Magazyn Design
Magazyn Design
Symulator Dla Operatora Wózka Widłowego

Forklift simulator

Symulator Dla Operatora Wózka Widłowego Symulator operatora wózka widłowego firmy Sheremetyevo-Cargo to specjalna maszyna przeznaczona do szkolenia i sprawdzania kwalifikacji kierowców wózków widłowych. Przedstawia kabinę z systemem sterowania, miejscem do siedzenia i składanym ekranem panoramicznym. Główny materiał korpusu symulatora to metal; są też elementy plastikowe i ergonomiczne nakładki z integralnej pianki poliuretanowej.

Nazwa Projektu : Forklift simulator, Nazwisko projektanta : Anna Kholomkina, Imię klienta : Sheremetyevo-Cargo.

Forklift simulator Symulator Dla Operatora Wózka Widłowego

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.