Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Desire

Krzesło Desire to krzesło, które swoim gładkim kształtem i delikatnym kolorem ma na celu zwiększenie Twojej pasji i pożądania. Nie jest dla osób szukających relaksu, to krzesło dla osób niegrzecznych poszukujących przyjemności dla wszystkich zmysłów. Pierwotny pomysł był inspirowany kształtem łzy, ale podczas modelowania została zniekształcona, aby uzyskać tę delikatną i wdzięczną sylwetkę, sprowokować uczucie chęci bycia dotykanym, używanym, posiadanym.

Nazwa Projektu : Desire, Nazwisko projektanta : Vasil Velchev, Imię klienta : MAGMA graphics.

Desire Krzesło

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.