Magazyn Design
Magazyn Design
Kolczyki I Pierścionek

Vivit Collection

Kolczyki I Pierścionek Inspirowana formami występującymi w naturze kolekcja Vivit tworzy ciekawe i ciekawe spojrzenie poprzez wydłużone kształty i wijące się linie. Elementy Vivit składają się z wygiętych blach z 18-karatowego żółtego złota, pokrytych czarnym rodem na zewnętrznych powierzchniach. Kolczyki w kształcie liścia otaczają płatki uszu, dzięki czemu ich naturalne ruchy tworzą ciekawy taniec między czernią i złotem - ukrywając i odsłaniając żółte złoto pod spodem. Falistość form i ergonomiczne atrybuty tej kolekcji przedstawiają fascynującą grę światła, cieni, blasku i refleksów.

Nazwa Projektu : Vivit Collection, Nazwisko projektanta : Brazil & Murgel, Imię klienta : Brazil & Murgel.

Vivit Collection Kolczyki I Pierścionek

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.