Magazyn Design
Magazyn Design
Książka

ZhuZi Art

Książka W Nanjing Zhuzi Art Museum ukazuje się seria wydań książek poświęconych zebranym dziełom tradycyjnej chińskiej kaligrafii i malarstwa. Dzięki swojej długiej historii i eleganckiej technice tradycyjne chińskie obrazy i kaligrafia są cenione ze względu na ich wysoce artystyczny i praktyczny urok. Przy projektowaniu kolekcji wykorzystano abstrakcyjne kształty, kolory i linie, aby stworzyć spójną zmysłowość i podkreślić puste miejsce w szkicu. To, co bez wysiłku pokrywa się z artystami w tradycyjnych stylach malarstwa i kaligrafii.

Nazwa Projektu : ZhuZi Art, Nazwisko projektanta : ALICE XI ZONG, Imię klienta : ZHUZI Art Center.

ZhuZi Art Książka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.