Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuczna Topografia

Artificial Topography

Sztuczna Topografia Wielkie meble jak jaskinia Wielokrotnie nagradzany projekt zdobył główną nagrodę sztuki w międzynarodowym konkursie Container. Moim pomysłem jest wydrążenie objętości wewnątrz pojemnika, aby zbudować amorficzną przestrzeń jak jaskinię. Wykonany jest wyłącznie z tworzywa sztucznego. Około 1000 arkuszy miękkiego tworzywa sztucznego o grubości 10 mm zostało przyciętych do postaci konturów i zalaminowanych jak warstwa. To nie tylko sztuka, ale także duże meble. Ponieważ wszystkie porcje są miękkie jak sofa, a osoba wchodząca w tę przestrzeń może odpocząć, znajdując miejsce odpowiednie dla kształtu własnego ciała.

Nazwa Projektu : Artificial Topography, Nazwisko projektanta : Ryumei Fujiki and Yukiko Sato, Imię klienta : .

Artificial Topography Sztuczna Topografia

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.