Magazyn Design
Magazyn Design
Kawiarnia I Restauracja

Roble

Kawiarnia I Restauracja Pomysł na jego projekt zaczerpnięto z amerykańskich steków i wędzarni, aw wyniku pierwszego etapu zespołu badawczego zespół badawczy zdecydował się na użycie drewna i skóry w ciemnych kolorach, takich jak czerń i zieleń, a także złoto i róż. złoto zostało zabrane ciepłym i lekkim luksusowym światłem. Cechą charakterystyczną projektu jest 6 dużych podwieszanych żyrandoli, które składają się z 1200 ręcznie anodowanej stali. Podobnie jak 9-metrowy kontuar barowy, który jest przykryty 275-centymetrowym parasolem, który składa się z pięknych i różnych butelek, bez żadnego wsparcia przykrywa ladę barową.

Nazwa Projektu : Roble, Nazwisko projektanta : Peyman Kiani Falavarjani, Imię klienta : Roble .

Roble Kawiarnia I Restauracja

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.