Magazyn Design
Magazyn Design
Przenośny Głośnik

Ballo

Przenośny Głośnik Szwajcarskie studio projektowe BERNHARD | BURKARD zaprojektował wyjątkowy głośnik dla OYO. Kształt głośnika to idealna kula bez rzeczywistej podstawy. Głośnik BALLO leży, toczy się lub wisi, aby uzyskać 360-stopniowe doznania muzyczne. Projekt jest zgodny z zasadami minimalistycznego designu. Kolorowy pasek łączy dwie półkule. Chroni głośnik i wzmacnia basy podczas leżenia na powierzchni. Głośnik jest dostarczany z wbudowaną ładowalną baterią litową i jest kompatybilny z większością urządzeń audio. Gniazdo 3,5 mm to zwykła wtyczka do słuchawek. Głośnik BALLO jest dostępny w dziesięciu różnych kolorach.

Nazwa Projektu : Ballo, Nazwisko projektanta : Bernhard Burkard, Imię klienta : BERNHARD | BURKARD .

Ballo Przenośny Głośnik

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.