Magazyn Design
Magazyn Design
Laboratoryjny System Oczyszczania Wody

Purelab Chorus

Laboratoryjny System Oczyszczania Wody Purelab Chorus to pierwszy modułowy system oczyszczania wody zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach i przestrzeni laboratorium. Dostarcza wszystkie stopnie oczyszczonej wody, zapewniając skalowalne, elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie. Elementy modułowe mogą być rozmieszczone w całym laboratorium lub połączone ze sobą w unikalnym formacie wieży, minimalizując zajmowaną przez system powierzchnię. Dotykowe elementy sterujące zapewniają wysoce kontrolowane natężenie przepływu dozowania, podczas gdy aureola światła wskazuje stan Chorusa. Nowa technologia sprawia, że Chorus jest najbardziej zaawansowanym dostępnym systemem, zmniejszając wpływ na środowisko i koszty eksploatacji.

Żyrandol

Bridal Veil

Żyrandol Ta sztuka - obiekt artystyczny z włączonymi światłami. Przestronny pokój ze stropem o złożonym profilu, przypominającym chmury cumulus. Żyrandol wpasowuje się w przestrzeń, płynnie przechodząc od przedniej ściany do sufitu. Kryształowo-białe listki emalii w połączeniu z elastycznym wygięciem cienkich rurek tworzą obraz latającego welonu nad światem. Obfitość światła i złocistego blasku latających ptaków daje poczucie przestronności i radości.

Program Lojalnościowy Karty Kredytowej

Education Currency

Program Lojalnościowy Karty Kredytowej Jest to program lojalnościowy dla kart bankowych pod wspólną marką, sponsorowany między bankiem wydającym a partnerską instytucją edukacyjną, który zapewnia nagrody w postaci praw do godzin nauki, które są gromadzone w większych jednostkach, które są prawami do godzin kredytowych przyznanymi posiadaczowi karty za wydatki kartą, skumulowane uprawnienia do godzin kredytowych będą zostanie odkupiony, gdy podejmie kurs edukacyjny w tej partnerskiej instytucji edukacyjnej. W zamian za przyznane prawa dotyczące godzin kredytowania, bank dokona porozumienia w sprawie opłat interchange z tą instytucją. Celem projektu jest wsparcie finansowe ludzi w realizacji celów edukacyjnych i sektora edukacji.

Wstępna Przestrzeń Targów Zegarmistrzowskich

Salon de TE

Wstępna Przestrzeń Targów Zegarmistrzowskich Zanim zwiedzający odkryli 145 międzynarodowych marek zegarków w Salon de TE, wymagany był wstępny projekt przestrzeni o powierzchni 1900 m2. Aby uchwycić wyobraźnię gości o luksusowym stylu życia i romansie, jako główną koncepcję opracowano „Podróż pociągiem Deluxe”. Aby stworzyć dramaturgię, hala recepcyjna została przekształcona w motyw stacji dziennej, zestawiony z wieczorną sceną peronu w hali wewnętrznej z oknami wagonów o naturalnej wielkości, które emitują wizualizacje opowiadające historie. Wreszcie wielofunkcyjna arena ze sceną otwiera się na różne gabloty marki.

Atrakcja Turystyczna

In love with the wind

Atrakcja Turystyczna Zamek Zakochany w wietrze to XX-wieczna rezydencja położona na obszarze 10 akrów w pobliżu miejscowości Ravadinovo, obszaru w sercu góry Strandza. Odwiedź i ciesz się światowej sławy kolekcjami, oszałamiającą architekturą i inspirującymi rodzinnymi historiami. Zrelaksuj się wśród idyllicznych ogrodów, ciesz się lasami i spacerami nad jeziorem i poczuj ducha baśni.

Atrakcja Turystyczna

The Castle

Atrakcja Turystyczna Zamek to prywatny projekt, który rozpoczął się dwadzieścia lat temu w 1996 roku z marzenia z dzieciństwa o zbudowaniu własnego Zamku, takiego jak w bajkach. Projektant jest także architektem, konstruktorem i projektantem krajobrazu. Główną ideą projektu jest stworzenie miejsca do rodzinnego wypoczynku, będącego atrakcją turystyczną.