Magazyn Design
Magazyn Design
Wewnętrzne Części Wspólne

Highpark Suites

Wewnętrzne Części Wspólne Obszary wspólne Highpark Suites odkrywają płynną integrację miejskiego stylu życia pokolenia Y z ekologicznym życiem, biznesem, wypoczynkiem i społecznością. Począwszy od holi z efektownym wow, po rzeźbiarskie podniebne korty, sale funkcyjne i modne sale konferencyjne, te strefy rekreacyjne są przeznaczone dla mieszkańców do wykorzystania jako przedłużenie ich domów. Zainspirowany płynnym życiem na zewnątrz w pomieszczeniach, elastycznością, interaktywnymi chwilami i paletą miejskich kolorów i tekstur, MIL Design przesunął granice, aby stworzyć wyjątkową, zrównoważoną i holistyczną społeczność, w której każda przestrzeń ma na uwadze mieszkańców i środowisko tropikalne.

Nazwa Projektu : Highpark Suites , Nazwisko projektanta : MIL Design & Construction, Imię klienta : MIL Design.

Highpark Suites  Wewnętrzne Części Wspólne

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.