Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro

The Duplicated Edge

Biuro Duplicated Edge to projekt dla Toshin Satellite Preparatory School w Kawanishi w Japonii. Szkoła potrzebowała nowej przestrzeni recepcyjnej, konsultacyjnej i konferencyjnej w wąskiej sali o powierzchni 110 m2 z niskim sufitem. Projekt proponuje otwartą przestrzeń naznaczoną ostrym trójkątnym blatem recepcyjnym i informacyjnym dzielącym przestrzeń na funkcjonalne jednostki. Lada pokryta jest stopniowo rosnącą białą metaliczną blachą. To połączenie jest powtórzone przez lustra w ścianie podwórka i odblaskowe panele aluminiowe na suficie, rozszerzające przestrzeń do szerszych wymiarów.

Nazwa Projektu : The Duplicated Edge, Nazwisko projektanta : Tetsuya Matsumoto, Imię klienta : Matsuo Gakuin.

The Duplicated Edge Biuro

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.