Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat Wystawowy

Optics and Chromatics

Plakat Wystawowy Tytuł Optics and Chromatic nawiązuje do debaty Goethego i Newtona na temat natury kolorów. Tę debatę reprezentuje zderzenie dwóch kompozycji w formie liter: jedna obliczona, geometryczna, o ostrych konturach, druga oparta na impresjonistycznej grze kolorowych cieni. W 2014 roku ten projekt posłużył jako okładka Pantone Plus Series Artist Covers.

Nazwa Projektu : Optics and Chromatics, Nazwisko projektanta : Andorka Timea, Imię klienta : Timea Andorka.

Optics and Chromatics Plakat Wystawowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.