „5 Elemente” jest efektem projektu, w którym klient zaufał agencji projektowej z pełną swobodą wypowiedzi. Punktem kulminacyjnym tego projektu jest rzymska litera „V”, która przedstawia główną ideę produktu - pięć rodzajów wina splecionych w niepowtarzalną mieszankę. Specjalny papier zastosowany na etykiecie oraz strategiczne rozmieszczenie wszystkich elementów graficznych prowokują potencjalnego konsumenta do wzięcia butelki, obrócenia jej w dłonie, dotknięcia, co z pewnością robi głębsze wrażenie i sprawia, że projekt jest bardziej zapadający w pamięć.

Opakowania Napojów Bezalkoholowych

Coca-Cola Tet 2014

Opakowania Napojów Bezalkoholowych Stworzyć serię puszek Coca-Coli, która rozsieje miliony życzeń na cały kraj. Wykorzystaliśmy symbol Tết Coca-coli (jaskółka) jako urządzenie do formułowania tych życzeń. Dla każdej puszki setki ręcznie rysowanych jaskółek zostały wykonane i starannie ułożone wokół niestandardowego scenariusza, które razem tworzą serię znaczących wietnamskich życzeń. „An” oznacza pokój. „Tài” oznacza sukces, „Lộc” oznacza dobrobyt. Te słowa są szeroko wymieniane podczas wakacji i tradycyjnie zdobią dekoracje Tết.

Limitowana Seria Ekskluzywnych Win

Echinoctius

Limitowana Seria Ekskluzywnych Win Ten projekt jest wyjątkowy pod wieloma względami. Projekt musiał oddawać niepowtarzalny charakter omawianego produktu - ekskluzywnego wina autorskiego. Poza tym istniał wymóg przekazania głębokiego znaczenia w nazwie produktu - superlative, przesilenie, kontrast między nocą a dniem, czarno-białe, otwarte i niejasne. Projekt miał na celu odzwierciedlenie tajemnicy ukrytej w nocy: piękna nocnego nieba, które tak bardzo nas zadziwia, oraz mistycznej zagadki ukrytej w konstelacjach i Zodiaku.