Magazyn Design
Magazyn Design
Żyrandol

Bridal Veil

Żyrandol Ta sztuka - obiekt artystyczny z włączonymi światłami. Przestronny pokój ze stropem o złożonym profilu, przypominającym chmury cumulus. Żyrandol wpasowuje się w przestrzeń, płynnie przechodząc od przedniej ściany do sufitu. Kryształowo-białe listki emalii w połączeniu z elastycznym wygięciem cienkich rurek tworzą obraz latającego welonu nad światem. Obfitość światła i złocistego blasku latających ptaków daje poczucie przestronności i radości.

Nazwa Projektu : Bridal Veil, Nazwisko projektanta : Victor A. Syrnev, Imię klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Bridal Veil Żyrandol

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.