Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

Tei

Dom Mieszkalny Doceniono fakt, że wygodne życie po przejściu na emeryturę, które pozwala w pełni wykorzystać teren na zboczu wzgórza, jest realizowane poprzez stały projekt w zwykły sposób. Spożywać bogate środowisko. Ale tym razem nie jest to architektura willi, ale mieszkania osobiste. Potem najpierw zaczęliśmy tworzyć strukturę, na podstawie której jest w stanie wygodnie spędzić zwykłe życie, bez nieracjonalności całego planu.

Nazwa Projektu : Tei, Nazwisko projektanta : Kokutou Uemori, Imię klienta : kiriko design office.

Tei Dom Mieszkalny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.