Magazyn Design
Magazyn Design
Uchwyt Noża

Only Right Here

Uchwyt Noża Od XII wieku pierwsze walki byków dokumentowano jako akt lub publiczny spektakl. Dzisiejsze przebudzenie świadomości ludzi jest symptomem ogólnej globalnej oceny, będąc uczestnikami boskiej natury, jesteśmy całością. „Tylko tutaj” symbolizuje nową erę, w której nastąpi wygaśnięcie agresywnych działań, ucieleśnienie tego, co kiedyś było kulturalną ucztą, i wielki ewolucyjny krok na humanistycznym poziomie.

Nazwa Projektu : Only Right Here, Nazwisko projektanta : Alan Saga, Imię klienta : Alan Saga.

Only Right Here Uchwyt Noża

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.