Magazyn Design
Magazyn Design
Etykieta I Opakowanie Na Wino Musujące

Il Mosnel QdE 2012

Etykieta I Opakowanie Na Wino Musujące Tak jak jezioro Iseo rozpryskuje się na brzegach Franciacorta, tak wino musujące moczy boki kieliszka. Koncepcja jest graficznym odzwierciedleniem kształtu jeziora i wyraża całą moc butelki Reserve wlanej do kryształowego szkła. Elegancka i żywa etykieta, zrównoważona grafiką i kolorami, to śmiałe rozwiązanie z przezroczystym polipropylenem i złotym nadrukiem w całości na gorąco, dającym nowe doznania. Wylewanie wina jest podkreślone na pudełku, gdzie grafika owija się wokół opakowania: prosta i efektowna złożona z dwóch elementów „slive et tiroir”.

Nazwa Projektu : Il Mosnel QdE 2012, Nazwisko projektanta : Laura Ferrario, Imię klienta : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 Etykieta I Opakowanie Na Wino Musujące

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.