Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Interfejsu Użytkownika

Moulin Rouge

Projektowanie Interfejsu Użytkownika Ten projekt jest przeznaczony dla osób, które chcą ozdobić swój telefon komórkowy motywem Moulin Rouge, chociaż nigdy nie były w Moulin Rouge w Paryżu. Głównym celem jest zapewnienie lepszych wrażeń cyfrowych, a wszystkie czynniki projektowe to wizualizacja nastroju Moulin Rouge. Konsumenci mogą dostosowywać gotowe projekty i ikony swoich ulubionych za pomocą prostego dotknięcia ekranu.

Opakowania Kosmetyków

Clive

Opakowania Kosmetyków Koncepcja opakowań kosmetyków Clive narodziła się inaczej. Jonathan nie chciał tylko stworzyć kolejną markę kosmetyków ze zwykłymi produktami. Zdeterminowany, by zgłębić więcej wrażliwości i trochę więcej, niż sądzi w kwestii higieny osobistej, stawia sobie jeden główny cel. Równowaga między ciałem a umysłem. Dzięki wzornictwu inspirowanemu Hawajami, połączenie tropikalnych liści, tonacji morza i wrażeń dotykowych opakowań zapewniają uczucie relaksu i spokoju. Takie połączenie pozwala przenieść doświadczenie tego miejsca do projektu.

Książka Koncepcyjna I Plakat

PLANTS TRADE

Książka Koncepcyjna I Plakat PLANTS TRADE to seria nowatorskich i artystycznych form okazów botanicznych, które zostały opracowane w celu budowania lepszych relacji między człowiekiem a przyrodą, a nie materiałów edukacyjnych. Książka koncepcyjna dotycząca handlu roślinami została przygotowana, aby pomóc Ci zrozumieć ten kreatywny produkt. Książka, zaprojektowana w dokładnie takim samym rozmiarze jak produkt, zawiera nie tylko zdjęcia natury, ale także unikalną grafikę inspirowaną mądrością natury. Co ciekawsze, grafika jest starannie drukowana metodą typografii, dzięki czemu każdy obraz różni się kolorem lub fakturą, podobnie jak naturalne rośliny.

Plakat

Cells

Plakat 19 lipca 2017 PIY zbudowało mały budynek w Melbourne w Australii. Jest to mały zamek złożony z 761 elementów i nazwali go "Komórki". Węzły są zaprojektowane jako ręcznie toczony czop gwintowany i prosty czop, który jest podsumowany jako „czop wschodni”. West Mortise & rdquo ;. Znajdziesz ich produkty, w tym zmienne półki, gabinety i stojaki na buty itp., Z których wszystkie są rozbijane i ponownie składane w organizm. A wtedy poczujesz ich chęć swobodnego rozwoju.

Opakowanie Na Herbatę

Seven Tea House

Opakowanie Na Herbatę Tea Hall Brand, biorąc obraz swobodnego rozlewania i rozrzucania herbaty, koncepcja procesu parzenia herbaty, mocnego lub słabego, przekształcającego się w nieprzewidywalny sposób, jako element malowania herbaty podczas degustacji herbaty. Swobodny urok przyjmowania herbaty jako atramentu i używania palca jak pióra, szkicując rozległy umysł rodziny herbaciarni żyjącej krajobrazem. Oryginalny design opakowania zapewnia przytulną atmosferę, wyrażającą przyjemny czas życia przy herbacie.

Promocja Marki

Project Yellow

Promocja Marki Project Yellow to kompleksowy projekt artystyczny, który konstruuje wizualną koncepcję Everything is Yellow. Zgodnie z kluczową wizją, w różnych miastach powstaną duże ekspozycje plenerowe, a jednocześnie powstanie szereg kulturowo-twórczych pochodnych. Jako wizualna własność intelektualna, Project Yellow ma atrakcyjny wizualny obraz i energetyczną kolorystykę, tworząc ujednoliconą kluczową wizję, która czyni ludzi niezapomnianymi. Nadaje się do szeroko zakrojonej promocji online i offline oraz do tworzenia wizualnych pochodnych, jest to wyjątkowy projekt.