Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Do Gotowania Na Ogień

Firo

Zestaw Do Gotowania Na Ogień FIRO to wielofunkcyjny i przenośny zestaw do gotowania o wadze 5 kg do każdego otwartego ognia. Piekarnik mieści 4 garnki, mocowane zdejmowalnie do konstrukcji szynowej szuflady z obrotową podpórką do utrzymania poziomu potraw. W ten sposób FIRO można łatwo i bezpiecznie używać jak szuflady bez rozlewania jedzenia, podczas gdy piekarnik stoi w połowie ognia. Garnki są używane do gotowania i jedzenia i są obsługiwane za pomocą narzędzia do sztućców, które zaciska się po obu stronach garnków, aby przenosić je w kieszeniach izolujących termicznie, gdy są gorące. Zawiera również koc, który jest jednocześnie torbą do przechowywania całego przydatnego sprzętu.

Nazwa Projektu : Firo, Nazwisko projektanta : Andrea Sosinski, Imię klienta : NIMTSCHKE DESIGN - Andrea Sosinski.

Firo Zestaw Do Gotowania Na Ogień

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.