Magazyn Design
Magazyn Design
Komplet Naszyjnik I Kolczyki

Ocean Waves

Komplet Naszyjnik I Kolczyki Naszyjnik z falami oceanu to piękna ozdoba współczesnej biżuterii. Podstawową inspiracją projektu jest ocean. Jego ogrom, witalność i czystość to kluczowe elementy naszyjnika. Projektant zastosował dobrą równowagę między błękitem i bielą, aby przedstawić wizję rozbryzgujących się fal oceanu. Jest wykonany ręcznie z 18-karatowego białego złota i wysadzany diamentami i niebieskim szafirem. Naszyjnik jest dość duży, ale delikatny. Został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich form stylizacji, ale bardziej nadaje się do łączenia z dekoltem, aby nie nachodził na siebie.

Nazwa Projektu : Ocean Waves, Nazwisko projektanta : Rajashri Parashar, Imię klienta : Rajashri Parashar.

Ocean Waves Komplet Naszyjnik I Kolczyki

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.