Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Stocker

Krzesło Stocker to połączenie stołka i krzesła. Lekkie drewniane siedzenia do układania w stosy nadają się do obiektów prywatnych i półoficjalnych. Jego wyrazista forma podkreśla piękno tutejszego drewna. Skomplikowana konstrukcja i konstrukcja umożliwiają przy grubości 8 mm w 100% litego drewna, aby stworzyć solidny, ale lekki artykuł o wadze zaledwie 2300 gramów. Kompaktowa konstrukcja Stockera pozwala na oszczędność miejsca podczas przechowywania. Ustawione na sobie, można je łatwo przechowywać, a dzięki innowacyjnemu projektowi Stocker można całkowicie wsunąć pod stół.

Nazwa Projektu : Stocker, Nazwisko projektanta : Matthias Scherzinger, Imię klienta : FREUDWERK.

Stocker Krzesło

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.