Magazyn Design
Magazyn Design
Animacja Komercyjna

Simplest Happiness

Animacja Komercyjna W chińskim zodiaku rok 2019 jest rokiem świni, więc Yen C zaprojektował pokrojoną świnię i jest to gra słów w „wielu gorących filmach” po chińsku. Szczęśliwe postacie są zgodne z wizerunkiem kanału i radosnymi uczuciami, które kanał chce przekazać swoim widzom. Wideo to połączenie czterech elementów filmowych. Dzieci, które się bawią, mogą najlepiej pokazać czyste szczęście i mają nadzieję, że widzowie będą mieli takie same odczucia podczas oglądania filmu.

Nazwa Projektu : Simplest Happiness, Nazwisko projektanta : Yen C Chen, Imię klienta : Fox Movies.

Simplest Happiness Animacja Komercyjna

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.