Magazyn Design
Magazyn Design
Koktajl Bar

Gamsei

Koktajl Bar Kiedy Gamsei zostało otwarte w 2013 roku, hiperlokalizm został wprowadzony do dziedziny praktyki, która do tej pory ograniczała się głównie do sceny kulinarnej. W Gamsei składniki do koktajli są albo dziko pozyskiwane, albo uprawiane przez lokalnych artezyjskich rolników. Wnętrze baru jest wyraźną kontynuacją tej filozofii. Podobnie jak koktajle, Buero Wagner pozyskiwał wszystkie materiały lokalnie i ściśle współpracował z lokalnymi producentami, aby stworzyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Gamsei to całkowicie zintegrowana koncepcja, która sprawia, że wypicie koktajlu staje się nowym doświadczeniem.

Nazwa Projektu : Gamsei, Nazwisko projektanta : BUERO WAGNER, Imię klienta : Trink Tank.

Gamsei Koktajl Bar

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.