Magazyn Design
Magazyn Design
Głośnik

Sperso

Głośnik Sperso pochodzi z dwóch słów Sperm and Sound. Szczególny kształt szklistej bańki i głośnika wpadającego do jej jamy na głowie nawiązuje do poczucia męskości i głębokiej penetracji dźwięku wokół otoczenia, podobnie jak ogień męskiego plemnika do żeńskiej komórki jajowej podczas krycia. Celem jest wytwarzanie dużej mocy i wysokiej jakości dźwięku w otoczeniu. Jego system bezprzewodowy umożliwia użytkownikowi podłączenie telefonu komórkowego, laptopa, tabletu i innych urządzeń do głośnika przez Bluetooth. Ten głośnik sufitowy może być szczególnie używany w salonie, sypialni i pokoju telewizyjnym.

Nazwa Projektu : Sperso, Nazwisko projektanta : Nima Bavardi, Imię klienta : Nima Bvi Design.

Sperso Głośnik

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.