Magazyn Design
Magazyn Design
Umywalka

Vortex

Umywalka Celem projektu vortex jest znalezienie nowej formy wpływania na przepływ wody w umywalkach w celu zwiększenia ich wydajności, poprawy komfortu użytkowania oraz poprawy walorów estetycznych i semiotycznych. Rezultatem jest metafora wywodząca się z wyidealizowanej formy wirowej, która oznacza odpływ i przepływ wody, co wizualnie wskazuje na cały przedmiot jako działającą umywalkę. Ta forma w połączeniu z kranem kieruje wodę po spiralnej ścieżce, pozwalając tej samej ilości wody na pokrycie większej powierzchni, co skutkuje zmniejszonym zużyciem wody do czyszczenia.

Skate Na Miękki I Twardy Śnieg

Snowskate

Skate Na Miękki I Twardy Śnieg Oryginalna łyżwa śnieżna została tutaj zaprezentowana w całkiem nowym i funkcjonalnym designie - z twardego drewna mahoniowego iz płozami ze stali nierdzewnej. Zaletą jest to, że można używać tradycyjnych skórzanych butów z obcasem, w związku z czym nie ma zapotrzebowania na specjalne buty. Kluczem do ćwiczeń w rolkach jest technika łatwego wiązania, ponieważ projekt i konstrukcja są zoptymalizowane dzięki dobremu połączeniu szerokości i wysokości rolek. Kolejnym decydującym czynnikiem jest szerokość biegaczy optymalizująca jazdę menadżerską na twardym lub twardym śniegu. Prowadnice są ze stali nierdzewnej i wyposażone we wpuszczane śruby.

Struktura Oświetlenia

Tensegrity Space Frame

Struktura Oświetlenia Oświetlenie ramy przestrzennej Tensegrity wykorzystuje zasadę RBFullera „Mniej za więcej”, aby wytworzyć oprawę oświetleniową przy użyciu wyłącznie źródła światła i przewodu elektrycznego. Tensegrity staje się środkiem strukturalnym, za pomocą którego oba współpracują ze sobą, ściskając i napinając, aby wytworzyć pozornie nieciągłe pole światła zdefiniowane tylko przez logikę strukturalną. Jego skalowalność i ekonomia produkcji przemawiają do towaru o nieskończonej konfiguracji, którego świetlista forma z wdziękiem opiera się działaniu grawitacji z prostotą, która potwierdza paradygmat naszej epoki: osiągnąć więcej przy mniejszym zużyciu.

Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne

Pupil 108

Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne Uczeń 108: Najbardziej przystępne cenowo urządzenie konwertowalne z systemem Windows 8 dla edukacji. Nowy interfejs i zupełnie nowe doświadczenie w nauce. Uczeń 108 łączy świat tabletów i laptopów, przełączając się między nimi, aby poprawić wyniki w edukacji. Windows 8 otwiera nowe możliwości uczenia się, umożliwiając uczniom pełne wykorzystanie funkcji ekranu dotykowego i niezliczonych aplikacji. Element Intel® Education Solutions, Pupil 108 jest najbardziej przystępnym cenowo i odpowiednim rozwiązaniem dla sal lekcyjnych na całym świecie.

Stół Jadalny

Chromosome X

Stół Jadalny Stół do jadalni zaprojektowany tak, aby zapewnić miejsce dla ośmiu osób, które wchodzą w interakcję w układzie strzałek. Blat to abstrakcyjny X, złożony z dwóch różnych elementów podkreślonych głęboką linią, podczas gdy ten sam abstrakcyjny X odbija się na podłodze ze strukturą podstawy. Biała konstrukcja składa się z trzech różnych części, co ułatwia montaż i transport. Ponadto, w celu rozjaśnienia dolnej części dobrano kontrast forniru teakowego blatu i bieli w celu podkreślenia nieregularnego kształtu blatu, dając w ten sposób wskazówkę dla różnych interakcji użytkowników.

Odłączane Urządzenie Edukacyjne

Unite 401

Odłączane Urządzenie Edukacyjne Unite 401: idealny duet dla edukacji. Porozmawiajmy o pracy zespołowej. Dzięki niezwykle wszechstronnej konstrukcji 2 w 1 Unite 401 jest idealnym urządzeniem studenckim do współpracy w środowiskach uczenia się. Połączenie tabletu i notebooka zapewnia najpotężniejsze rozwiązanie mobilne dla edukacji, wspierane przez bezpieczny projekt mgseries w najkorzystniejszej cenie.