Magazyn Design
Magazyn Design
Interaktywny Stojak Na Biurko

Ubiquitous Stand

Interaktywny Stojak Na Biurko Ten wszechobecny stojak na biurko jest przeznaczony do interakcji z ludźmi mającymi marzenia na jawie. Otwory są ułożone i uzupełnione o kwiaty, lizaki lub przedmioty, które asymilują się w ich wzór z różnych orientacji. Chromowana powierzchnia odbija i zmienia odcienie wyświetlanych obiektów i ludzi z nią wchodzących.

Nazwa Projektu : Ubiquitous Stand, Nazwisko projektanta : Naai-Jung Shih, Imię klienta : .

Ubiquitous Stand Interaktywny Stojak Na Biurko

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.