Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro Sprzedaży

The Curtain

Biuro Sprzedaży Projekt tego projektu ma wyjątkowe podejście do wykorzystania siatki metalowej jako rozwiązania ze względów praktycznych i estetycznych. Przezroczysta metalowa siatka tworzy warstwę zasłony, która może zacierać granicę między przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną - szarą przestrzenią. Głębia przestrzeni stworzona przez półprzezroczystą zasłonę tworzy bogaty poziom jakości przestrzennej. Polerowana siatka metalowa ze stali nierdzewnej zmienia się w zależności od warunków pogodowych i różnych pór dnia. Odbicie i przezroczystość siatki z eleganckim krajobrazem tworzą spokojną przestrzeń ZEN w chińskim stylu.

Nazwa Projektu : The Curtain, Nazwisko projektanta : Qun Wen, Imię klienta : aoe.

The Curtain Biuro Sprzedaży

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.