Magazyn Design
Magazyn Design
Światło Zadaniowe

Linear

Światło Zadaniowe Technika gięcia rur Linear Light jest szeroko stosowana do produkcji części pojazdów. Płynna linia kątowa jest realizowana przez precyzyjną kontrolę tajwańskiego producenta, dzięki czemu ma minimalną ilość materiału do skonstruowania Linear Light lekkiej, mocnej i przenośnej; idealne do oświetlenia każdego nowoczesnego wnętrza. Stosuje bez migotania chipy LED z funkcją ściemniania dotykowego, z funkcją pamięci, która włącza się przy poprzednio ustawionej głośności. Linear Task jest przeznaczony do łatwego montażu przez użytkownika, składa się z nietoksycznego materiału i jest dostarczany w płaskim opakowaniu; dokładając wszelkich starań, aby zmniejszyć wpływ na środowisko.

Nazwa Projektu : Linear, Nazwisko projektanta : Ray Teng Pai, Imię klienta : Singular Concept, RAY.

Linear Światło Zadaniowe

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.